Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Międzynarodowa i ogólnopolska akcja hospicyjna "Pola nadziei"

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: piątek, 8 września, 2017 - 14:43
Ośrodek Hospicjum Domowe NZOZ Zgromadzenia Księży Marianów w Warszawie zaprasza do włączenia się do konkretnych działań edukacyjnych lub charytatywnych w ramach "Pól Nadziei".

"Pola Nadziei” to program stworzony przez Fundację Marie Curie Cancer Care z Edynburga w Wielkiej Brytanii, pomagającą nieuleczalnie chorym na raka. Więcej http://www.hospicjum-domowe.waw.pl

  1. Zaproszenie na szkolenie "ABC Pomocy chorym" organizowane 26 września 2017 r. - nieodpłatne szkolenie dla młodzieży. Zgłoszenia maksymalnie do 10 uczestników z jednej szkoły.

  2. Zaproszenie dla szkół i przedszkoli do udziału w Konkursie na Kartkę Świąteczną dla chorych - termin nadsyłania prac mija 30 listopada 2017 roku.

  3. Zaproszenie dla młodzieży do udziału w konkursie literackim "W ludziach więcej rzeczy zasługuje na podziw niż na pogardę" (Albert Camus). A Ty - jak myślisz? Zgadzasz się? Nie zgadzasz  się? Uzasadnij. Termin składania prac mija 28 lutego 2018 roku. Życzymy odważnych wizji. Jury konkursu Literackiego.

  4. Zaproszenie dla szkół i przedszkoli, które w tym roku podejmą praktyczna pomoc cierpiącym - do ubiegania się o tytuł "Przyjaciela Pół Nadziei" Termin zgłoszenia mija 30 kwietnia 2018 roku.

Informacje o akcji "Pola Nadziei"  http://www.hospicjum-domowe.waw.pl

lub na stronie http://www.polanadziei.pl/ krakowskiego Hospicjum św. Łazarza - ogólnopolskiego koordynatora akcji w Polsce.