Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Szkoły i placówki specjalne

Dzielnica Nazwa jednostki Nazwa placówki Adres Dyrektor Telefon Odnośnik
Śródmieście Branżowa Szkoła I stopnia Specjalna nr 50 Instytut Głuchoniemych im. Jakuba Falkowskiego Plac Trzech Krzyży 4/6 Warszawa Tadeusz Adamiec 226280431 przeglądaj
Praga Północ Branżowa Szkoła I stopnia Specjalna nr 51 im. Marii Grzegorzewskiej Zespół Szkół Specjalnych nr 38 ul. Namysłowska 10 Warszawa Ewa Mielczarska-Syskowska 226197234 przeglądaj
Wola Branżowa Szkoła I stopnia Specjalna nr 52 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Głuchych im. Jana Siestrzyńskiego ul. Łucka 17/23 Warszawa Anna Stopińska 226242891 przeglądaj
Praga Południe Branżowa Szkoła I stopnia Specjalna nr 53 im. Anny Gotinowej Zespół Szkół Specjalnych nr 89 ul. Skaryszewska 8 Warszawa Małgorzata Rosa 226190080 przeglądaj
Śródmieście Branżowa Szkoła I stopnia Specjalna nr 54 Zespół Szkół Specjalnych nr 105 im. Kazimierza Kirejczyka ul. Długa 9 Warszawa Elżbieta Kostrzewa 228311855 przeglądaj
Śródmieście Branżowa Szkoła I stopnia Specjalna nr 62 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabowidzących nr 8 im.dr Zofii Galewskiej ul. Koźmińska 7 Warszawa Beata Kotowska 226291610 przeglądaj
Praga Południe Branżowa Szkoła I stopnia Specjalna nr 63 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 7 ul. Osowska 81 Warszawa Robert Lisewski 225169820 przeglądaj
Wola Branżowa Szkoła I stopnia Specjalna nr 67 im. Macieja Kozłowskiego Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 6 ul. Jana Brożka 26 Warszawa Sławomir Kubicz 228367873 przeglądaj
Bielany CXLI Liceum Ogólnokształcące Specjalne Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Aleja Władysława Reymonta 16 Warszawa Małgorzata Gontarek 228348684 przeglądaj
Mokotów CXXI Liceum Ogólnokształcące Specjalne w Instytucie Psychiatrii i Neurologii Zespół Szkół Specjalnych nr 96 w Instytucie Psychiatrii i Neurologii ul. Jana III Sobieskiego 9 Warszawa Aneta Osowska 224582628 przeglądaj
Wawer CXXIII Liceum Ogólnokształcące Specjalne w Instytucie "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" Zespół Szkół Specjalnych nr 78 im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Instytucie "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" Aleja Dzieci Polskich 20 Warszawa Grażyna Michalczuk 228151126 przeglądaj
Śródmieście CXXIV Liceum Ogólnokształcące Specjalne Instytut Głuchoniemych im. Jakuba Falkowskiego Plac Trzech Krzyży 4/6 Warszawa Tadeusz Adamiec 226280431 przeglądaj
Wola CXXXIX Liceum Ogólnokształcące Specjalne Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Głuchych im. Jana Siestrzyńskiego ul. Łucka 17/23 Warszawa Anna Stopińska 226242891 przeglądaj
Śródmieście CXXXVI Liceum Ogólnokształcące Specjalne Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabowidzących nr 8 im.dr Zofii Galewskiej ul. Koźmińska 7 Warszawa Beata Kotowska 226291610 przeglądaj
Mokotów LXI Liceum Ogólnokształcące Specjalne im. Janiny Zawadowskiej Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 1 SOS ul. Wincentego Rzymowskiego 36 Warszawa Beata Kojło-Boratyńska 226470116 przeglądaj
Wawer LXXXV Liceum Ogólnokształcące Specjalne Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2 "KĄT" ul. Zorzy 17 Warszawa Artur Lutarewicz 226133576 przeglądaj
Bielany Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 4 Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Aleja Władysława Reymonta 16 Warszawa Małgorzata Gontarek 228348684 przeglądaj
Mokotów Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy nr 1 Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych nr 1 ul. Bełska 5 Warszawa Jolanta Krzepicka 228485530 przeglądaj
Praga Południe Przedszkole nr 249 Specjalne dla Dzieci z Upośledzeniem Umysłowym w Stopniu Umiarkowanym i Znacznym Przedszkole nr 249 Specjalne dla Dzieci z Upośledzeniem Umysłowym w Stopniu Umiarkowanym i Znacznym ul. Kobielska 5 Warszawa Dorota Puławska 226139165 przeglądaj
Wawer Przedszkole Specjalne nr 104 w Instytucie "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" Zespół Szkół Specjalnych nr 78 im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Instytucie "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" Aleja Dzieci Polskich 20 Warszawa Grażyna Michalczuk 228151126 przeglądaj
Mokotów Przedszkole Specjalne nr 188 Przedszkole Specjalne nr 188 ul. Kielecka 20 Warszawa Irmina Jakubczak 228499417 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole Specjalne nr 208 Przedszkole Specjalne nr 208 ul. Dzielna 1a Warszawa Małgorzata Piechal 228313923 przeglądaj
Ursynów Przedszkole Specjalne nr 213 Przedszkole Specjalne nr 213 ul. Leonida Teligi 1 Warszawa Michał Kopiczyński 226437559 przeglądaj
Bielany Przedszkole Specjalne nr 245 Dla Dzieci Słabowidzących "Sowy Mądrej Głowy" Przedszkole Specjalne nr 245 Dla Dzieci Słabowidzących "Sowy Mądrej Głowy" ul. Ksawerego Pruszyńskiego 1 Warszawa Grażyna Szeplewicz 228340689 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole Specjalne nr 343 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabosłyszących nr 15 im. Ottona Lipkowskiego ul. Zakroczymska 6 Warszawa Małgorzata Jastrzębska 228313200 przeglądaj
Mokotów Przedszkole Specjalne nr 393 Przedszkole Specjalne nr 393 ul. Puławska 97 Warszawa Maria Kuźniewska-Zdrojowy 228450577 przeglądaj
Wola Przedszkole Specjalne nr 68 w Mazowieckim Centrum Rehabilitacji "STOCER" Przedszkole Specjalne nr 68 w Mazowieckim Centrum Rehabilitacji "STOCER" ul. Ożarowska 75a Warszawa Alina Aniołczyk 228770204 przeglądaj
Mokotów Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 12 Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych nr 1 ul. Bełska 5 Warszawa Jolanta Krzepicka 228485530 przeglądaj
Śródmieście Specjalny Ośrodek Wychowawczy "Dom przy Rynku" Specjalny Ośrodek Wychowawczy "Dom przy Rynku" Rynek Nowego Miasta 4 Warszawa Ewelina Roślik-Gwara 228315033 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa Specjalna nr 106 w Instytucie "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" Zespół Szkół Specjalnych nr 78 im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Instytucie "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" Aleja Dzieci Polskich 20 Warszawa Grażyna Michalczuk 228151126 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa Specjalna nr 111 im. Stefana Starzyńskiego Szkoła Podstawowa Specjalna nr 111 im. Stefana Starzyńskiego ul. Różana 22/24 Warszawa Leokadia Ogonowska 228450571 przeglądaj
Żoliborz Szkoła Podstawowa Specjalna nr 123 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 123 ul. Stefana Czarnieckiego 49 Warszawa Jadwiga Boguszewska 228392252 przeglądaj
Rembertów Szkoła Podstawowa Specjalna nr 131 Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 2 ul. Strażacka 57 Warszawa Monika Zdrzyłowska 226735094 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa Specjalna nr 137 Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 3 im. Dr Grzegorza Maja ul. Patriotów 90 Warszawa Renata Chwedoruk 228729297 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa Specjalna nr 147 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 147 ul. Karolkowa 56 Warszawa Artur Królikowski 226329075 przeglądaj
Żoliborz Szkoła Podstawowa Specjalna nr 155 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 9 ul. Jana Chryzostoma Paska 10 Warszawa Elżbieta Darka 228332205 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa Specjalna nr 167 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 167 ul. św. Bonifacego 81 Warszawa Maria Puchała 226515249 przeglądaj
Ochota Szkoła Podstawowa Specjalna nr 177 im. Marii Konopnickiej Szkoła Podstawowa Specjalna nr 177 im. Marii Konopnickiej ul. Szczęśliwicka 45/47 Warszawa Elżbieta Nowakowska 228220642 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa Specjalna nr 179 Zespół Szkół Specjalnych nr 102 ul. Przedwiośnie 1 Warszawa Jolanta Marszycka-Suchecka 226130638 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa Specjalna nr 196 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabosłyszących nr 15 im. Ottona Lipkowskiego ul. Zakroczymska 6 Warszawa Małgorzata Jastrzębska 228313200 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa Specjalna nr 201 Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 4 ul. Dolna 19 Warszawa Mariusz Sztyk 228412534 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa Specjalna nr 213 im. Ireny Sendlerowej Szkoła Podstawowa Specjalna nr 213 im. Ireny Sendlerowej ul. Elektoralna 12/14 Warszawa Celina Maszke-Kaczorek 226203931 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa Specjalna nr 22 w Narodowym Instytucie Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji im. prof. dr hab. med. Eleonory Reicher Szkoła Podstawowa Specjalna nr 22 w Narodowym Instytucie Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji im. prof. dr hab. med. Eleonory Reicher ul. Spartańska 1 Warszawa Małgorzata Olczyk 226709201 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa Specjalna nr 240 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 240 ul. Weterynaryjna 3 Warszawa Beata Domańska 228100782 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa Specjalna nr 243 im. Eunice Kennedy Shriver Zespół Szkół Specjalnych nr 85 ul. Elektoralna 12/14 Warszawa Agnieszka Tymińska 226205772 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa Specjalna nr 244 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 244 ul. Hafciarska 80/86 Warszawa Jolanta Oknińska 228126045 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa Specjalna nr 251 Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych nr 1 ul. Bełska 5 Warszawa Jolanta Krzepicka 228485530 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa Specjalna nr 282 w Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. dr Jana Bogdanowicza Szkoła Podstawowa Specjalna nr 282 w Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. dr Jana Bogdanowicza ul. Niekłańska 4/24 Warszawa Alicja Kott 225098256 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa Specjalna nr 283 w Instytucie Matki i Dziecka Szkoła Podstawowa Specjalna nr 283 w Instytucie Matki i Dziecka ul. Marcina Kasprzaka 17A Warszawa Agnieszka Żebrowska 223277365 przeglądaj
Ochota Szkoła Podstawowa Specjalna nr 287 w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym Szkoła Podstawowa Specjalna nr 287 w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym ul. Żwirki i Wigury 63A Warszawa Anna Woźnica 223179405 przeglądaj
Żoliborz Szkoła Podstawowa Specjalna nr 291 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 291 ul. Henryka Dembińskiego 1 Warszawa Daniel Kamiński 223530109 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa Specjalna nr 294 w Instytucie Psychiatrii i Neurologii Zespół Szkół Specjalnych nr 96 w Instytucie Psychiatrii i Neurologii ul. Jana III Sobieskiego 9 Warszawa Aneta Osowska 224582628 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa Specjalna nr 302 w Ośrodku Terapii Dziecka w Środowisku Szkoła Podstawowa Specjalna nr 302 w Ośrodku Terapii Dziecka w Środowisku ul. Jana III Sobieskiego 93 Warszawa Ewa Bąk 228413561 przeglądaj
Ochota Szkoła Podstawowa Specjalna nr 327 im. dr Anny Lechowicz Szkoła Podstawowa Specjalna nr 327 im. dr Anny Lechowicz ul. Białobrzeska 44 Warszawa Małgorzata Dońska-Olszko 226595675 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa Specjalna nr 331 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 6 ul. Jana Brożka 26 Warszawa Sławomir Kubicz 228367873 przeglądaj
Bielany Szkoła Podstawowa Specjalna nr 346 w Szpitalu Bielańskim im. ks. Jerzego Popiełuszki w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Szkoła Podstawowa Specjalna nr 346 w Szpitalu Bielańskim im. ks. Jerzego Popiełuszki w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej ul. Cegłowska 80 Warszawa Anna Prokopowicz 225690449 przeglądaj
Bielany Szkoła Podstawowa Specjalna nr 347 Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Aleja Władysława Reymonta 16 Warszawa Małgorzata Gontarek 228348684 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa Specjalna nr 348 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 7 ul. Osowska 81 Warszawa Robert Lisewski 225169820 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa Specjalna nr 349 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 8 ul. Podmokła 4 Warszawa Marzena Wolska 226152750 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa Specjalna nr 39 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 3 "Dom na Trakcie " im. prof. dr Stanisława Jedlewskiego Trakt Lubelski 40 Warszawa Małgorzata Jaroń 228729367 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa Specjalna nr 393 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2 "KĄT" ul. Zorzy 17 Warszawa Artur Lutarewicz 226133576 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa Specjalna nr 394 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 394 ul. Różana 22/24 Warszawa Artur Żuchowski 226354427 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa Specjalna nr 5 Zespół Szkół Specjalnych nr 90 ul. Augustyna Kordeckiego 54 Warszawa Danuta Wodyk-Wyczółkowska 226103421 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa Specjalna nr 51 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabowidzących nr 8 im.dr Zofii Galewskiej ul. Koźmińska 7 Warszawa Beata Kotowska 226291610 przeglądaj
Praga Północ Szkoła Podstawowa Specjalna nr 6 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 6 ul. Tarchomińska 4 Warszawa Ewa Warszewska 226190505 przeglądaj
Targówek Szkoła Podstawowa Specjalna nr 99 im. Małego Powstańca Szkoła Podstawowa Specjalna nr 99 im. Małego Powstańca ul. Bartnicza 2 Warszawa Maria Walczak 228110306 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa Specjalna z Oddziałami Przedszkolnymi nr 226 Instytut Głuchoniemych im. Jakuba Falkowskiego Plac Trzech Krzyży 4/6 Warszawa Tadeusz Adamiec 226280431 przeglądaj
Wola Szkoła Policealna Specjalna nr 40 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Głuchych im. Jana Siestrzyńskiego ul. Łucka 17/23 Warszawa Anna Stopińska 226242891 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 1 Zespół Szkół Specjalnych nr 105 im. Kazimierza Kirejczyka ul. Długa 9 Warszawa Elżbieta Kostrzewa 228311855 przeglądaj
Praga Północ Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 2 Zespół Szkół Specjalnych nr 38 ul. Namysłowska 10 Warszawa Ewa Mielczarska-Syskowska 226197234 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 3 Zespół Szkół Specjalnych nr 89 ul. Skaryszewska 8 Warszawa Małgorzata Rosa 226190080 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 4 Instytut Głuchoniemych im. Jakuba Falkowskiego Plac Trzech Krzyży 4/6 Warszawa Tadeusz Adamiec 226280431 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 5 im. Eunice Kennedy Shriver Zespół Szkół Specjalnych nr 85 ul. Elektoralna 12/14 Warszawa Agnieszka Tymińska 226205772 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 6 Zespół Szkół Specjalnych nr 90 ul. Augustyna Kordeckiego 54 Warszawa Danuta Wodyk-Wyczółkowska 226103421 przeglądaj
Mokotów Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 7 Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych nr 1 ul. Bełska 5 Warszawa Jolanta Krzepicka 228485530 przeglądaj
Wawer Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 8 Zespół Szkół Specjalnych nr 102 ul. Przedwiośnie 1 Warszawa Jolanta Marszycka-Suchecka 226130638 przeglądaj
Śródmieście Technikum Specjalne nr 28 Instytut Głuchoniemych im. Jakuba Falkowskiego Plac Trzech Krzyży 4/6 Warszawa Tadeusz Adamiec 226280431 przeglądaj
Wola Technikum Specjalne nr 31 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Głuchych im. Jana Siestrzyńskiego ul. Łucka 17/23 Warszawa Anna Stopińska 226242891 przeglądaj