Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

200-lecie Instytutu Głuchoniemych – zaproszenie z tej okazji na konferencję poświęconą edukacji dziecka niesłyszącego i słabosłyszącego

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: poniedziałek, 21 sierpnia, 2017 - 15:20
zaktualizowany: poniedziałek, 21 sierpnia, 2017 - 15:31
Konferencja organizowana z okazji 200-lecia Instytutu Głuchoniemych – „Głusi i słabosłyszący w perspektywie tradycji, teraźniejszości i przyszłości”
W imieniu organizatorów zapraszam serdecznie wszystkich chętnych do udziału w międzynarodowej konferencji organizowanej w związku z 200-leciem Instytutu Głuchoniemych – „Głusi i słabosłyszący w perspektywie tradycji, teraźniejszości i przyszłości”.

Konferencja odbędzie się 22-23 września 2017 r. w siedzibie Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie przy ul. Szczęśliwickiej 40, w audytorium im. Janusza Korczaka.

Jest to wydarzenie dużej rangi, objęte patronatem Prezydenta m.st. Warszawy i Rektora Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.

W ośmiu sesjach przewidziane są prelekcje i prezentacje wybitnych specjalistów w zakresie edukacji i komunikacji osób głuchych i słabosłyszących – zarówno z Polski, jak i z zagranicy, m.in. ze Szwecji, z Niemiec, Czech, USA.

Szczegółowy program konferencji jest podany w załączniku.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Rejestracja uczestników odbywa się w sposób elektroniczny. Należy skorzystać z linku:

https://200ig-aps.konfeo.com/pl/groups

Mieczysława Nowotniak
Zastępca Dyrektora Biura Edukacji
 
 

Pliki do pobrania: 

ZałącznikWielkość
PDF icon PROGRAM_Konferencja 200 lecie IG_2017357.93 KB