Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Konkurs European Language Label

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: czwartek, 26 marca, 2020 - 13:54
zaktualizowany: poniedziałek, 6 kwietnia, 2020 - 11:58
Konkurs European Language Label
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie European Language Label 2020.

Zdobądź Certyfikat European Language Label – europejski znak innowacyjności w dziedzinie nauczania i uczenia się języków obcych!

Konkurs European Language Label jest konkursem projektów językowych. Jeśli wprowadzasz w życie projekty językowe, masz okazję zdobyć prestiżowy certyfikat, podpisany przez polskiego ministra edukacji narodowej i komisarza UE ds. edukacji, kultury, młodzieży i sportu, który poświadcza, że uczenie języków w twojej instytucji odbywa się na najwyższym poziomie. 

W ubiegłym roku wręczenie certyfikatów i statuetek ELL miało miejsce podczas II Kongresu Rozwoju Systemu Edukacji, na Stadionie Narodowym w Warszawie. (link: https://ell.org.pl/gala-european-language-label-2019-galeria/). Laureatów konkursu odwiedziliśmy w ich placówkach z Mobilnym Centrum Edukacyjnym. (link: https://www.flickr.com/photos/frse_pl/albums/72157712141835537)

Dołącz do grona najlepszych edukatorów w Europie!

Konkurs projektów instytucjonalnych dla przedszkoli, szkół, uczelni wyższych, instytucji oświatowych, placówek działających w obszarze edukacji pozaformalnej i innych placówek zajmujących się kształceniem językowym dzieci, młodzieży i dorosłych, jak również placówek wspierających edukację językową.

Jak zgłosić projekt do konkursu?

Wejdź na stronę www.ell.org.pl i uzupełnij wniosek.