Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Zaproszenie do udziału w Tęczowym Pikniku Rodzinnym

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: czwartek, 30 maja, 2019 - 10:57
zaktualizowany: czwartek, 30 maja, 2019 - 11:07
W imieniu Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabowidzących „Tęcza” serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Tęczowym Pikniku Rodzinnym: Po uśmiech do Tęczy.

W dniu 7 czerwca, w godz. 12:00 – 18:00, w ogrodzie Ośrodka dla Dzieci Niewidomych przy ul. Kopińskiej 6/10 w Warszawie organizujemy Piknik otwarty dla wszystkich mieszkańców Warszawy.
Jak w poprzednich latach zapraszamy wszystkich naszych podopiecznych wraz z rodzinami oraz naszych najbliższych sąsiadów z Ochoty oraz wszystkich mieszkańców Warszawy.

W tym roku motywem wiodącym jest integracja sensoryczna zarówno dla pełno- i niepełnosprawnych dzieci oraz ich rodzin. Planujemy szereg atrakcji związanych z sensoryką, orientacją przestrzenną, pracami plastycznymi, muzyką, zabawa światłem i wodą oraz przejażdżki konne, spacery z alpakami oraz elementy dogoterapii. W programie pikniku zaplanowano mnóstwo konkurencji i atrakcji z nagrodami zarówno dla najmłodszych i starszych dzieci oraz ich rodzin, lody, zdrowe przekąski, grill. Każde dziecko biorące udział w konkursach otrzyma upominek. Piknik na trawie organizowany jest w naszej siedzibie w ośrodku na ulicy Kopińskiej w Warszawie.

Wydarzenie jest połączeniem promocji naszych Ośrodków, prezentacją naszej działalności oraz organizacją kiermaszu ceramicznego z pracami naszych podopiecznych. Na wszystkich, którzy nas odwiedzą czeka mnóstwo dobrej zabawy, muzyka, konkursy oraz mnóstwo niespodzianek.

Miło nam będzie gościć Państwa na naszym Pikniku rodzinnym.

 

Pliki do pobrania: 

ZałącznikWielkość
PDF icon Plakat: Po uśmiech do Tęczy1.88 MB