Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Konkurs dla młodzieży „Ślady niepodległości”

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: piątek, 11 maja, 2018 - 14:24
Zachęcamy warszawskich uczniów szkół średnich do wzięcia udziału w konkursie „Ślady niepodległości” na reportaż literacki lub fotoreportaż, które opowiedzą o współcześnie istniejących śladach wydarzeń sprzed stu lat.

Czy historyczne elementy wydarzeń niepodległościowych ukryte są głęboko w archiwum, a może warszawskie ulice czekają na odkrycie skrywanych przez siebie śladów?

Konkurs organizowany jest przez Dom Spotkań z Historią w ramach miejskich obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, projekt „Szkoła Niepodległa”. Partnerami projektu są: Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy, Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń oraz Dom Spotkań z Historią. 

Zgłoszenia uczestnictwa należy przesyłać do 31 maja 2018 r. na adres: sladyniepodleglosci@dsh.waw.pl 


Termin nadsyłania prac konkursowych: do 30 października 2018 r.

Szczegółowe informacje na ten temat wraz z regulaminem konkursu znajdziecie Państwo na stronie Domu Spotkań z Historią: http://dsh.waw.pl/181-konkurs-dla-mlodziezy-slady-niepodleglosci,edu oraz stronie poświęconej miejskim obchodom 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości: http://stolicawolnosci.pl/242-slady-niepodleglosci-konkurs-dla-mlodziezy....

 

Pliki do pobrania: 

ZałącznikWielkość
PDF icon stolica_wolnosci_poziom.pdf74.11 KB
Image icon logo_biale_wspolfinansowanie.png161.55 KB