Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Wakacyjne placówki edukacyjne

Nazwa Dzielnica Termin Uczestnicy
Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 41 Targówek szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Przedszkole nr 160 Rembertów szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego Bemowo szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa nr 169 im. Orła Białego Wilanów szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 386 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Wola szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 289 im. Henryka Sienkiewicza Bielany szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Ursynów szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa nr 29 im. Giuseppe Garibaldiego Śródmieście szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa nr 277 im. Elizy Orzeszkowej Targówek szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 33 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju Mokotów szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 321 Bemowo szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego Włochy szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 132 im. Sándora Petőfiego Wola szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 214 im. Stanisława Skrypija Bielany szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 318 im. Jana Christiana Andersena Ursynów szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej Śródmieście szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
VIII Ogród Jordanowski Targówek szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 70 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Monte Cassino Mokotów szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 301 im. Janusza Korczaka Bemowo szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Włochy szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 234 im. Juliana Tuwima Wola szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 273 im. dr. Aleksandra Landy Bielany szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego Ursynów szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Klub osiedlowy Panorama SBM „Torwar” Śródmieście szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków Ursynów szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa nr 191 im. Józefa Ignacego Kraszewskiego Mokotów szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 357 Bemowo szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa nr 376 im. Bohaterów Westerplatte Rembertów szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego Wróblewskiego Bemowo szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii Kann Ursynów szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
LXXV Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Śródmieście szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny Ursynów szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego Mokotów szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 52 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego "Alka" Targówek szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 189 im. Marszałka Piłsudskiego z Oddziałami Integracyjnymi Rembertów szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II Bemowo szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Zespół Szkół nr 79 im. Stanisława Kostki Potockiego Wilanów szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II Wola szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 247 im. Kazimierza Lisieckiego "Dziadka" Bielany szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa nr 313 im. Polskich Odkrywców Ursynów szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego Mokotów szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 375 im. Orląt Lwowskich Praga Południe szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej Praga Południe szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa nr 391 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego ps. "Alek" Żoliborz szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 60 im. Powstania Listopadowego Praga Południe szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa nr 392 im. Jana Bytnara ps. "Rudy" Żoliborz szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego Praga Południe szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa nr 209 im. Hanki Ordonówny Bielany szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 163 im. Batalionu "Zośka" Praga Południe szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika Ursynów szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa nr 103 im. Bohaterów Warszawy 1939-1945 Mokotów szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Komisji Edukacji Narodowej Wola szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 363 im. prof. Witolda Doroszewskiego Bemowo szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. Jana Marcina Szancera Białołęka szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 81 im. Lucjana Rudnickiego Ursynów szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa nr 260 im. Jana Matejki Mokotów szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 63 im. Zawiszy Czarnego Wola szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 364 im. Konstancji Markiewicz Bemowo szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa nr 356 Białołęka szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 384 im. Stanisława Staszica Ursynów szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa nr 271 im. 11 Listopada Mokotów szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 373 im. Ignacego Jana Paderewskiego Praga Południe szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa nr 80 im. Marii Kownackiej Bielany szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 97 im. Leona Kruczkowskiego Ochota szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej Ursus szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa nr 140 im. Kazimierza Jeżewskiego Wawer szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 173 im. Górników Polskich Wesoła szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 280 im. Tytusa Chałubińskiego Ochota szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 381 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Ursus szkoła podstawowa klasy I-III,
Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka Targówek szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 385 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Wesoła szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 368 im. Polskich Olimpijczyków Białołęka szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII