Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Placówki edukacji pozaszkolnej

Dzielnica Nazwa jednostki Nazwa placówki Adres Dyrektor Telefon Odnośnik
Mokotów II Ogród Jordanowski II Ogród Jordanowski ul. Antoniego Edwarda Odyńca 6 02-606 Warszawa Ewa Boguta 228440158 przeglądaj
Ochota III Ogród Jordanowski III Ogród Jordanowski ul. Wawelska 3 02-034 Warszawa Justyna Olszewska 228251444 przeglądaj
Śródmieście Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 1 "Agrykola" Warszawskie Centrum Sportu Młodzieżowego "Agrykola" ul. Myśliwiecka 9 00-459 Warszawa Mirosław Robak 226229107 przeglądaj
Praga Południe Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 2 Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 2 ul. Wał Miedzeszyński 397 03-942 Warszawa Sławomir Kalinowski 226178851 przeglądaj
Śródmieście Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 3 im. Janusza Kusocińskiego Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 3 im. Janusza Kusocińskiego ul. Międzyparkowa 4 00-208 Warszawa Marek Krzywicki 228311766 przeglądaj
Wola Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 6 Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 6 ul. Rogalińska 2 01-206 Warszawa Paweł Wasilewski 226314989 przeglądaj
Ochota Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7 Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 7 ul. Geodetów 1 02-396 Warszawa Piotr Łukawski 228226607 przeglądaj
Wola Młodzieżowy Dom Kultury Zespół Wolskich Placówek Edukacji Kulturalnej ul. Jana Brożka 1a 01-442 Warszawa Dorota Mierzejewska 228361313 przeglądaj
Mokotów Młodzieżowy Dom Kultury Młodzieżowy Dom Kultury ul. Puławska 97 02-595 Warszawa Marek Masłowski 228455121 przeglądaj
Bielany Młodzieżowy Dom Kultury "Bielany" Młodzieżowy Dom Kultury "Bielany" ul. Cegłowska 39 01-809 Warszawa Joanna Boldin 228341347 przeglądaj
Śródmieście Młodzieżowy Dom Kultury "Muranów" im. C.K. Norwida Młodzieżowy Dom Kultury "Muranów" im. C.K. Norwida ul. Stawki 10 00-178 Warszawa Bernadetta Neumann-Kochańska 226350140 przeglądaj
Ochota Młodzieżowy Dom Kultury "Ochota" Młodzieżowy Dom Kultury "Ochota" ul. Rokosowska 10 02-348 Warszawa Anna Szwed 228222895 przeglądaj
Bielany Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Gwizdak Młodzieżowy Dom Kultury im. Marii Gwizdak ul. Hansa Christiana Andersena 4 01-911 Warszawa Maria Pyszkiewicz 228359347 przeglądaj
Śródmieście Młodzieżowy Dom Kultury im. Władysława Broniewskiego Młodzieżowy Dom Kultury im. Władysława Broniewskiego ul. Łazienkowska 7 00-449 Warszawa Honorata Waszkiewicz 226293206 przeglądaj
Mokotów Ognisko Pracy Pozaszkolnej "175" Ognisko Pracy Pozaszkolnej "175" ul. Niegocińska 2 02-698 Warszawa Maria Popławska-Staniszewska 228534724 przeglądaj
Mokotów Ognisko Pracy Pozaszkolnej "70" Ognisko Pracy Pozaszkolnej "70" ul. Ludwika Narbutta 65/71 02-524 Warszawa Krzysztof Gąsiorek 228256309 przeglądaj
Żoliborz Ognisko Pracy Pozaszkolnej "Żoliborz" Ognisko Pracy Pozaszkolnej "Żoliborz" ul. ks. Jerzego Popiełuszki 13 01-595 Warszawa Izabela Deniszewska 228394241 przeglądaj
Praga Południe Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 "Jordanek" Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 1 "Jordanek" ul. Kwatery Głównej 11 04-294 Warszawa Edyta Trębicka 226106777 przeglądaj
Praga Południe Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 2 im. dr Henryka Jordana Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 2 im. dr Henryka Jordana ul. Alfreda Nobla 18 03-930 Warszawa Diana Rowicka-Łagowska 226175962 przeglądaj
Praga Południe Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 3 Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 3 ul. Józefa Dwernickiego 29a 03-984 Warszawa Waldemar Krukowski 228700381 przeglądaj
Praga Południe Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 4 Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 4 ul. Mieczysława Pawlikowskiego 3 03-983 Warszawa Lucyna Melcer 226135546 przeglądaj
Ochota Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej nr 264 Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy Szkole Podstawowej nr 264 ul. Walentego Skorochód-Majewskiego 17 02-104 Warszawa Kinga Stępień 228232438 przeglądaj
Śródmieście Państwowe Ognisko Artystyczne "Nowolipki" Państwowe Ognisko Artystyczne "Nowolipki" ul. Nowolipki 9B 00-150 Warszawa Gabryella Miłowska-Moląg 226351960 przeglądaj
Śródmieście Pałac Młodzieży Pałac Młodzieży Plac Defilad 1 00-901 Warszawa Urszula Wacowska 226203363 przeglądaj
Bielany Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej im. Jonasza Kofty Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna - Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej im. Jonasza Kofty ul. Szegedyńska 9A 01-957 Warszawa Anna Martin 228345259 przeglądaj
POZASZKOLNA PLACÓWKA SPECJALISTYCZNA - MŁODZIEŻOWY OŚRODEK EDUKACYJNO – WYPOCZYNKOWY "ZATOKA UKLEI" W GAWRYCH RUDZIE POZASZKOLNA PLACÓWKA SPECJALISTYCZNA - MŁODZIEŻOWY OŚRODEK EDUKACYJNO – WYPOCZYNKOWY "ZATOKA UKLEI" W GAWRYCH RUDZIE Gawrych Ruda 16-402 Suwałki Celina Sawicka 875639470 przeglądaj
POZASZKOLNA PLACÓWKA SPECJALISTYCZNA - OŚRODEK OŚWIATOWO – SZKOLENIOWY "ARKADIA" W KAZIMIERZU DOLNYM POZASZKOLNA PLACÓWKA SPECJALISTYCZNA - OŚRODEK OŚWIATOWO – SZKOLENIOWY "ARKADIA" W KAZIMIERZU DOLNYM Czerniawy 1 24-120 Kazimierz Dolny Marek Bucholc 818810074 przeglądaj
Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna – Międzyszkolny Ośrodek Sportowo-Szkoleniowy "Omega" w Stręgielku Warszawskie Centrum Sportu Młodzieżowego "Agrykola" Stręgielek 40 11-610 Pozezdrze Mirosław Robak 874279012 przeglądaj
Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna – Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy "Syrena" w Mielnie Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna – Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy "Syrena" w Mielnie Piastów 10 76-032 Mielno Waldemar Andrzejewski 943166450 przeglądaj
Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna – Szkolny Ośrodek Wypoczynkowy "Orle Gniazdo" w Sromowcach Wyżnych Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna – Szkolny Ośrodek Wypoczynkowy "Orle Gniazdo" w Sromowcach Wyżnych Nad Zalew 7 34-443 Sromowce Grażyna Iber-Wojtanek 182629788 przeglądaj
Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna – Szkolny Ośrodek Wypoczynkowy "Syrenka" w Marózie Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna – Szkolny Ośrodek Wypoczynkowy "Syrenka" w Marózie Maróz 5 11-015 Olsztynek Kamil Halicki 895139215 przeglądaj
Śródmieście Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej im. Komisji Edukacji Narodowej Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej im. Komisji Edukacji Narodowej ul. Jezuicka 4 00-281 Warszawa Wojciech Feliksiak 222770601 przeglądaj
Śródmieście Szkolne Schronisko Młodzieżowe nr 1 Warszawskie Centrum Sportu Młodzieżowego "Agrykola" ul. Myśliwiecka 9 00-459 Warszawa Mirosław Robak 226229110 przeglądaj
Śródmieście Szkolne Schronisko Młodzieżowe nr 2 – Europejski Dom Spotkań Młodzieży Zespół Placówek - Europejski Dom Spotkań Młodzieży ul. Smolna 30 00-375 Warszawa Marta Kalista 228278952 przeglądaj
Wola Szkolne Schronisko Młodzieżowe nr 3 Syrenka Szkolne Schronisko Młodzieżowe nr 3 Syrenka ul. Karolkowa 53a 01-197 Warszawa Krzysztof Kłopotowski 226328829 przeglądaj
Wola V Ogród Jordanowski Zespół Wolskich Placówek Edukacji Kulturalnej ul. Ludwiki 2/4 01-226 Warszawa Dorota Mierzejewska 511761462 przeglądaj
Praga Północ VII Ogród Jordanowski VII Ogród Jordanowski ul. Namysłowska 21 03-455 Warszawa Elżbieta Sobiecka 226198993 przeglądaj
Targówek VIII Ogród Jordanowski VIII Ogród Jordanowski ul. Suwalska 13 03-252 Warszawa Katarzyna Patrzyczna 228113988 przeglądaj