Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

FINA lab - Program edukacji - medialnej

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: środa, 26 lutego, 2020 - 09:34
zaktualizowany: środa, 4 marca, 2020 - 10:38
FINA lab - Program edukacji - medialnej
Od stycznia do czerwca zorganizowane grupy uczniów ze starszych klas szkół podstawowych oraz ze szkół średnich, mogą wziąć udział w bezpłatnych laboratoriach edukacji archiwalno - medialnej realizowanych w FINA -Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny.

Laboratoria medialne FINA realizowane są w formie bezpłatnych warsztatów, adresowanych do uczniów starszych klas szkół podstawowych oraz ze szkół średnich. Uczniowie w trakcie laboratoriów, będą mieli okazję pracować na unikalnych archiwach cyfrowych, związanych z wybitnymi twórcami, artystami, naukowcami, literatami, podróżnikami oraz sportowcami z okresu dwudziestolecia międzywojennego oraz przetwarzać zdigitalizowane fragmenty filmowe i materiały okołofilmowe.

W laboratoriach mogą wziąć udział zorganizowane grupy uczniów, zajęcia dostosowane są każdorazowo do wieku, możliwości poznawczych i zainteresowań młodzieży. Spotkania prowadzone są przez doświadczonych edukatorki i odbywają się w środy w godz. 10:30 do 12:30 w siedzibie FINA.

Aby wziąć udział w programie FINA lab, nauczyciel lub reprezentant instytucji powinien zgłosić swoich podopiecznych poprzez formularz dostępny pod adresem: https://forms.nina.gov.pl/finalab, akceptując regulamin i wybierając termin.

W razie pytań prosimy o kontakt z Grzegorzem Krause z Działu Badań i Rozwoju FINA:grzegorz.krause@fina.gov.pl, +48 22 380 49 87.

Logotypy: Niepodległa, MKDN

Sfinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu

 

Data ogłoszenia: 

środa, 26 luty, 2020