Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Europejski Wykład Otwarty „eTwinning – jak zacząć?"

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: wtorek, 12 marca, 2019 - 12:49
zaktualizowany: środa, 13 marca, 2019 - 10:58
eTwinning – jak zacząć
Spotkanie skierowane jest do nauczycieli i pedagogów pracujących z młodzieżą.

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa, prowadzony przez Biuro Funduszy Europejskich i Polityki Rozwoju Urzędu m.st. Warszawy zaprasza na Europejski Wykład Otwarty pn. „eTwinning – jak zacząć?” Wykład poprowadzi Pani Agnieszka Anisimowicz ambasadorka Programu eTwinning.

Spotkanie odbędzie się 26 marca 2019 roku o godzinie 16:30 w ZODIAKU Warszawskim Pawilonie Architektury, Pasaż Stefana Wiecheckiego "Wiecha" 4 w Warszawie.

eTwinning to społeczność szkolna, gromadząca szkoły i przedszkola z całej Europy (i nie tylko) współpracująca za pomocą mediów elektronicznych. eTwinning to również doskonalenie zawodowe nauczycieli.

W programie uczestniczyć mogą przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne, zarówno placówki państwowe, jak i prywatne (z uprawnieniami szkół publicznych – realizujące obowiązującą podstawę programową) z krajów Unii Europejskiej, a także dodatkowo z Byłej Jugosłowiańskiej Republiki Macedonii, Albanii, Bośni i Hercegowiny, Islandii, Liechtensteinu, Macedonii, Norwegii, Serbii i Turcji. Współpracę można rozpocząć z każdym zarejestrowanym w eTwinning nauczycielem. eTwinning oferuje szereg form doskonalenia zawodowego dla zarejestrowanych nauczycieli.
Zagadnienia omawiane podczas spotkania:
1. Dlaczego warto?
2. Rejestracja na platformie eTwinning
3. Forum poszukiwania partnerów
4. Założenie projektu
6. Wykorzystanie Twinspace
7. eTwinning a rozwój zawodowy

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc udział w spotkaniu wymaga wcześniejszej rejestracji pod adresem:  
europedirect-warszawa@um.warszawa.pl

Czas trwania wydarzenia: 
2019-03-12 12:45