Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Pożegnanie Tadeusza Wojciechowskiego – dyrektora Zespołu Szkół Samochodowych i Licealnych nr 2 w Warszawie

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: wtorek, 17 stycznia, 2017 - 08:41
zaktualizowany: środa, 25 stycznia, 2017 - 10:40
Pożegnanie Tadeusza Wojciechowskiego – dyrektora Zespołu Szkół Samochodowych i Licealnych nr 2 w Warszawie
„Śmierć nie jest kresem naszego istnienia, żyjemy w naszych dzieciach i następnych pokoleniach” Albert Einstein

Pan Tadeusz Wojciechowski zapisał się w pamięci wielu pokoleń młodzieży Był nauczycielem z 45 – letnim stażem pracy. Przez 30 lat pełnił funkcję dyrektora Zespołu Szkół Samochodowych i Licealnych nr 2 w Warszawie. Zmarł 14 stycznia 2017 r.

Był odpowiedzialnym i sumiennym dyrektorem dużego zespołu szkół, dobrym organizatorem i gospodarzem szkoły. Niezwykle życzliwy w stosunku do młodzieży, zaangażowany w jej problemy szkolne i rodzinne, osiągał bardzo dobre wyniki dydaktyczne i wychowawcze. Wzbudzał szacunek i zaufanie. Zaangażowanie i postawa Pana Dyrektora sprawiały, że nauczyciele i pracownicy identyfikowali się ze szkołą, a uczniowie chętnie wybierali ją, jako miejsce edukacji ponadgimnazjalnej. Jako kolega i przyjaciel był niezawodny! Chętnie dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Jako nauczyciel i wychowawca nie szczędził sił i czasu. Wciąż pragnął, żeby w szkole działo się coś nowego. Zapisał w historii szkoły najbardziej wartościowe karty. Wzniecał w sercach entuzjazm, zapał do pracy i miłość do szkoły.

Nie będzie już wśród nas człowieka, który miał zawsze serdeczny uśmiech oraz pomocną dłoń. Żal, że tak wspaniały człowiek, nie będzie już przewodnikiem uczniów i nauczycieli.

Na zawsze pozostanie bliski naszym sercom.

Tagi: 
Autor treści: