Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Placówki Zima

Szczegółowy program dostępny jest w placówkach organizujących Program „Zima w Mieście 2018”

ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE MOŻLIWOŚĆ DOKONANIA ZMIAN W PROGRAMIE


np.: 2018-01-20
Nazwa Dzielnica Odbiorcy Uczestnicy Data zajęć Nazwa jednostki
Zajecia z lukru plastycznego Praga Południe grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18 Dom Kultury "Orion"
Taniec Praga Południe grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18 Dom Kultury "Orion"
TYDZIEŃ DLA AMELKI Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-24
edukacyjne Białołęka grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
"Cztery żywioły" Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
Seanse filmowe dla młodzieży: "Pół żartem, pół serio" Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-16
ZIMOWY KLUBIK FILMOWY :” BYŁ SOBIE PIES” Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-23
zajęcia rekreacyjno-sportowe Białołęka grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
warsztaty rzeźbiarskie Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-16, 2018-01-18, 2018-01-23, 2018-01-25
Zajęcia z karate tradycyjnego Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19
Spek1l Białołęka grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-18
seanse filmowe poprzedzone prelekcją wprowadzającą w tematykę filmu Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-18, 2018-01-25
Korzystanie z lodowiska Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
MY SIĘ ZIMY NIE BOIMY Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-17
MY SIĘ ZIMY NIE BOIMY Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, 2018-01-24
pływanie rekreacyjne dla grup zorganizowanych pod opieką ratowników Włochy grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
zajecia ceramiczne Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-16, 2018-01-23
Gru, Dru i Minionki Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-16
Seanse filmowe dla młodzieży: "Pani Doubtfire" Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-23
zajęcia rekreacyjno-sportowe Białołęka grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
"Instrumenty wielu kultur" Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19
Spek1l Białołęka grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-19
"Zimowe zabawy dłutem i kredką" Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-18, 2018-01-22, 2018-01-25
Korzystanie z lodowiska Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
Karawana Opowieści Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-18
ZIMOWY KLUBIK FILMOWY : „DZIECIAK RZĄDZI” Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-25
pływanie rekreacyjne dla osób indywidualnych pod opieką ratowników Włochy odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
zajecia z witrażu "Technika Tiffany - Noworoczne anioły" Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24
Kino na Uboczu - film pt. "Balerina" Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-17
Dzienniczek cwaniaczka - droga przez mękę Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, 2018-01-23
zajęcia rekreacyjno-sportowe Białołęka grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
"Teatr od podszewki' Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
Spek1l teatralny dla młodzieży pt. "Mały Książę" (inscenizacja utworu Antoine de Saint-Exupery) Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-16
Seans filmowy Białołęka grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, 2018-01-22
"Kolory Maroka" Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-22
Zajcia na ściance wspinaczkowej Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-26
ZIMOWY KLUBIK FILMOWY: ”DZIECI Z BULLERBYN: NOWE PRZYGODY” Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-18
Seanse filmowe dla młodzieży: "Ona to on" Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-25
zajęcia sportowo - rekreacyjne na hali sportowej Włochy grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
zajęcia z robotyki - "Star Wars - fascynacja i inpiracja" Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-17
Wyprawa z Nelą do krainy wiecznej zimy Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-17
Kino na Uboczu - film pt. "Riko prawie bocian" Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-24
zajęcia rekreacyjno-sportowe Białołęka grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
warsztaty plastyczne pn."Zimowe Kabaty" Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
Spek1l teatralny dla młodzieży pt. "Mały Książę" (inscenizacja utworu Antoine de Saint-Exupery) Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-16
Seans filmowy Białołęka grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, 2018-01-23
"Budujemy z lego" Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-16, 2018-01-23
Zajcia na ściance wspinaczkowej Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-26
Seanse filmowe dla młodzieży: "Tootsie" Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-18
Gang wiewióra 2 Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-26
zajęcia sportowo - rekreacyjne na hali sportowej Włochy odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
zajęcia z robotyki - "Star Wars - fascynacja i inpiracja" Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-24
Karawana Opowieści Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-17
My się zimy nie boimy-ferie z Mikołajkiem Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-24
zajęcia rekreacyjno-sportowe Białołęka grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
Cztery żywioly" Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
ZIMOWY KLUBIK FILMOWY : „KSIĘŻNICZKA I ŻABA” Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-16
Smerfy 3 Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-19
Seans filmowy Białołęka grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, 2018-01-26
warszaty muzyczno - rockowe Ursynów odbiorcy indywidualni gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-20
Wejścia na halę wspinaczkową Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26
Seans filmowy Białołęka grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-15
gra w kręgle Włochy grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-16, 2018-01-18, 2018-01-23, 2018-01-25
seanse filmowe poprzedzone prelekcją wprowadzającą w tematykę filmu Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-18, 2018-01-25
Zajęcia w Klubotece "Coś dla nas i coś dla dziadków" rekodzieło i gry planszowe dla grup ze Szkoły Podstawowej Nr343 Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-22
TYDZIEŃ DLA AMELKI Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-17
warsztaty plastyczne - Zima z "Plastyką ze Słoneczkiem" Praga Północ odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-17, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-26 Dom Kultury PRAGA - Praga Północ
Rzeźba w glinie Praga Północ odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-15, 2018-01-19 Dom Kultury PRAGA - Praga Północ
Plastyka Mokotów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-15, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19 Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej nr 70
Pokaz naukowy Praga Północ grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-18 Dom Kultury PRAGA - Praga Północ
Zumba Kids Praga Północ odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-16, 2018-01-25 Dom Kultury PRAGA - Praga Północ
Gitara Mokotów odbiorcy indywidualni gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19 Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej nr 70
Warsztaty kosmetyczne Praga Północ odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-17, 2018-01-25 Dom Kultury PRAGA - Praga Północ
warsztaty plastyczne - Zimowa Akademia Plamokleksa Praga Północ odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-16, 2018-01-22 Dom Kultury PRAGA - Praga Północ
Keyboard bez tajemnic Mokotów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-16, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-26 Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej nr 70
Warsztaty kulinarne Praga Północ odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-23 Dom Kultury PRAGA - Praga Północ
Pokaz filmowy Praga Północ odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-15, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-22, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24 Dom Kultury PRAGA - Praga Północ
Wizaż Mokotów odbiorcy indywidualni szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-26 Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej nr 70
Tańcowała igła z nitką Mokotów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17 Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej nr 70
Warsztaty naukowe Praga Północ grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, 2018-01-22 Dom Kultury PRAGA - Praga Północ
"Przygody z Elzą" - zabawy i animacje Praga Północ grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-26 Dom Kultury PRAGA - Praga Północ
Warsztaty robotyczne Praga Północ odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-15, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24 Dom Kultury PRAGA - Praga Północ
Tańce-hulańce Mokotów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25 Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej nr 70
Zajęcia rekreacyjno ruchowe w wodzie Wola odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Wola
pływanie rekreacyjne Ursus odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19 Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Ursus
Gry integracyjne z jęz. niemieckim Bielany odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, 2018-01-17, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24 Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Gwizdak
Zajęcia komputerowe Mokotów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-17, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-26 Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej nr 70
Każdy spiewać może.. (warsztaty wokalne/karaoke) Bielany odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-16, 2018-01-26 Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej
Zajęcia sportowe Bielany odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-19, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-26 Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Gwizdak
warsztaty etnograficzne Rembertów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15 Dom Kultury „Wygoda” - Rembertów
zabawy rekreacyjne, gry zespołowe, badminton Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji
wejścia na basen Wesoła odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 AQUAPARK WESOLANDIA
warsztaty klockologii Mokotów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-22 Dom Kultury „Dorożkarnia” w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
warsztaty taneczne Mokotów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-26 Dom Kultury „Dorożkarnia” w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Warsztaty tkackie Bielany grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 49
edukacyjne Śródmieście odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr 1
Warsztaty kultury rosyjskiej Rembertów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-19, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24 Dom Kultury „Rembertów”
Zima w mieście Ursus odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Biblioteka Publiczna im. W.J. Grabskiego
zajęcia edukacyjne Śródmieście odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr 23
Zajecia sportowo- rekreacyjne Bemowo odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Szkoła Podstawowa nr 362 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego
Klub gier stolikowych (warcaby , scrable, gry edukacyjne) Bielany grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24 Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej
Studio muzyczne Bielany odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-16, 2018-01-23 Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Gwizdak
Rock w BCEK (młodziezowy zespół instrumentalny) Bielany odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24 Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej
Zajęcia plastyczne Ochota grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Młodzieżowy Dom Kultury "Ochota"
Internet, gry komputerowe, gry planszowe Żoliborz odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Czytelnia Naukowa nr XVI
zajęcia siłowe Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji
Niewidzialne wieloryby Bielany grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19 Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 26
warsztaty taneczne Mokotów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-25 Dom Kultury „Dorożkarnia” w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Zajęcia rekreacyjno ruchowe na lodzie Wola grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Wola
Jazda rekreacyjna i zabawy na lodowisku pod okiem instruktora Wola odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Ośrodek Moczydło
Plastyka Bielany grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25 Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Gwizdak
Dla wszystkich starczy miejsca pod wspólnym dachem (zajęcia artystyczno - edukacyjne) Bielany grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej
Warsztaty plastyczne – kompozycja w stylu OP-ART Ochota grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18 Młodzieżowy Dom Kultury "Ochota"
Biblioteczna świetlica Śródmieście odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr 28
pływanie rekreacyjne, nauka i doskonalenie pływania, nauka bezpiecznych skoków do wody, gry i zabawy w wodzie Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji
Wasztaty z klockami KNE X Mokotów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy IV-VII, 2018-01-16, 2018-01-18, 2018-01-23, 2018-01-25 Biblioteka Publiczna im. Zygmunta Łazarskiego w Dzielnicy Mokotów
warsztaty taneczne Mokotów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24 Dom Kultury „Dorożkarnia” w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Warsztaty fotograficzne Rembertów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-16 Dom Kultury „Rembertów”
Teatrzyk Żoliborz odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-25 Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XV
Tajemnice świata lalek Mokotów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-20 Dom Kultury „KADR” w Dzielnicy Mokotów
Zajęcia rekreacyjno ruchowe w wodzie Wola grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Wola
pływanie rekreacyjne Ursus odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Ursus
Instrumenty pełne muzyki Bielany grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-16 Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Gwizdak
Zajęcia sportowo-rekreacyjne Mokotów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej nr 70
W zimowej scenerii (Warsztaty scenograficzne) Bielany grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24 Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej
Zajęcia taneczne Bielany grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-17, 2018-01-19, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-26 Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Gwizdak
warsztaty etnograficzne Rembertów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-17 Dom Kultury „Wygoda” - Rembertów
zabawy rekreacyjne, gry zespołowe, badminton Ursynów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji
zajęcia kreatywne dla dzieci Mokotów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-26 Biblioteka Publiczna im. Zygmunta Łazarskiego w Dzielnicy Mokotów
warsztaty ceramiczne Mokotów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-22 Dom Kultury „Dorożkarnia” w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
warsztaty klip video Mokotów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-26 Dom Kultury „Dorożkarnia” w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Warsztaty farbowania tkanin Bielany grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 49
świetlicowe Śródmieście odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr 1
Warsztaty ceramiczne Rembertów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-18, 2018-01-25 Dom Kultury „Rembertów”
Zima w mieście Ursus odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Biblioteka Publiczna im. W.J. Grabskiego
zajęcia edukacyjne Śródmieście odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr 23
Zajęcia sportowe Bemowo odbiorcy indywidualni gimnazjum, 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Szkoła Podstawowa nr 364 im. Konstancji Markiewicz
Jak namalować ... (Warsztaty plastyczne) Bielany odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-22 Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej
Studio Piosenki Bielany grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-17, 2018-01-19, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-26 Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Gwizdak
Świat i my w obiektywie (warsztaty fotograficzne) Bielany odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-16, 2018-01-23 Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej
Tenis stołowy Ochota grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Młodzieżowy Dom Kultury "Ochota"
Żółta Ciżemka - spektakl Teatru Blaszany Bębenek Żoliborz odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-18 Czytelnia Naukowa nr XVI
gra w tenisa ziemnego Ursynów grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji
Internet, gry komputerowe i gry planszowe Żoliborz odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Czytelnia Pod Sowami
pokaz filmu Mokotów odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII 2018-01-25 Dom Kultury „Dorożkarnia” w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Zima, zima, zima Wesoła odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy IV-VII, 2018-01-15 Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła
Zajęcia rekreacyjno sportowe na hali Wola grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Wola
Jazda rekreacyjna i zabawy na lodowisku pod okiem instruktora Wola grupy zorganizowane szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna 2018-01-15, 2018-01-16, 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-19, 2018-01-22, 2018-01-23, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25, 2018-01-26 Ośrodek Moczydło
Plastyka Bielany odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III, szkoła podstawowa klasy IV-VII, gimnazjum 2018-01-17, 2018-01-18, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-24, 2018-01-25 Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Gwizdak
Dla wszystkich starczy miejsca pod wspólnym dachem (zajecia artystyczno - edukacyjne) Bielany odbiorcy indywidualni szkoła podstawowa klasy I-III 2018-01-18, 2018-01-25 Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej

Strony