Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Program „Młoda Warszawa. Miasto z klimatem dla młodych 2016-2020”

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: środa, 12 września, 2018 - 09:05
mloda_warszawa
Szanowni Państwo,

Centrum Komunikacji Społecznej koordynuje realizację Programu „Młoda Warszawa. Miasto z klimatem dla młodych 2016-2020”, w który zaangażowane są biura, dzielnice, miejskie instytucji oraz organizacje pozarządowe. Jednym z działań współrealizowanych z organizacją Stowarzyszenie „Z Siedzibą w Warszawie” jest „Warszawski Festiwal Młodzieży”.

 

W ramach „Warszawskiego Festiwalu Młodzieży” zaplanowanych zostało ponad 60 bezpłatnych wydarzeń takich jak warsztaty, spotkania, debaty, przeglądy, koncerty i inne. Festiwal odbędzie się w dniach 6-22 października 2018 r. i obejmie swoim zasięgiem całą Warszawę, realizowany jest dla młodzieży oraz z jej aktywnym udziałem.

 

Wydarzenie to ma zapewnić uczestnikom nie tylko możliwość zdobywania umiejętności i pogłębiania wiedzy, ale również stworzyć przestrzeń do wymiany doświadczeń i umiejętności oraz spotkań z warszawskimi aktywistkami i aktywistami (również młodzieżowymi). Zaplanowanych zostało kilkadziesiąt wydarzeń, różnorodnych tematycznie, m.in.: warsztaty z druku 3D, majsterkowania i programowania, warsztaty dziennikarskie, fotograficzne; przeglądy filmowe, teatralne, muzyczne, turnieje sportowe. Na "Warszawskim Festiwalu Młodzieży" nie zabraknie również debat, aktywnych zajęć z zakresu edukacji samorządowej i doradztwa zawodowego, spotkań eksperckich i przeglądu młodzieżowych inicjatyw. W wydarzeniach mogą uczestniczyć zarówno grupy zorganizowane (w tym klasy szkolne) oraz osoby indywidualne.

 

Więcej informacji na temat festiwalu, znajdą Państwo na stronie: www.festiwal.wwarszawie.org.pl lub na Facebooku na profilu Młoda Warszawa oraz stronie wydarzenia Warszawski Festiwal Młodzieży

 

 

 

 

 

 

 

Autor treści: