Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Drużyna Energii wróciła do gry. Ostatnie dni zapisów

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: środa, 13 lutego, 2019 - 11:15
zaktualizowany: środa, 13 lutego, 2019 - 13:12
Drużyna Energii
Trwa II edycja „Drużyny Energii”, czyli projektu, dzięki któremu uczniowie z całej Polski mogą poprzez sport i świetną zabawę walczyć o wspaniałe nagrody.

 To już ostatnie dni na zgłoszenia – zapisy potrwają tylko do piątku 15 lutego.

Twoja szkoła nie zgłosiła się jeszcze do programu „Drużyna Energii”? To Nic straconego – uczniowie klas 6-8 szkół podstawowych wciąż mają szansę na rywalizację pod czujnym okiem ambasadorów: Izabeli Bełcik, Marka Citki, Krzysztofa Golonki, Bartosza Ignacika, Krzysztofa Ignaczaka oraz Rafała Lipińskiego.

Jak wejść do gry?

Aby zgłosić szkoły do projektu, wystarczy przesłać trwające od 15 do 300 sekund wideo, na którym uczniowie i nauczyciele pokażą swój sportowy charakter. Następnie opiekun wypełnia formularz konkursowy na stronie www.DruzynaEnergii.pl, dołączając do niego film i… gotowe!

Co można wygrać?

Zakwalifikowane szkoły otrzymają sprzęt sportowy i co miesiąc będą walczyć o wizytę ambasadorów, którzy przeprowadzą u zwycięzców wyjątkową lekcję WF-u. Najlepsze szkoły będą miały szansę na nagrodę główną, czyli udział w wielkim finale oraz jeden z czeków na wyposażenie sali gimnastycznej w sprzęt sportowy. Zwycięzca II edycji otrzyma też puchar Drużyny Energii.

Inicjatorem i mecenasem akcji jest Grupa Energa, organizatorem Air Sport, a partnerem technicznym – New Balance Polska.