Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Warszawski Salon Maturzystów 2017

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: czwartek, 24 sierpnia, 2017 - 13:42
zaktualizowany: poniedziałek, 11 września, 2017 - 13:06
Salon Maturzystów organizowany przez Perspektywy jest największą w kraju edukacyjną kampanią informacyjną, która dociera do uczniów klas maturalnych, przygotowujących się do egzaminu i rekrutacji na studia.
Zapraszamy młodzież z Warszawy i całego województwa mazowieckiego na 12 edycję Warszawskiego Salonu Maturzystów. Salon  w Warszawie zainauguruje tegoroczną kampanię informacyjną w 15 miastach Polski. Dla maturzystów Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Warszawie przygotowała serię spotkań na temat matury 2018, z przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych. To cenne rady z pierwszej, eksperckiej ręki, których żaden z tegorocznych maturzystów nie powinien przegapić.
 
W Auli Głównej Politechniki Warszawskiej swoją ofertę zaprezentuje blisko 70 uczelni z kraju i z zagranicy. Zapraszamy na spotkania dotyczące budowania swojej ścieżki kariery, studiami za granicą oraz na indywidualne spotkania z doradcami zawodowymi. Mamy też ,,receptę’’ na matematykę – znakomite wykłady Pana Dariusza Kulmy oraz nowość interaktywną platformę do nauki matematyki. Serdecznie zapraszamy – zarejestruj się na spotkania (rejestracja od 30 sierpnia). Dla odwiedzających mamy prezent-Informator dla Maturzystów 2018. A w nim: informacje o wszystkich uczelniach, rankingi, super zawody, na Salonie. Nie błądź  - wybieraj z z Informatorem Perspektyw (link na odbiór Informatora)
 
Targi są czynne w godz. 9.00-15.00
Politechnika Warszawska
Gmach Główny, plac Politechniki 1, Warszawa

7-8 września, wstęp wolny

 

Źródło informacji: