Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Zaproszenie dla nauczycieli na konferencję „Canaletto tkwi w szczegółach”

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: wtorek, 14 stycznia, 2020 - 11:13
zaktualizowany: wtorek, 14 stycznia, 2020 - 11:16
Canaletto tkwi w szczegółach
Serdecznie zapraszamy nauczycieli szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w organizowanej przez Biuro Stołecznego Konserwatora Zabytków oraz Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń konferencji „Canaletto tkwi w szczegółach”.

Konferencja „Canaletto tkwi w szczegółach”, która odbędzie się 23 stycznia br. w Pałacu Ślubów o godzinie 9.30., skierowana jest do nauczycieli zainteresowanych historią i architekturą stolicy, którzy chcieliby zabrać swoich uczniów w niezwykłą podróż historyczną i architektoniczną do Warszawy końca XVIII wieku.

Uczestnicy konferencji będą mieli okazję  zapoznać się z założeniami programu edukacyjnego „Canaletto” oraz wziąć udział w kameralnym pokazie strojów XVIII wiecznych i zwiedzaniu Sali Canaletta w Zamku Królewskim, które towarzyszyć będzie wykładowi pani Urszuli Zielińskiej Meissner „O obrazach mistrza”. Wszyscy uczestnicy konferencji otrzymają bezpłatny egzemplarz wydanej w ubiegłym roku przez BSKZ publikacji edukacyjnej „Canaletto tkwi w szczegółach”, której wykorzystanie pozwoli zarówno uczniom jak i nauczycielom nie tylko lepiej poznać swoje miasto – przybliży jego historię i architekturę, ale także przyczyni się do budowania świadomości społecznej i kształtowania wrażliwości na jakość otoczenia.

Zapraszamy serdecznie do zapisów na stronie Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń:

https://kursy.wcies.edu.pl/pl/a/Canaletto-tkwi-w-szczegolach-konferencja-otwierajaca-miejski-program-edukacyjny

Więcej informacji o programie:

http://zabytki.um.warszawa.pl/content/canaletto-tkwi-w-szczeg%C3%B3%C5%82ach-konferencja-otwieraj%C4%85ca-miejski-program-edukacyjny

Czas trwania wydarzenia: 
2020-01-23 Od 09:30 do 13:30