Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Wirtualny Festiwal z okazji Dnia Ziemi

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: środa, 15 kwietnia, 2020 - 16:08
zaktualizowany: czwartek, 23 kwietnia, 2020 - 11:35
Wirtualny Festiwal z okazji Dnia Ziemi
Centrum Edukacji Obywatelskiej zaprasza szkoły z całej Polski na Festiwal z okazji Dnia Ziemi.

W związku z dużym zainteresowaniem uczestnictwem w Festiwalu, informujemy uprzejmie, że zapisy trwają do poniedziałku 20 kwietnia do godz. 12.00.

To interaktywna forma, w której 2- lub 3-osobowe zespoły uczniowskie z różnych zakątków naszego kraju uczestniczą we wspólnej zabawie online. Zespoły, których członkowie współpracują przez internet, wykonują zadania związane z zagadnieniami zrównoważonego rozwoju.

Festiwal odbędzie się w środę 22 kwietnia na platformie internetowej oraz na tablicy Padlet.

Do udziału w nim potrzebny jest dostęp do inernetu,  przede wszystkim dowolny komunikator internetowy (Discord, Messenger,  WhatsApp, Skype, Zoom etc), poprzez który porozumiewać się będą  członkowie zespołu.

W ramach Festiwalu zespoły młodzieżowe otrzymają 4 zadania do wykonania. Zadania publikowane będą co 60 minut, o godzinach: 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00. Festiwal przeznaczony jest dla uczniów i uczennic klas VI-VIII szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych.

Szczegółowe informacje o Festiwalu można znaleźć na stronie: https://globalna.ceo.org.pl/aktualnosci/festiwal-internetowy-na-dzien-ziemi