Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Feryjne placówki edukacyjne

Nazwa Dzielnica Termin Uczestnicy
Zespół Szkół nr 17 im. Zawiszaków Proporca "Victoria" Włochy 15-19 I (tylko 1. tydzień) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 264 im. Gabrieli Mistral Ochota 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego Bielany 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 353 im. "Wielkich Odkrywców" Wesoła 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pułków Piechoty "Dzieci Warszawy" Praga Południe 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa nr 285 im. Jana Marcina Szancera Targówek 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 190 im. Orła Białego Mokotów 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 384 im. Stanisława Staszica Ursynów 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna
Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Białołęka 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Zespół Szkół nr 74 Rembertów 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 362 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego Bemowo 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Targówek 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 69 Mokotów 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego Ursus 22-26 I (tylko 2. tydzień) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 257 im. prof. Mariana Falskiego Białołęka 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej Śródmieście 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa nr 63 im. Zawiszy Czarnego Wola 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 138 z Oddziałami Integracyjnymi im. Józefa Horsta Wawer 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 377 im. majora Henryka Dobrzańskiego "Hubala" Targówek 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 88 im. Gabriela Narutowicza Włochy 22-26 I (tylko 2. tydzień) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 280 im. Tytusa Chałubińskiego Ochota 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 223 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej Bielany 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 385 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Wesoła 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 312 im. Ewy Szelburg-Zarembiny Praga Południe 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa nr 202 im. 34 Pułku Strzelców Budziszyńskich Mokotów 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 97 im. Leona Kruczkowskiego Ochota 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 366 im. Jana Pawła II Białołęka 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 171 im. Stanisława Staszica Wesoła 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 363 im. prof. Witolda Doroszewskiego Bemowo 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa nr 58 im. Tadeusza Gajcego Targówek 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 85 im. Benito Juareza Mokotów 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 381 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Ursus 22-26 I (tylko 2. tydzień) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi Białołęka 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 210 im. Bohaterów Pawiaka Śródmieście 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 73 im. Króla Stefana Batorego Praga Północ 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 317 im. Edmunda Bojanowskiego Wola 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów Chłopskich Wawer 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 378 im. Ignacego Jana Paderewskiego Targówek 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej Ursus 15-19 I (tylko 1. tydzień) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 110 im. Kazimierza Jeżewskiego Białołęka 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 263 im. Powstańców Wielkopolskich Bielany 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa nr 25 im. Komisji Edukacji Narodowej Wola 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 373 im. Ignacego Jana Paderewskiego Praga Południe 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa nr 260 im. Jana Matejki Mokotów 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 152 im. Marii Dąbrowskiej Ochota 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 356 Białołęka 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 172 im. Polskiej Organizacji Wojskowej Wesoła 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 364 im. Konstancji Markiewicz Bemowo 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego Targówek 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 98 z Oddziałami Integracyjnymi im. Lucy Maud Montgomery Mokotów 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika Ursynów 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. Jana Marcina Szancera Białołęka 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Małego Powstańca Śródmieście 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 354 im. Adama Asnyka Praga Północ 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa nr 218 im. Michała Kajki Wawer 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 Wilanów 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 im. Bohaterów Warszawy Ursus 15-19 I (tylko 1. tydzień) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 112 im. Marii Kownackiej Białołęka 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 293 im. Jana Kochanowskiego Bielany 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 26 im. Mirosława Biernackiego Wola 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 140 im. Kazimierza Jeżewskiego Wawer 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 271 im. 11 Listopada Mokotów 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 61 im. Juliana Przybosia Ochota 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 53 im. Mariusza Zaruskiego Bielany 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 173 im. Górników Polskich Wesoła 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 72 im. Przyjaciół Grochowa Praga Południe 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka Targówek 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 103 im. Bohaterów Warszawy 1939-1945 Mokotów 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 81 im. Lucjana Rudnickiego Ursynów 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 im. Powstania Warszawskiego Białołęka 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka Śródmieście 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa nr 127 im. Henryka Sienkiewicza Praga Północ 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa nr 86 im. Bronisława Czecha Wawer 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego Wilanów 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 382 Ursus 15-19 I (tylko 1. tydzień) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 118 im. Przyjaciół Mazowsza Białołęka 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 41 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica Śródmieście 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa nr 139 im. Ludwiki Wawrzyńskiej Wola 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 Wawer 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339 im. Raoula Wallenberga Mokotów 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Edwarda Szymańskiego Ochota 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 80 im. Marii Kownackiej Bielany 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 174 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki Wesoła 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 215 im. Piotra Wysockiego Praga Południe 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 275 im. Artura Oppmana Targówek 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 115 im. Wandy Turowskiej Mokotów 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 343 im. Matki Teresy z Kalkuty Ursynów 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna
Szkoła Podstawowa nr 355 Białołęka 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 217 z Oddziałami Integracyjnymi im. "Obrońców Radiostacji AK w Rembertowie" Rembertów 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi Praga Północ 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa nr 124 im. Stanisława Jachowicza Wawer 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego Mokotów 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Jana Pawła II Ursus 22-26 I (tylko 2. tydzień) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 154 im. Pawła Edmunda Strzeleckiego Białołęka 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 48 im. Adama Próchnika Śródmieście 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa nr 236 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ireny Sendlerowej Wola 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 76 im. 13 Dywizji Piechoty Strzelców Kresowych Wawer 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego Żoliborz 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 258 im. gen. Jakuba Jasińskiego Praga Północ 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum
Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana Brzechwy Żoliborz 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana Żoliborz 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 68 im. Artura Oppmana Żoliborz 15-26 I (dwa tygodnie) szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII