Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

„Jak osiągnąć sukces?”

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: piątek, 26 lutego, 2016 - 09:04
zaktualizowany: piątek, 26 lutego, 2016 - 09:26
 „Jak osiągnąć sukces?”
Warsztaty edukacyjne dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Celem warsztatów jest pokazanie uczniom szkół ponadgimnazjalnych – tj. osobom w niedługim czasie wkraczającym na rynek pracy – że poziom życia i tzw. sukces życiowy zależy w dużym stopniu od decyzji zawodowych oraz racjonalnego gospodarowania środkami finansowymi. Warsztaty są skierowane do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, a ich realizacja zaplanowana jest na marzec – maj 2016. Projekt jest całkowicie bezpłatny dla szkół.

Warsztat w klasie będzie miał charakter gry symulacyjnej, poprzedzonej merytorycznym wprowadzeniem, wyjaśniającym główne hasła związane z edukacją finansową oraz zakończonej podsumowaniem ukazującym główne czynniki osiągniętego w trakcie gry sukcesu / porażki. Łączny czas trwania warsztatu: około 2 godzin lekcyjnych

Wymagania dotyczące udziału w warsztacie: (1) odbywa się na terenie szkoły ponadgimnazjalnej, (2) bierze w nim udział min. 20 uczniów, (3) przeprowadza go nauczyciel (istnieje możliwość przyjazdu trenera z zewnątrz), (4) jest realizowany zgodnie z dostarczonym scenariuszem i materiałami.

Nauczycieli zainteresowanych grą i uczestnictwem w projekcie prosimy o kontakt do dnia 4 marca 2016 z Małgorzatą Stompór:
malgorzata.stompor@ibngr.pl, tel. +58 524 49 30.
Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową

 

 Projekt realizowany pod honorowym patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy

Czas trwania wydarzenia: 
2016-03-04 Od 09:00 do 16:00

Pliki do pobrania: 

ZałącznikWielkość
PDF icon jak_osiagnac_sukces_opis_gry_ibngr.pdf361.18 KB