Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Jak zamówić lekcje?

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: wtorek, 1 września, 2015 - 12:18
zaktualizowany: wtorek, 1 września, 2015 - 12:18
XIX Festiwal Nauki w Warszawie
Wszystkie lekcje w ramach XIX Festiwalu Nauki w Warszawie są zamawiane przez stronę internetową www.festiwalnauki.edu.pl od 1 września

 www.festiwalnauki.edu.pl

Lekcje festiwalowe przeznaczone są dla szkół, dla których organem prowadzącym jest m. st. Warszawa. Każda szkoła chcąca wziąć udział w lekcjach, powinna wyznaczyć jednego nauczyciela, który będzie koordynował wszystkie zapisy.

Aby zapisać swoją szkołę na lekcje należy:

  1. Zarejestrować się na stronie internetowej, klikając w ikonę [ZALOGUJ] znajdującą się w prawym górnym rogu.
  2. Kliknąć w ikonę [Utwórz nowe konto].
  3. W oknie, które się pojawi, należy wpisać adres e-mail, z którego korzysta koordynator szkoły oraz wybrać ikonę [Chcę zarejestrować szkołę].
  4. W polu, które się pojawi należy wpisać „Hasło szkoły”, które otrzymali Państwo od nas wraz z drukowanym programem Lekcji. Na podany adres e-mail zostanie wysłany do Państwa link aktywacyjny. Dalej należy postępować według wskazówek podanych w wiadomości zwrotnej.

Każda szkoła może wybrać wszystkie interesujące ją spotkania. Jeśli na daną lekcje będzie więcej zgłoszeń, niż jest miejsc, wtedy 9 września rozlosujemy ją między zgłoszonymi szkołami. Wyniki losowania będą widoczne po zalogowaniu.

Do niedzieli 13 września, do północy, będą Państwo musieli potwierdzić, bądź odrzucić otrzymane lekcje, poprzez wybranie odpowiedniej ikony.

Lekcje, które zostaną potwierdzone, będą automatycznie znikały z systemu zapisów, jednak do 13 września do północy będą Państwo mogli ciągle zapisywać się na wolne i niepotwierdzone lekcje, aby wziąć udział w drugiej turze losowania 14 września. Lekcje po drugiej turze losowania należy potwierdzić do 15 września do północy.

16 września o godzinie 10:00 pojawi się informacja o wszystkich lekcjach, które nie zostały wybrane lub potwierdzone i dalej są dostępne, będzie można je wybrać automatycznie, bez procedury losowania.

Do 17 września, do godz. 10:00 będzie można automatycznie odwołać potwierdzoną wcześniej lekcję, po czym system zostanie zamknięty. Na naszej stronie pojawi się informacja o wolnych lekcjach, które będzie można jeszcze zarezerwować mailowo.

Po potwierdzeniu uczestnictwa w lekcji, na Państwa koncie pojawi się kontakt do koordynatora danego spotkania, z którym będzie można się bezpośrednio kontaktować.

W zakładce „Dla szkół” na naszej stronie będziemy umieszczać wszystkie ważne dla Państwa informacje.

W razie pytań prosimy o kontak pod adresem: sekretariat.festiwal@uw.edu.pl

Źródło informacji: