Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Zaproszenie na bezpłatne warsztaty dziennikarskie „Akademia Młodego Dziennikarza”

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: piątek, 16 września, 2016 - 15:13
zaktualizowany: środa, 21 września, 2016 - 16:01
Zaproszenie na bezpłatne warsztaty dziennikarskie „Akademia Młodego Dziennikarza”
Projekt skierowany jest do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych zaangażowanej w działalność gazetek szkolnych lub osoby planujące związać swoje życie z zawodem dziennikarza.

Zespół Placówek Europejski Dom Spotkań Młodzieży w Warszawie we współpracy z Fundacją Konrada Adenauera w Polsce ogłasza nabór uczestników na warsztaty dziennikarskie „Akademia Młodego dziennikarza”, które odbędą się w terminie 21 października – 10 grudnia (weekend rozpoczynający i weekend kończący, cotygodniowy cykl spotkań studyjnych).

Tematyką warsztatów są kwestie związane z kryzysem migracyjnym oraz stanowiskiem Polski w tym temacie. Uczestnicy warsztatów będą mogli zapoznać się z pracą w nowoczesnych mediach (Google Analytics. Stylebook, Writersblock.com), podstawowymi formami dziennikarskimi oraz zasadami etyki.

Warsztaty będą prowadzone metodami interaktywnymi przez doświadczonych specjalistów w dziedzinie dziennikarstwa oraz ekspertów zaangażowanych we współpracę z uchodźcami.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty „Akademii Młodego Dziennikarza” zaświadczające o udziale w warsztatach.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Uwaga! Termin nadsyłania aplikacji: 30.09.2016 Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie:  www.edsm.pl Proszę o przekazanie powyższych informacji opiekunowi gazetki szkolnej lub osobie odpowiedzialnej za tą dziedzinę w Państwa szkole.

Źródło informacji: