Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Pożegnanie Marzenny Biernat

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: środa, 25 września, 2019 - 10:05
zaktualizowany: środa, 25 września, 2019 - 10:05
Pożegnanie Marzenny Biernat
Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani Marzenny Biernat – wieloletniego nauczyciela i dyrektora Przedszkola nr 81 w Warszawie, przy ul. Barkocińskiej 19/21, ale przede wszystkim człowieka życzliwego, dobrego i wrażliwego.

Ponad 34 lata swojej pracy zawodowej poświęciła wychowaniu najmłodszych. Pani Marzenna Biernat pozostanie w naszej pamięci jako osoba pogodna, pracowita, niezwykle życzliwa, dla której ważne było dobro dzieci.  Z szacunkiem, troską i rozwagą podchodziła do potrzeb dzieci, dbając o wysoki poziom edukacji, bezpieczeństwo i dobrą opiekę w przedszkolu.

Realizowała przez lata wiele projektów, podejmowała różnorodne inicjatywy, dbając o rozwój i jak najlepszy wizerunek placówki. Priorytetem dla Pani Marzenny Biernat było zawsze dobro każdego dziecka. Była ceniona i szanowana przez pracowników, wychowanków i ich rodziców.

Jej szczególne zasługi docenione zostały również przez władze zwierzchnie - otrzymała m.in. Nagrodę Mazowieckiego Kuratora Oświaty w 2014 r., wielokrotnie otrzymała podziękowania oraz Nagrody Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, a także została nagrodzona Perłą Optymizmu Ogólnopolskiego Programu Wychowania Przedszkolnego Optymistyczne Przedszkole.

Żegnamy wspaniałą Nauczycielkę, człowieka o wielkim sercu.

Rodzinie i Najbliższym składamy wyrazy szczerego współczucia.