Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Konkurs Piosenki Francuskiej - "Zaśpiewaj na Francuskiej"

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: czwartek, 12 marca, 2020 - 11:11
zaktualizowany: czwartek, 23 kwietnia, 2020 - 12:52
Konkurs Piosenki Francuskiej - "Zaśpiewaj na Francuskiej"
Informacja od organizatora: "z przykrością informujemy, że w trosce o zdrowie uczestników, widzów i organizatorów zmuszeni jesteśmy odwołać ósmą edycję Konkursu Piosenki Francuskiej „Zaśpiewaj na Francuskiej”.

Już po raz ósmy zapraszamy nastoletnich amatorów piosenkarzy do wzięcia udziału w Konkursie Piosenki Francuskiej.

Organizowany przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe i Francusko-Polską Izbę Gospodarczą, przy współudziale Instytutu Francuskiego i Promu Kultury Saska Kępa konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych w Warszawie.

Jeśli śpiewasz, jeśli piosenka francuska nie jest Ci obca i jeśli masz odwagę, by zrobić pierwszy krok w artystycznej karierze – zgłoś się do swojego nauczyciela muzyki lub śpiewu (albo po prostu do wychowawcy), wypełnij kartę zgłoszenia i inne dokumenty dostępne w plikach do pobrania poniżej artykułu. Wybierz dwie piosenki francuskie, które chcesz zaśpiewać (przynajmniej jedną koniecznie w języku francuskim) i… rozpocznij próby.

Na zgłoszenia czekamy w Urzędzie Dzielnicy Praga-Południe do 3 czerwca 2020 r. Szczegóły znajdują się w Regulaminie Konkursu.
Półfinałowe przesłuchania, które zadecydują o składzie finałowej dziesiątki, odbędą się 17 i 18 czerwca 2020 roku w Promie Kultury Saska Kępa. Na stronę https://promkultury.pl/ też zaglądaj!
Wszystkim chętnym życzymy powodzenia i udziału w wielkim finale 11 lipca 2020 roku w Promie Kultury Saska Kępa. Wśród nagród jest ta główna – weekend w Paryżu dla dwóch osób! Może przygoda z piosenką znad Sekwany stanie się dla kogoś przepustką do kariery? Wcześniejsze edycje naszego konkursu tylko to potwierdzają!

Regulamin konkursu do pobrania, karta zgłoszenia, oświadczenia znajdują się tutaj.