Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

IV edycja Konkursu Piosenki Obcojęzycznej JoséSong

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: środa, 10 października, 2018 - 10:42
zaktualizowany: środa, 10 października, 2018 - 10:57
Zapraszamy do udziału IV edycji Konkursu Piosenki Obcojęzycznej JoséSong, którego przesłuchania odbędą się 15 i 16 listopada 2018 r.

 

IV edycja Konkursu Piosenki Obcojęzycznej JoséSong. Przesłuchania odbędą się 15 i 16 listopada 2018 r. w Bielańskim Ośrodku Kultury przy ulicy Carla Goldoniego 1 w Warszawie. Konkurs jest skierowany do uczniów ósmych klas szkół podstawowych, trzecich klas szkół gimnazjalnych oraz szkół ponadgimnazjalnych z całego Mazowsza. Miło nam poinformować, że nasze przedsięwzięcie dostało nominację do Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej 2018.

 

Na stronie www.josesong.waw.pl znajdziecie Państwo regulamin konkursowy (zakładka  „Regulamin”). W zakładce „Zapisz się” znajdują się formularze zgłoszeniowe, które należy wypełnić do końca października 2018 roku.

 

Tegoroczna edycja JoséSong odbywa się pod honorowym patronatem wielu instytucji, m.in. Marszałka Województwa Mazowieckiego pana Adama Struzika, Ambasady Kuby, Niemiec, Hiszpanii, Generalnego Przedstawicielstwa Walonia-Bruksela, Instytutu Francuskiego, Instytutu Italianistyki UW, Rosyjskiego Ośrodka Nauki i Kultury, Polskiego Stowarzyszenia Edukacji i Animacji Muzycznej, Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE, Fundacji im. Krzysztofa Dzikowskiego oraz Lingwistycznej Szkoły Wyższej w Warszawie.

 

Zapraszamy!

 

Organizatorzy - nauczyciele w XXII LO z OD. im Jose Marti w Warszawie

 

Karolina Rudzik

 

Sandra Zaleska

 

David Vargas

 

Joanna Kura