Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Rekrutacja do projektu Young Makers

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: środa, 21 listopada, 2018 - 13:47
zaktualizowany: poniedziałek, 3 grudnia, 2018 - 09:13
Ten nowatorski projekt, skierowany jest do wychowanków domów dziecka i rodzin zastępczych, którzy ukończyli 16 rok życia.
Tylko do 30 listopada trwa rekrutacja do projektu Young Makers.
Projekt powstał, aby zarażać młodych ludzi pasją do tworzenia i konstruowania. Na czas trwania projektu uczestnicy uzyskają dostęp do kreatywnego warsztatu nowych technologii - FabLabu. Wybiorą tutaj zajęcia, do których poczują największe zainteresowanie począwszy od obróbki drewna, programowania i elektroniki, modelowania 3d, aż po szycie, pracę z ploterem laserowym i frezarką CNC.
Kończąc projekt uczestnicy wychodzą z FabLabu z gruntowną wiedzą i umiejętnościami praktycznymi, które w przyszłości mogą pomóc im w znalezieniu odpowiedniego zatrudnienia. Zaangażowani uczestnicy otrzymają wsparcie w znalezieniu stażu lub praktyk w np. działach projektowych firm.
Zgłoszenia są przyjmowane za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie youngmakers.robisz.to do 30 listopada. Pytania można wysyłać na adres kontakt@robisz.to
Young Makers jest projektem Stowarzyszenia Robisz.to, powstał we współpracy z Fundacją Orange, Fundacją Program Pomocy Pierwsza Praca oraz Strengths Community.

Data ogłoszenia: 

środa, 21 Listopad, 2018