Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Kontynuacja zajęć międzyszkolnych w II semestrze roku szkolnego 2013/2014

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: środa, 11 grudnia, 2013 - 10:56
zaktualizowany: czwartek, 12 grudnia, 2013 - 09:01
Biuro Edukacji planuje dofinansowanie zajęć międzyszkolnym w II semestrze roku szkolnego 2013/2014, które stanowić będą kontynuację zajęć dofinansowanych w semestrze I bieżącego roku szkolnego.

Przypominam, że tryb ubiegania się o dofinansowanie określony jest w „Zasadach dofinansowania zajęć międzyszkolnych".

Zajęcia mogą być realizowane w okresie od 3 marca do 13 czerwca 2014 r.

Uprzejmie informuję, że warunkiem otrzymania dofinansowania organizacji zajęć międzyszkolnych realizowanych do czerwca 2014 r. jest złożenie do Biura Edukacji:

sprawozdania z rozliczeniem wydatków związanych z realizacją projektu, zgodnie z załącznikiem nr 2 do „Zasad dofinansowania zajęć międzyszkolnych",wniosku o przyznanie dofinansowania na prowadzenie zajęć międzyszkolnych przygotowujących uczniów do olimpiad i konkursów przedmiotowych, tematycznych i interdyscyplinarnych (załącznik nr 1).

Wnioski o dofinansowanie zajęć kontynuowanych w II semestrze roku szkolnego 2013/2014, należy składać w siedzibie Biura Edukacji, ul. Górskiego 7, do dnia 15 stycznia (środa). Wykaz dofinansowanych zajęć zostanie zamieszczony na stronie internetowej Biura Edukacji, najpóźniej do 12 lutego 2014 r. (środa).

Zajęcia międzyszkolne realizowane są z budżetu Miasta, czyli uczniowie nie ponoszą kosztów związanych z uczestnictwem w nich.

 

Bożena Głażewska-Rzeźnik

Główny specjalista

Tagi: 
Autor treści: 

Pliki do pobrania: