Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: piątek, 6 kwietnia, 2018 - 12:10
Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej
Studenci wygrywający międzynarodowe konkursy, naukowcy prowadzący innowacyjne badania, absolwenci odnoszący sukcesy w biznesie – to duma Politechniki Warszawskiej. Dołącz do tego grona i przekonaj się, że tutaj marzenia stają się rzeczywistością. Przyjdź na Drzwi Otwarte i znajdź kierunek odpowiedni dla siebie.
 

Do odwiedzenia Politechniki Warszawskiej zapraszamy 7 i 8 kwietnia 2018 roku w godzinach: 9.00-14.00. W tym roku Drzwi Otwarte łączymy z wydarzeniem Dziewczyny na Politechniki. 7 kwietnia zarówno dziewczęta, jak i chłopcy będą mogli wziąć udział w grze terenowej i lepiej poznać naszą uczelnię. Przygotujemy również konkursy z nagrodami dla kandydatów na studia. O szczegółach będziemy informować wkrótce.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco!

Podczas Drzwi Otwartych zapoznasz się z naszą ofertą studiów, poznasz zasady rekrutacji i spotkasz studentów Politechniki Warszawskiej, którzy najlepiej opowiedzą o interesujących Cię kierunkach. Masz szansę również odwiedzić swój przyszły wydział i zobaczyć, gdzie będziesz studiować. Wcześniej sam zapoznaj się z kierunkami studiów - szczegóły w zakładce Kandydaci oraz w Portalu Kandydata. Podczas Drzwi Otwartych odbędą się także spotkania dotyczące zasad rekrutacji (Mała Aula, godz. 10.00). Spotkania na wydziałach rozpoczynają się o 12.30. Drzwi Otwarte w Filii w Płocku odbędą się 6 kwietnia w godz. 10.30-14.00.

Przyjdź i rozpocznij swoją przygodę z Politechniką Warszawską!

Źródło informacji: 
Data wydarzenia: 
Od sobota, 7 Kwiecień, 2018 - 08:00 do niedziela, 8 Kwiecień, 2018 - 22:00