Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Życzenia Dyrektora Biura Edukacji z okazji zakończenia roku szkolnego!

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: czwartek, 21 czerwca, 2018 - 08:21
zaktualizowany: czwartek, 21 czerwca, 2018 - 08:56
Życzenia Dyrektora Biura Edukacji z okazji zakończenia roku szkolnego!
Szanowni Państwo Dyrektorzy Szkół i Placówek Oświatowych, Nauczyciele, Rodzice, Pracownicy Administracji i Obsługi, Drodzy Uczniowie!

Po roku wytężonej pracy nadchodzą upragnione wakacje. Dziękuję Państwu za zaangażowanie i sumienną pracę, za podejmowania twórczych działań i wspieranie rozwoju uczniów. To dzięki Waszej pracy warszawscy uczniowie odnoszą sukcesy na olimpiadach w kraju i za granicą.

Mamy powody do dumy! W tym roku 201 tytułów laureata olimpiady zdobyło 185 uczniów, co oznacza, że 16 osób zwyciężyło w więcej niż jednym konkursie, najczęściej w podobnej dziedzinie na przykład w Olimpiadzie Matematycznej i Olimpiadzie Informatycznej, Olimpiadzie Języka Angielskiego i Olimpiadzie Języka Niemieckiego, Olimpiadzie Wiedzy o Żywieniu i Żywności i Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych.

19 warszawskich uczniów będzie reprezentowało Polskę w olimpiadach międzynarodowych między innymi matematycznej, informatycznej, astronomicznej, geograficznej, filozoficznej, fizycznej.

W 12 technikach mamy 29 laureatów olimpiad zawodowych.
Warszawscy uczniowie odnosili sukcesy w różnorodnych przedsięwzięciach artystycznych, zawodach sportowych, rozwijali swoje pasje i zainteresowania, uczestniczyli w akcjach organizowanych przez szkolny wolontariat.
Serdecznie Wszystkim Państwu dziękuję za dotychczasową współpracę i życzę miłego oraz bezpiecznego wypoczynku.
Tradycyjnie zapraszam uczniów do uczestniczenia w zajęciach organizowanych przez m.st. Warszawa – „Lato w mieście”.

Do zobaczenia po wakacjach.

Joanna Gospodarczyk
Dyrektor Biura Edukacji