Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Piknik Edukacyjny „Od mikro do makro” i Noc Muzeów na Politechnice Warszawskiej

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: czwartek, 10 maja, 2018 - 10:26
zaktualizowany: poniedziałek, 21 maja, 2018 - 10:26

Dzień i Noc PW
Dwanaście godzin pełnych wrażeń, czekać będzie zarówno na tych małych, jak i większych pasjonatów nauki. Już 19 maja Politechnika Warszawska zaprasza do wspólnego spędzenia dnia i nocy.
W tym roku Politechnika Warszawska postanowiła połączyć 2 świetne wydarzenia: Piknik Edukacyjny „Od mikro do makro” i Noc Muzeów na Politechnice Warszawskiej. W ten sposób zarówno mali odkrywcy, jak i ci więksi będą mogli spędzić czas na warszawskiej politechnice
i odkryć jej tajemnice.
Aby pokazać małym odkrywcom możliwości jakie oferuje nauka i technika, Politechnika Warszawska organizuje w sobotę, 19 maja b.r. Piknik Edukacyjny "Od Mikro do Makro".
Na najmłodszych uczestników wydarzenia czeka mnóstwo atrakcji, w tym uwielbiany przez dzieci basen z piłeczkami. Dla „pszczółek”, „biedronek” i „starszaków” przygotowane zostały specjalne warsztaty, podczas których uczestnicy będą mieli okazję dać upust swojej naukowej energii. Wszyscy żądni wiedzy będą mogli uczestniczyć również w wykładach zorganizowanych przez Wydziały PW.

Przeczytaj więcej o Pikniku>>>


Po zakończeniu zabawy na Pikniku, starsze dzieci i dorośli będą mogli poznać tajemnice
i zakamarki uczelni podczas Nocy Muzeów na Politechnice Warszawskiej. Spacer z przewodnikiem po kampusie centralnym uczelni, pokaz chemiczny z efektami świetlnymi
w plenerze, wykłady popularnonaukowe, pokaz kuchni molekularnej – to tylko część z atrakcji przygotowanych dla odwiedzających tej nocy PW.

Szczegółowe informacje o Nocy Muzeów na PW>>>


Udział we wszystkich atrakcjach jest darmowy. Zapraszamy!

Źródło informacji: 
Data wydarzenia: 
sobota, 19 Maj, 2018 - Od 08:15 do 20:15