Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Minigrantowy konkurs Konstruktorzy Marzeń

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: czwartek, 28 lutego, 2019 - 11:33
zaktualizowany: czwartek, 28 lutego, 2019 - 11:33
Konstruktorzy Marzeń
Centrum Nauki Kopernik ogłosił minigrantowy konkurs Konstruktorzy Marzeń - zgłoszenia do 8 marca.

Zapraszamy nauczycieli i uczniów , edukatorów i ich podopiecznych, aktywnych uczestników bezpłatnych warsztatów typu makerspace do udziału w konkursie minigrantowym.

Możecie aplikować o kwotę 3500 zł na stworzenie i wyposażenie Warsztatu Przestrzeni Twórczej (makerspace) oraz realizację projektu konstruktorskiego, który zaprezentujecie podczas tegorocznej edycji Festiwalu Przemiany w Koperniku 3-6.10.2019

Czy kiedyś, po opróżnieniu pudełka lodów zastanowiło cię, jaką drogę przeszły zanim trafiły do twoich rąk? Być może twoją ciekawość przyciągnęły technologie użyte do produkcji opakowania?

Możliwości jego recyklingu? Dotarły do ciebie informacje o hodowli owadów, które w niedalekiej przyszłości mogą być głównym źródłem naszego pożywienia?

Weź udział w konkursie! Stwórz projekt, który będzie twoją odpowiedzią na problemy produkcji, przechowywania i wyrzucania żywności.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Dzieci i młodzież w wieku 8-19 lat wraz z opiekunem/opiekunami. Uczestnicy mogą być przedstawicielami wszelkich inicjatyw edukacyjnych (szkoła, domy młodzieży, kluby KMO itp.), które nie pobierają opłat za prowadzone zajęcia.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie CNK: https://bit.ly/2XwpDvs

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/254979972106620/

Film o Narzędziowniku na YTB CNK: https://www.youtube.com/watch?v=nPLDsbgvs5U