Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Szkoły i placówki specjalne

Dzielnica Nazwa jednostki Nazwa placówki Adres Dyrektor Telefon Odnośnik
Śródmieście Branżowa Szkoła I stopnia Specjalna nr 50 Instytut Głuchoniemych im. Jakuba Falkowskiego Plac Trzech Krzyży 4/6 00-499 Warszawa Tadeusz Adamiec 226280431 przeglądaj
Praga Północ Branżowa Szkoła I stopnia Specjalna nr 51 im. Marii Grzegorzewskiej Zespół Szkół Specjalnych nr 38 ul. Namysłowska 10 03-455 Warszawa Ewa Mielczarska-Syskowska 226197234 przeglądaj
Wola Branżowa Szkoła I stopnia Specjalna nr 52 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Głuchych im. Jana Siestrzyńskiego ul. Łucka 17/23 00-842 Warszawa Anna Stopińska 226242891 przeglądaj
Praga Południe Branżowa Szkoła I stopnia Specjalna nr 53 im. Anny Gotinowej Zespół Szkół Specjalnych nr 89 ul. Skaryszewska 8 03-802 Warszawa Magdalena Mecha 226190080 przeglądaj
Śródmieście Branżowa Szkoła I stopnia Specjalna nr 54 im. Kazimierza Kirejczyka Zespół Szkół Specjalnych nr 105 ul. Długa 9 00-238 Warszawa Elżbieta Kostrzewa 228311855 przeglądaj
Śródmieście Branżowa Szkoła I stopnia Specjalna nr 62 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabowidzących nr 8 im.dr Zofii Galewskiej ul. Koźmińska 7 00-448 Warszawa Beata Kotowska 226291610 przeglądaj
Praga Południe Branżowa Szkoła I stopnia Specjalna nr 63 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 7 ul. Osowska 81 04-351 Warszawa Robert Lisewski 225169820 przeglądaj
Wola Branżowa Szkoła I stopnia Specjalna nr 67 im. Macieja Kozłowskiego Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 6 ul. Jana Brożka 26 01-451 Warszawa Sławomir Kubicz 228367873 przeglądaj
Bielany CXLI Liceum Ogólnokształcące Specjalne Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Aleja Władysława Reymonta 16 01-842 Warszawa Małgorzata Gontarek 228348684 przeglądaj
Mokotów CXXI Liceum Ogólnokształcące Specjalne w Instytucie Psychiatrii i Neurologii Zespół Szkół Specjalnych nr 96 w Instytucie Psychiatrii i Neurologii ul. Jana III Sobieskiego 9 02-957 Warszawa Aneta Osowska 224582628 przeglądaj
Wawer CXXIII Liceum Ogólnokształcące Specjalne w Instytucie "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" Zespół Szkół Specjalnych nr 78 im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Instytucie "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" Aleja Dzieci Polskich 20 04-730 Warszawa Grażyna Michalczuk 228151126 przeglądaj
Śródmieście CXXIV Liceum Ogólnokształcące Specjalne Instytut Głuchoniemych im. Jakuba Falkowskiego Plac Trzech Krzyży 4/6 00-499 Warszawa Tadeusz Adamiec 226280431 przeglądaj
Wola CXXXIX Liceum Ogólnokształcące Specjalne Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Głuchych im. Jana Siestrzyńskiego ul. Łucka 17/23 00-842 Warszawa Anna Stopińska 226242891 przeglądaj
Śródmieście CXXXVI Liceum Ogólnokształcące Specjalne Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabowidzących nr 8 im.dr Zofii Galewskiej ul. Koźmińska 7 00-448 Warszawa Beata Kotowska 226291610 przeglądaj
Mokotów LXI Liceum Ogólnokształcące Specjalne im. Janiny Zawadowskiej Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 1 "SOS" ul. Przemysława Gintrowskiego 36 02-697 Warszawa Beata Kojło-Boratyńska 226470116 przeglądaj
Wawer LXXXV Liceum Ogólnokształcące Specjalne Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2 "KĄT" ul. Zorzy 17 04-639 Warszawa Daria Chmiel 226133576 przeglądaj
Bielany Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 4 Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Aleja Władysława Reymonta 16 01-842 Warszawa Małgorzata Gontarek 228348684 przeglądaj
Mokotów Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy nr 1 Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych nr 1 ul. Bełska 5 02-638 Warszawa Jolanta Krzepicka 228485530 przeglądaj
Praga Południe Przedszkole nr 249 Specjalne dla Dzieci z Upośledzeniem Umysłowym w Stopniu Umiarkowanym i Znacznym Przedszkole nr 249 Specjalne dla Dzieci z Upośledzeniem Umysłowym w Stopniu Umiarkowanym i Znacznym ul. Kobielska 5 04-359 Warszawa Dorota Puławska 226139165 przeglądaj
Wawer Przedszkole Specjalne nr 104 w Instytucie "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" Zespół Szkół Specjalnych nr 78 im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Instytucie "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" Aleja Dzieci Polskich 20 04-730 Warszawa Grażyna Michalczuk 228151126 przeglądaj
Mokotów Przedszkole Specjalne nr 188 Przedszkole Specjalne nr 188 ul. Kielecka 20 02-550 Warszawa Irmina Jakubczak 228499417 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole Specjalne nr 208 Przedszkole Specjalne nr 208 ul. Dzielna 1A 00-162 Warszawa Małgorzata Piechal 228313923 przeglądaj
Ursynów Przedszkole Specjalne nr 213 Przedszkole Specjalne nr 213 ul. Leonida Teligi 1 02-777 Warszawa Michał Kopiczyński 226437559 przeglądaj
Bielany Przedszkole Specjalne nr 245 dla Dzieci Słabowidzących "Sowy Mądrej Głowy" Przedszkole Specjalne nr 245 dla Dzieci Słabowidzących "Sowy Mądrej Głowy" ul. Ksawerego Pruszyńskiego 1 01-870 Warszawa Grażyna Szeplewicz 228340689 przeglądaj
Śródmieście Przedszkole Specjalne nr 343 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabosłyszących nr 15 im. Ottona Lipkowskiego ul. Zakroczymska 6 00-225 Warszawa Małgorzata Jastrzębska 228313200 przeglądaj
Mokotów Przedszkole Specjalne nr 393 Przedszkole Specjalne nr 393 ul. Puławska 97 02-595 Warszawa Maria Kuźniewska-Zdrojowy 228450577 przeglądaj
Praga Północ Przedszkole Specjalne nr 438 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 ul. Tarchomińska 4 03-746 Warszawa Ewa Warszewska 226190505 przeglądaj
Wola Przedszkole Specjalne nr 68 w Mazowieckim Centrum Rehabilitacji "STOCER" Przedszkole Specjalne nr 68 w Mazowieckim Centrum Rehabilitacji "STOCER" ul. Ożarowska 75A 01-444 Warszawa Alina Aniołczyk 228770204 przeglądaj
Mokotów Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 12 Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych nr 1 ul. Bełska 5 02-638 Warszawa Jolanta Krzepicka 228485530 przeglądaj
Śródmieście Specjalny Ośrodek Wychowawczy "Dom przy Rynku" Specjalny Ośrodek Wychowawczy "Dom przy Rynku" Rynek Nowego Miasta 4 00-229 Warszawa Ewelina Roślik-Gwara 228315033 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa Specjalna nr 106 w Instytucie "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" Zespół Szkół Specjalnych nr 78 im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Instytucie "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" Aleja Dzieci Polskich 20 04-730 Warszawa Grażyna Michalczuk 228151126 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa Specjalna nr 111 im. Stefana Starzyńskiego Szkoła Podstawowa Specjalna nr 111 im. Stefana Starzyńskiego ul. Różana 22/24 02-569 Warszawa Leokadia Ogonowska 228450571 przeglądaj
Żoliborz Szkoła Podstawowa Specjalna nr 123 im. Kornela Makuszyńskiego Szkoła Podstawowa Specjalna nr 123 im. Kornela Makuszyńskiego ul. Stefana Czarnieckiego 49 01-548 Warszawa Jadwiga Boguszewska 228392252 przeglądaj
Rembertów Szkoła Podstawowa Specjalna nr 131 Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 2 ul. Strażacka 57 04-462 Warszawa Monika Zdrzyłowska 226735094 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa Specjalna nr 137 Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 3 im. Dr Grzegorza Maja ul. Patriotów 90 04-844 Warszawa Renata Chwedoruk 228729297 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa Specjalna nr 147 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 147 ul. Karolkowa 56 01-193 Warszawa Artur Królikowski 226329075 przeglądaj
Żoliborz Szkoła Podstawowa Specjalna nr 155 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 9 ul. Jana Chryzostoma Paska 10 01-640 Warszawa Elżbieta Darka 228332205 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa Specjalna nr 167 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 167 ul. św. Bonifacego 81 02-945 Warszawa Maria Puchała 226515249 przeglądaj
Ochota Szkoła Podstawowa Specjalna nr 177 im. Marii Konopnickiej Szkoła Podstawowa Specjalna nr 177 im. Marii Konopnickiej ul. Szczęśliwicka 45/47 02-353 Warszawa Elżbieta Nowakowska 228220642 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa Specjalna nr 179 Zespół Szkół Specjalnych nr 102 ul. Halna 32 04-961 Warszawa Jolanta Marszycka-Suchecka 226130638 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa Specjalna nr 196 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabosłyszących nr 15 im. Ottona Lipkowskiego ul. Zakroczymska 6 00-225 Warszawa Małgorzata Jastrzębska 228313200 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa Specjalna nr 201 Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 4 ul. Dolna 19 00-773 Warszawa Mariusz Sztyk 228412534 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa Specjalna nr 213 im. Ireny Sendlerowej Szkoła Podstawowa Specjalna nr 213 im. Ireny Sendlerowej ul. Elektoralna 12/14 00-139 Warszawa Celina Maszke-Kaczorek 226203931 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa Specjalna nr 22 w Narodowym Instytucie Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji im. prof. dr hab. med. Eleonory Reicher Szkoła Podstawowa Specjalna nr 22 w Narodowym Instytucie Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji im. prof. dr hab. med. Eleonory Reicher ul. Spartańska 1 02-637 Warszawa Małgorzata Olczyk 226709201 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa Specjalna nr 240 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 240 ul. Weterynaryjna 3 03-838 Warszawa Beata Domańska 228100782 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa Specjalna nr 243 im. Eunice Kennedy Shriver Zespół Szkół Specjalnych nr 85 ul. Elektoralna 12/14 00-139 Warszawa Agnieszka Tymińska 226205772 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa Specjalna nr 244 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 244 ul. Hafciarska 80/86 04-725 Warszawa Jolanta Oknińska 228126045 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa Specjalna nr 251 Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych nr 1 ul. Bełska 5 02-638 Warszawa Jolanta Krzepicka 228485530 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa Specjalna nr 282 w Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. dr Jana Bogdanowicza Szkoła Podstawowa Specjalna nr 282 w Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. dr Jana Bogdanowicza ul. Niekłańska 4/24 03-924 Warszawa Alicja Kott 225098256 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa Specjalna nr 283 w Instytucie Matki i Dziecka Szkoła Podstawowa Specjalna nr 283 w Instytucie Matki i Dziecka ul. Marcina Kasprzaka 17A 01-211 Warszawa Agnieszka Żebrowska 223277365 przeglądaj
Ochota Szkoła Podstawowa Specjalna nr 287 w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym Szkoła Podstawowa Specjalna nr 287 w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym ul. Żwirki i Wigury 63A 02-091 Warszawa Anna Woźnica 223179405 przeglądaj
Żoliborz Szkoła Podstawowa Specjalna nr 291 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 291 ul. Henryka Dembińskiego 1 01-644 Warszawa Daniel Kamiński 223530109 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa Specjalna nr 294 w Instytucie Psychiatrii i Neurologii Zespół Szkół Specjalnych nr 96 w Instytucie Psychiatrii i Neurologii ul. Jana III Sobieskiego 9 02-957 Warszawa Aneta Osowska 224582628 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa Specjalna nr 302 w Ośrodku Terapii Dziecka w Środowisku Szkoła Podstawowa Specjalna nr 302 w Ośrodku Terapii Dziecka w Środowisku ul. Jana III Sobieskiego 93 00-763 Warszawa Ewa Bąk 228413561 przeglądaj
Ochota Szkoła Podstawowa Specjalna nr 327 im. dr Anny Lechowicz Szkoła Podstawowa Specjalna nr 327 im. dr Anny Lechowicz ul. Białobrzeska 44 02-325 Warszawa Małgorzata Dońska-Olszko 226595675 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa Specjalna nr 331 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 6 ul. Jana Brożka 26 01-451 Warszawa Sławomir Kubicz 228367873 przeglądaj
Bielany Szkoła Podstawowa Specjalna nr 346 w Szpitalu Bielańskim im. ks. Jerzego Popiełuszki w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Szkoła Podstawowa Specjalna nr 346 w Szpitalu Bielańskim im. ks. Jerzego Popiełuszki w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej ul. Cegłowska 80 01-809 Warszawa Anna Prokopowicz 225690449 przeglądaj
Bielany Szkoła Podstawowa Specjalna nr 347 Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Aleja Władysława Reymonta 16 01-842 Warszawa Małgorzata Gontarek 228348684 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa Specjalna nr 348 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 7 ul. Osowska 81 04-351 Warszawa Robert Lisewski 225169820 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa Specjalna nr 349 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 8 ul. Podmokła 4 04-819 Warszawa Beata Kuchniewska 226152750 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa Specjalna nr 39 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 3 "Dom na Trakcie" im. prof. dr Stanisława Jedlewskiego Trakt Lubelski 40 04-870 Warszawa Małgorzata Jaroń 228729367 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa Specjalna nr 393 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2 "KĄT" ul. Zorzy 17 04-639 Warszawa Daria Chmiel 226133576 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa Specjalna nr 394 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 394 ul. Różana 22/24 02-569 Warszawa Artur Żuchowski 226354427 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa Specjalna nr 5 Zespół Szkół Specjalnych nr 90 ul. Augustyna Kordeckiego 54 04-330 Warszawa Danuta Wodyk-Wyczółkowska 226103421 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa Specjalna nr 51 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabowidzących nr 8 im.dr Zofii Galewskiej ul. Koźmińska 7 00-448 Warszawa Beata Kotowska 226291610 przeglądaj
Praga Północ Szkoła Podstawowa Specjalna nr 6 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 ul. Tarchomińska 4 03-746 Warszawa Ewa Warszewska 226190505 przeglądaj
Targówek Szkoła Podstawowa Specjalna nr 99 im. Małego Powstańca Szkoła Podstawowa Specjalna nr 99 im. Małego Powstańca ul. Bartnicza 2 03-358 Warszawa Maria Walczak 228110306 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa Specjalna z Oddziałami Przedszkolnymi nr 226 Instytut Głuchoniemych im. Jakuba Falkowskiego Plac Trzech Krzyży 4/6 00-499 Warszawa Tadeusz Adamiec 226280431 przeglądaj
Wola Szkoła Policealna Specjalna nr 40 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Głuchych im. Jana Siestrzyńskiego ul. Łucka 17/23 00-842 Warszawa Anna Stopińska 226242891 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 1 im. Kazimierza Kirejczyka Zespół Szkół Specjalnych nr 105 ul. Długa 9 00-238 Warszawa Elżbieta Kostrzewa 228311855 przeglądaj
Praga Północ Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 2 Zespół Szkół Specjalnych nr 38 ul. Namysłowska 10 03-455 Warszawa Ewa Mielczarska-Syskowska 226197234 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 3 Zespół Szkół Specjalnych nr 89 ul. Skaryszewska 8 03-802 Warszawa Magdalena Mecha 226190080 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 4 Instytut Głuchoniemych im. Jakuba Falkowskiego Plac Trzech Krzyży 4/6 00-499 Warszawa Tadeusz Adamiec 226280431 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 5 im. Eunice Kennedy Shriver Zespół Szkół Specjalnych nr 85 ul. Elektoralna 12/14 00-139 Warszawa Agnieszka Tymińska 226205772 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 6 Zespół Szkół Specjalnych nr 90 ul. Augustyna Kordeckiego 54 04-330 Warszawa Danuta Wodyk-Wyczółkowska 226103421 przeglądaj
Mokotów Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 7 Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych nr 1 ul. Bełska 5 02-638 Warszawa Jolanta Krzepicka 228485530 przeglądaj
Wawer Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 8 Zespół Szkół Specjalnych nr 102 ul. Halna 32 04-961 Warszawa Jolanta Marszycka-Suchecka 226130638 przeglądaj
Śródmieście Technikum Specjalne nr 28 Instytut Głuchoniemych im. Jakuba Falkowskiego Plac Trzech Krzyży 4/6 00-499 Warszawa Tadeusz Adamiec 226280431 przeglądaj
Wola Technikum Specjalne nr 31 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Głuchych im. Jana Siestrzyńskiego ul. Łucka 17/23 00-842 Warszawa Anna Stopińska 226242891 przeglądaj