Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Szkoły podstawowe

Dzielnica Nazwa jednostki Nazwa placówki Adres Dyrektor Telefon Odnośnik
Rembertów Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia Zespół Szkół nr 74 ul. Niepołomicka 26 04-256 Warszawa Magdalena Saganowska 228798018 przeglądaj
Ochota Szkoła Podstawowa dla Dorosłych nr 372 Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 2 ul. Szczęśliwicka 56 02-353 Warszawa Dariusz Tomczak 228229895 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa dla Dorosłych nr 390 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 ul. Księcia Janusza 45/47 01-452 Warszawa Halina Matuszewska 228882777 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 135 im. Marii Kownackiej Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 135 im. Marii Kownackiej ul. Grzegorza Przemyka 5 03-982 Warszawa Krystyna Pawlaczyk 226713372 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 317 im. Edmunda Bojanowskiego Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 317 im. Edmunda Bojanowskiego ul. Deotymy 37 01-409 Warszawa Magdalena Politańska 228360312 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339 im. Raoula Wallenberga Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339 im. Raoula Wallenberga ul. św. Bonifacego 10 02-914 Warszawa Lidia Kumanek 226429844 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka ul. Wilcza 53 00-679 Warszawa Małgorzata Stalony 226288688 przeglądaj
Ochota Szkoła Podstawowa nr 10 im. Grzegorza Piramowicza Szkoła Podstawowa nr 10 im. Grzegorza Piramowicza ul. Jasielska 49/53 02-128 Warszawa Kamila Izbińska 228234197 przeglądaj
Ursynów Szkoła Podstawowa nr 100 im. płk. Francesco Nullo Szkoła Podstawowa nr 100 im. płk. Francesco Nullo ul. Taneczna 54/58 02-829 Warszawa Halina Chaber 226433303 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 103 im. Bohaterów Warszawy 1939-1945 Szkoła Podstawowa nr 103 im. Bohaterów Warszawy 1939-1945 ul. Jeziorna 5/9 02-911 Warszawa Danuta Kozakiewicz 228422455 przeglądaj
Wilanów Szkoła Podstawowa nr 104 im. Macieja Rataja Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 ul. Przyczółkowa 27 02-968 Warszawa Aniela Trefoń 226484935 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 107 im. Bronisława Malinowskiego Szkoła Podstawowa nr 107 im. Bronisława Malinowskiego ul. Nowoursynowska 210/212 02-766 Warszawa Anna Wielechowska 228439692 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów Chłopskich Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów Chłopskich ul. Przygodna 2 03-991 Warszawa Hanna Ratańska-Szot 222771123 przeglądaj
Ursus Szkoła Podstawowa nr 11 im. Żołnierzy I Dywizji Kościuszkowskiej Szkoła Podstawowa nr 11 im. Żołnierzy I Dywizji Kościuszkowskiej ul. Mariana Keniga 20 02-495 Warszawa Beata Olszewska 226670927 przeglądaj
Białołęka Szkoła Podstawowa nr 110 im. Kazimierza Jeżewskiego Szkoła Podstawowa nr 110 im. Kazimierza Jeżewskiego ul. Bohaterów 41 03-007 Warszawa Grażyna Zając 228112962 przeglądaj
Targówek Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka ul. Remiszewska 40 03-550 Warszawa Magdalena Raboszuk 226794692 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 115 im. Wandy Turowskiej Szkoła Podstawowa nr 115 im. Wandy Turowskiej ul. Okrężna 80 02-933 Warszawa Grażyna Gozdecka 228422473 przeglądaj
Białołęka Szkoła Podstawowa nr 118 im. Przyjaciół Mazowsza Szkoła Podstawowa nr 118 im. Przyjaciół Mazowsza ul. Leszczynowa 5 03-197 Warszawa Małgorzata Stawiarska 228111534 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 119 im. 3 Berlińskiego Pułku Piechoty Szkoła Podstawowa nr 119 im. 3 Berlińskiego Pułku Piechoty ul. Pułku AK "Baszta" 3 02-649 Warszawa Katarzyna Przewodowska 228447548 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa nr 12 im. Powstańców Śląskich Szkoła Podstawowa nr 12 im. Powstańców Śląskich ul. Górnośląska 45 00-458 Warszawa Iwona Stępniak 226281141 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pułków Piechoty "Dzieci Warszawy" Szkoła Podstawowa nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pułków Piechoty "Dzieci Warszawy" ul. Międzyborska 64/70 04-010 Warszawa Jadwiga Goralska 228103244 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa nr 124 im. Stanisława Jachowicza Szkoła Podstawowa nr 124 im. Stanisława Jachowicza ul. Bartoszycka 45/47 04-923 Warszawa Małgorzata Wysocka 228729118 przeglądaj
Praga Północ Szkoła Podstawowa nr 127 im. Henryka Sienkiewicza Szkoła Podstawowa nr 127 im. Henryka Sienkiewicza ul. Kowieńska 12/20 03-438 Warszawa Magdalena Czub 226193088 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa nr 128 im. Józefa Niećki Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 ul. Kadetów 15 03-987 Warszawa Beata Senterkiewicz-Trendak 226719387 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa nr 132 im. Sándora Petőfiego Szkoła Podstawowa nr 132 im. Sándora Petőfiego ul. Grabowska 1 01-236 Warszawa Irena Trzciałkowska 228368516 przeglądaj
Bielany Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego ul. Antoniego Fontany 3 01-835 Warszawa Małgorzata Szerszeń 228342831 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa nr 138 z Oddziałami Integracyjnymi im. Józefa Horsta Szkoła Podstawowa nr 138 z Oddziałami Integracyjnymi im. Józefa Horsta ul. Mieczysława Pożaryskiego 2 04-703 Warszawa Maria Dudrewicz-Sawicka 222771119 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa nr 139 im. Ludwiki Wawrzyńskiej Szkoła Podstawowa nr 139 im. Ludwiki Wawrzyńskiej ul. Syreny 5/7 01-132 Warszawa Bożena Rutkowska 226325994 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa nr 140 im. Kazimierza Jeżewskiego Szkoła Podstawowa nr 140 im. Kazimierza Jeżewskiego ul. Wilgi 19 04-831 Warszawa Beata Scelina 226152606 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 141 im. majora Henryka Sucharskiego Szkoła Podstawowa nr 141 im. majora Henryka Sucharskiego ul. Szaserów 117 04-349 Warszawa Anna Gołygowska 226106772 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego Aleja Stanów Zjednoczonych 27 03-947 Warszawa Krystyna Jakubowska 226177232 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 146 im. Janusza Korczaka Szkoła Podstawowa nr 146 im. Janusza Korczaka ul. Domaniewska 33 02-672 Warszawa Jolanta Zauer-Nowak 228579146 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa nr 148 im. Hugona Kołłątaja Szkoła Podstawowa nr 148 im. Hugona Kołłątaja ul. Ożarowska 69 01-408 Warszawa Julia Franczuk 228362873 przeglądaj
Bemowo Szkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego Wróblewskiego Szkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego Wróblewskiego ul. gen. Wiktora Thomméego 1 01-491 Warszawa Grażyna Żółtowska 226669404 przeglądaj
Ochota Szkoła Podstawowa nr 152 im. Marii Dąbrowskiej Szkoła Podstawowa nr 152 im. Marii Dąbrowskiej ul. Powstańców Wielkopolskich 4 02-398 Warszawa Monika Mazanka 228226608 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 157 im. Adama Mickiewicza Szkoła Podstawowa nr 157 im. Adama Mickiewicza ul. Kazimierzowska 16 02-589 Warszawa Barbara Dąbrowska 228441608 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa nr 158 im. Jana Kilińskiego Szkoła Podstawowa nr 158 im. Jana Kilińskiego ul. Ciasna 13 00-232 Warszawa Beata Orczyk 228311327 przeglądaj
Ursynów Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika ul. Wilczy Dół 4 02-798 Warszawa Mariola Frontczak 226496602 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 163 im. Batalionu "Zośka" Szkoła Podstawowa nr 163 im. Batalionu "Zośka" ul. Osiecka 28/32 04-173 Warszawa Marzena Żak 222771442 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa nr 166 im. Żwirki i Wigury Szkoła Podstawowa nr 166 im. Żwirki i Wigury ul. Żytnia 40 01-198 Warszawa Renata Oszkiewicz 226320108 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 168 im. Czesława Niemena Szkoła Podstawowa nr 168 im. Czesława Niemena ul. Zwycięzców 44 03-938 Warszawa Anna Tkaczyk 226176328 przeglądaj
Wilanów Szkoła Podstawowa nr 169 im. Orła Białego Szkoła Podstawowa nr 169 im. Orła Białego ul. Uprawna 9/17 02-967 Warszawa Katarzyna Potrzebowska 228429989 przeglądaj
Wesoła Szkoła Podstawowa nr 171 im. Stanisława Staszica Szkoła Podstawowa nr 171 im. Stanisława Staszica ul. Armii Krajowej (Wesoła) 39 05-075 Warszawa Bogumiła Banasiak 227739052 przeglądaj
Wesoła Szkoła Podstawowa nr 172 im. Polskiej Organizacji Wojskowej Szkoła Podstawowa nr 172 im. Polskiej Organizacji Wojskowej ul. Brata Alberta (Wesoła) 46 Warszawa Katarzyna Paroń-Bryła 227734204 przeglądaj
Wesoła Szkoła Podstawowa nr 173 im. Górników Polskich Szkoła Podstawowa nr 173 im. Górników Polskich Trakt Brzeski (Wesoła) 18 05-077 Warszawa Lidia Chmielewska 227733925 przeglądaj
Wesoła Szkoła Podstawowa nr 174 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki Szkoła Podstawowa nr 174 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki Plac Wojska Polskiego (Wesoła) 28 05-075 Warszawa Paweł Krajewski 227734003 przeglądaj
Ochota Szkoła Podstawowa nr 175 im. Heleny Marusarzówny Szkoła Podstawowa nr 175 im. Heleny Marusarzówny ul. Trzech Budrysów 32 02-381 Warszawa Jolanta Zan-Szantroch 228222005 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 185 im. UNICEF Szkoła Podstawowa nr 185 im. UNICEF ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 31 03-982 Warszawa Ewa Żochowska 226135878 przeglądaj
Bielany Szkoła Podstawowa nr 187 im. Adama Mickiewicza Szkoła Podstawowa nr 187 im. Adama Mickiewicza ul. Leopolda Staffa 21 01-884 Warszawa Jacek Gałkiewicz 228340387 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 190 im. Orła Białego Szkoła Podstawowa nr 190 im. Orła Białego ul. Zwierzyniecka 10 00-719 Warszawa Edyta Korytkowska 228412136 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 191 im. Józefa Ignacego Kraszewskiego Szkoła Podstawowa nr 191 im. Józefa Ignacego Kraszewskiego ul. Bokserska 30 02-682 Warszawa Ewa Gürtler-Wójcik 228432168 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa nr 195 im. Króla Maciusia I Szkoła Podstawowa nr 195 im. Króla Maciusia I ul. Króla Maciusia 5 04-526 Warszawa Agata Kołodziejczyk 228121867 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 202 im. 34 Pułku Strzelców Budziszyńskich Szkoła Podstawowa nr 202 im. 34 Pułku Strzelców Budziszyńskich ul. Jana Bytnara "Rudego" 19 02-645 Warszawa Katarzyna Kołodziejczak-Śliwińska 228449685 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa nr 203 Szkoła Podstawowa nr 203 ul. ks. Ignacego Skorupki 8 00-546 Warszawa Anna Oskroba 226213291 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa nr 204 im. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich Szkoła Podstawowa nr 204 im. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich ul. Bajkowa 17/21 04-855 Warszawa Monika Prochot 226157343 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego Szkoła Podstawowa nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego ul. Spartańska 4 02-637 Warszawa Julita Paskudzka 228486888 przeglądaj
Targówek Szkoła Podstawowa nr 206 z Oddziałami Integracyjnymi im. Władysława Reymonta Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 41 ul. Bartnicza 2 03-358 Warszawa Małgorzata Kober 228111820 przeglądaj
Bielany Szkoła Podstawowa nr 209 im. Hanki Ordonówny Szkoła Podstawowa nr 209 im. Hanki Ordonówny Aleja Władysława Reymonta 25 01-840 Warszawa Małgorzata Miller 226635569 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa nr 210 im. Bohaterów Pawiaka Szkoła Podstawowa nr 210 im. Bohaterów Pawiaka ul. Karmelicka 13 00-163 Warszawa Marzena Tomaszewska 228310338 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka ul. Nowy Świat 21A 00-029 Warszawa Małgorzata Gondek 228261747 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 212 im. Krystyny Krahelskiej Szkoła Podstawowa nr 212 im. Krystyny Krahelskiej ul. Czarnomorska 3 02-758 Warszawa Ewa Rozwadowska 228422287 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 215 im. Piotra Wysockiego Szkoła Podstawowa nr 215 im. Piotra Wysockiego ul. Kwatery Głównej 13 04-294 Warszawa Małgorzata Rydzewska 226106779 przeglądaj
Rembertów Szkoła Podstawowa nr 217 z Oddziałami Integracyjnymi im. "Obrońców Radiostacji AK w Rembertowie" Szkoła Podstawowa nr 217 z Oddziałami Integracyjnymi im. "Obrońców Radiostacji AK w Rembertowie" ul. Ignacego Paderewskiego 45 04-450 Warszawa Halina Sawicka 226119433 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa nr 218 im. Michała Kajki Szkoła Podstawowa nr 218 im. Michała Kajki ul. Michała Kajki 80/82 04-621 Warszawa Ewa Skiba 228120393 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa nr 220 im. Stanisława Kopczyńskiego Szkoła Podstawowa nr 220 im. Stanisława Kopczyńskiego Aleja Jana Pawła II 26A 00-133 Warszawa Bożena Olszewska 226202936 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej Szkoła Podstawowa nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej ul. Ogrodowa 42/44 00-876 Warszawa Beata Urbanek-Żywica 226201740 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa nr 222 im. Jana Brzechwy Szkoła Podstawowa nr 222 im. Jana Brzechwy ul. Esperanto 7A 01-049 Warszawa Ewa Chłosta 228381994 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 224 dla Dorosłych Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 5 ul. Mińska 1/5 03-806 Warszawa Beata Giziewicz 228187021 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa nr 225 im. Józefa Gardeckiego Szkoła Podstawowa nr 225 im. Józefa Gardeckiego ul. Jana Brożka 15 01-451 Warszawa Elżbieta Krużyńska 228361474 przeglądaj
Włochy Szkoła Podstawowa nr 227 im. kpt. Lucyny Hertz Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 ul. Astronautów 17 02-154 Warszawa Michał Plewa 228460381 przeglądaj
Ochota Szkoła Podstawowa nr 23 im. Edwarda Szymańskiego Szkoła Podstawowa nr 23 im. Edwarda Szymańskiego ul. Mikołaja Reja 1 02-067 Warszawa Anna Kozyra 228250938 przeglądaj
Białołęka Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego ul. Juranda ze Spychowa 10 03-257 Warszawa Anna Dziewulska 228110748 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa nr 234 im. Juliana Tuwima Szkoła Podstawowa nr 234 im. Juliana Tuwima ul. Esperanto 5 01-049 Warszawa Hanna Krupa 228381683 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa nr 236 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ireny Sendlerowej Szkoła Podstawowa nr 236 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ireny Sendlerowej ul. Elekcyjna 21/23 01-128 Warszawa Magdalena Księżopolska 228364764 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa nr 238 im. Christo Botewa Szkoła Podstawowa nr 238 im. Christo Botewa ul. Redutowa 37 01-106 Warszawa Małgorzata Jarosik 228367942 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 246 im. I Warszawskiej Dywizji Piechoty im. T. Kościuszki Szkoła Podstawowa nr 246 im. I Warszawskiej Dywizji Piechoty im. T. Kościuszki ul. Białowieska 22 04-063 Warszawa Adam Zaporski 222771457 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa nr 25 im. Komisji Edukacji Narodowej Szkoła Podstawowa nr 25 im. Komisji Edukacji Narodowej ul. Grzybowska 35 00-855 Warszawa Tomasz Ziewiec 226203915 przeglądaj
Rembertów Szkoła Podstawowa nr 254 im. Generała Franciszka Żymirskiego Zespół Szkół nr 74 ul. Niepołomicka 26 04-256 Warszawa Magdalena Saganowska 228798018 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 255 im. Cypriana Kamila Norwida Szkoła Podstawowa nr 255 im. Cypriana Kamila Norwida ul. Kamionkowska 36/44 03-805 Warszawa Małgorzata Wiaderna 228107367 przeglądaj
Białołęka Szkoła Podstawowa nr 257 im. prof. Mariana Falskiego Szkoła Podstawowa nr 257 im. prof. Mariana Falskiego ul. Podróżnicza 11 03-111 Warszawa Beata Pergałowska 228112440 przeglądaj
Praga Północ Szkoła Podstawowa nr 258 im. gen. Jakuba Jasińskiego Szkoła Podstawowa nr 258 im. gen. Jakuba Jasińskiego ul. Bertolta Brechta 8 03-472 Warszawa Jadwiga Buler 226192385 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa nr 26 im. Mirosława Biernackiego Szkoła Podstawowa nr 26 im. Mirosława Biernackiego ul. Miedziana 8 00-814 Warszawa Paweł Prusik 226204502 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 260 im. Jana Matejki Szkoła Podstawowa nr 260 im. Jana Matejki ul. Zakrzewska 24B 00-737 Warszawa Barbara Rosz 228416097 przeglądaj
Wilanów Szkoła Podstawowa nr 261 im. Stanisława Kostki Potockiego Zespół Szkół nr 79 im. Stanisława Kostki Potockiego ul. Wiertnicza 26 02-952 Warszawa Ewelina Jankowska 222771500 przeglądaj
Bielany Szkoła Podstawowa nr 263 im. Powstańców Wielkopolskich Szkoła Podstawowa nr 263 im. Powstańców Wielkopolskich ul. Szegedyńska 11 01-957 Warszawa Jan Orłowski 228345423 przeglądaj
Ochota Szkoła Podstawowa nr 264 im. Gabrieli Mistral Szkoła Podstawowa nr 264 im. Gabrieli Mistral ul. Walentego Skorochód-Majewskiego 17 02-104 Warszawa Katarzyna Glinka 228232438 przeglądaj
Żoliborz Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego ul. Braci Załuskich 1 01-773 Warszawa Mariola Pietroń-Ratyńska 226634849 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 271 im. 11 Listopada Szkoła Podstawowa nr 271 im. 11 Listopada ul. Niegocińska 2 02-698 Warszawa Marek Hampel 228432611 przeglądaj
Bielany Szkoła Podstawowa nr 273 im. dr. Aleksandra Landy Szkoła Podstawowa nr 273 im. dr. Aleksandra Landy ul. Stanisława Kasznicy 1 01-944 Warszawa Iwona Pyzowska 228346474 przeglądaj
Targówek Szkoła Podstawowa nr 277 im. Elizy Orzeszkowej Szkoła Podstawowa nr 277 im. Elizy Orzeszkowej ul. Suwalska 29 03-252 Warszawa Maria Głowacka 228114940 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 279 im. Batalionów AK "GUSTAW" I "HARNAŚ" Szkoła Podstawowa nr 279 im. Batalionów AK "GUSTAW" I "HARNAŚ" ul. Cyrklowa 1 04-044 Warszawa Zofia Filip 228103544 przeglądaj
Targówek Szkoła Podstawowa nr 28 im. Stefana Żeromskiego Szkoła Podstawowa nr 28 im. Stefana Żeromskiego ul. Gościeradowska 18/20 03-535 Warszawa Bożena Wrzosek 226796533 przeglądaj
Targówek Szkoła Podstawowa nr 285 im. Jana Marcina Szancera Szkoła Podstawowa nr 285 im. Jana Marcina Szancera ul. Turmoncka 20 03-254 Warszawa Beata Perkowska 228114055 przeglądaj
Bielany Szkoła Podstawowa nr 289 im. Henryka Sienkiewicza Szkoła Podstawowa nr 289 im. Henryka Sienkiewicza ul. Władysława Broniewskiego 99A 01-876 Warszawa Renata Kurlanc 226636773 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa nr 29 im. Giuseppe Garibaldiego Szkoła Podstawowa nr 29 im. Giuseppe Garibaldiego ul. Fabryczna 19 00-446 Warszawa Jolanta Lulkowska 226287992 przeglądaj
Bielany Szkoła Podstawowa nr 293 im. Jana Kochanowskiego Szkoła Podstawowa nr 293 im. Jana Kochanowskiego ul. Jana Kochanowskiego 8 01-864 Warszawa Iwona Krupińska 226331377 przeglądaj
Targówek Szkoła Podstawowa nr 298 im. Jana Kasprowicza Szkoła Podstawowa nr 298 im. Jana Kasprowicza ul. Krakusa 2 03-390 Warszawa Alicja Marciniak 228113682 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 3 im. Dzieci Powstania Warszawskiego Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 ul. Gościniec 53 00-704 Warszawa Halina Malik 228414326 przeglądaj
Wilanów Szkoła Podstawowa nr 300 im. Wandy Rutkiewicz Szkoła Podstawowa nr 300 im. Wandy Rutkiewicz ul. Gubinowska 28/30 02-956 Warszawa Anna Jaczewska 228429360 przeglądaj
Ursynów Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina ul. Koncertowa 8 02-787 Warszawa Mariusz Karczewski 226437123 przeglądaj
Bemowo Szkoła Podstawowa nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego Szkoła Podstawowa nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego ul. Tkaczy 27 01-346 Warszawa Marzena Mańkowska 226647313 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego ul. Barcelońska 8 02-762 Warszawa Teresa Szewczyk 228424261 przeglądaj
Białołęka Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego ul. Kobiałka 49 03-044 Warszawa Bożena Smoczyńska 227417048 przeglądaj
Ursynów Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny ul. Hawajska 7 02-776 Warszawa Jacek Strzyżewski 226412488 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 312 im. Ewy Szelburg-Zarembiny Szkoła Podstawowa nr 312 im. Ewy Szelburg-Zarembiny ul. Władysława Umińskiego 12 03-984 Warszawa Ewa Adamska 226711166 przeglądaj
Ursynów Szkoła Podstawowa nr 313 im. Polskich Odkrywców Szkoła Podstawowa nr 313 im. Polskich Odkrywców ul. Jana Cybisa 1 02-784 Warszawa Alicja Patalas 226412677 przeglądaj
Białołęka Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi ul. Porajów 3 03-188 Warszawa Iwona Turowska 228114007 przeglądaj
Bemowo Szkoła Podstawowa nr 316 im. Astrid Lindgren Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 ul. Stanisława Szobera 1/3 01-318 Warszawa Iwona Kaczmarczyk 226657275 przeglądaj
Ursynów Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii Kann Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii Kann ul. Andrzeja Romockiego "Morro" 10 02-786 Warszawa Izabela Konwerska-Barciak 226434514 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Małego Powstańca Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Małego Powstańca ul. Marka Edelmana 2 00-190 Warszawa Anna Walczak 228310823 przeglądaj
Bemowo Szkoła Podstawowa nr 321 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 ul. Mjr Hieronima Dekutowskiego "Zapory" 3 01-493 Warszawa Iwona Idzikowska 228363978 przeglądaj
Ursynów Szkoła Podstawowa nr 322 im. Jana Brzechwy Szkoła Podstawowa nr 322 im. Jana Brzechwy ul. Edwarda Dembowskiego 9 02-784 Warszawa Tomasz Górski 226417120 przeglądaj
Ursynów Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków ul. Ludwika Hirszfelda 11 02-776 Warszawa Wioletta Krzyżanowska 226416356 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 33 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju Szkoła Podstawowa nr 33 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju ul. Cieszyńska 8 02-716 Warszawa Beata Chudzyńska 228437346 przeglądaj
Ursynów Szkoła Podstawowa nr 336 im. Janka Bytnara "Rudego" Szkoła Podstawowa nr 336 im. Janka Bytnara "Rudego" ul. Witolda Małcużyńskiego 4 02-793 Warszawa Lucyna Bieniasz-Ząbek 228591720 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa nr 34 im. Stanisława Dubois Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 ul. Zbigniewa Herberta 12B 00-380 Warszawa Joanna Bogdańska 228278725 przeglądaj
Ursynów Szkoła Podstawowa nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego Szkoła Podstawowa nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego ul. Eugeniusza Lokajskiego 3 02-793 Warszawa Małgorzata Antonowicz 226494970 przeglądaj
Bemowo Szkoła Podstawowa nr 350 Szkoła Podstawowa nr 350 ul. Karola Irzykowskiego 1A 01-317 Warszawa Rafał Lisowski przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa nr 351 im. Bolesława Prusa Szkoła Podstawowa nr 351 im. Bolesława Prusa ul. Jana Olbrachta 48/56 01-111 Warszawa Małgorzata Kuna 228366418 przeglądaj
Bielany Szkoła Podstawowa nr 352 im. Jerzego Huberta Wagnera Szkoła Podstawowa nr 352 im. Jerzego Huberta Wagnera ul. Josepha Conrada 6 01-922 Warszawa Monika Grabowska 226697581 przeglądaj
Wesoła Szkoła Podstawowa nr 353 im. "Wielkich Odkrywców" Szkoła Podstawowa nr 353 im. "Wielkich Odkrywców" ul. Cieplarniana (Wesoła) 23 05-077 Warszawa Katarzyna Głusek-Wojciechowicz 222036255 przeglądaj
Białołęka Szkoła Podstawowa nr 355 Szkoła Podstawowa nr 355 ul. Ceramiczna 11 03-126 Warszawa Elżbieta Kozłowska 226752598 przeglądaj
Białołęka Szkoła Podstawowa nr 356 im. Ryszarda Kaczorowskiego Szkoła Podstawowa nr 356 im. Ryszarda Kaczorowskiego ul. Głębocka 66 03-287 Warszawa Anna Krakowska 226752594 przeglądaj
Bemowo Szkoła Podstawowa nr 357 Szkoła Podstawowa nr 357 ul. Zachodzącego Słońca 25 01-495 Warszawa Beata Ciesielska-Pocialik 224871212 przeglądaj
Wilanów Szkoła Podstawowa nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego Szkoła Podstawowa nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego ul. św. Urszuli Ledóchowskiej 10 02-972 Warszawa Monika Wiącek 226516311 przeglądaj
Włochy Szkoła Podstawowa nr 359 im. Zawiszaków Proporca "Victoria" Zespół Szkół nr 17 im. Zawiszaków Proporca "Victoria" ul. Promienista 12A 02-428 Warszawa Małgorzata Michalska 228637304 przeglądaj
Ursus Szkoła Podstawowa nr 360 Szkoła Podstawowa nr 360 ul. Dzieci Warszawy 42 02-495 Warszawa Edyta Gawlicka przeglądaj
Bemowo Szkoła Podstawowa nr 362 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego Szkoła Podstawowa nr 362 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego ul. gen. Waleriana Czumy 8 01-355 Warszawa Jolanta Komenda-Dziadukiewicz 226651438 przeglądaj
Bemowo Szkoła Podstawowa nr 363 im. prof. Witolda Doroszewskiego Szkoła Podstawowa nr 363 im. prof. Witolda Doroszewskiego ul. Rozłogi 10 01-310 Warszawa Joanna Kalisz-Lerch 226665346 przeglądaj
Bemowo Szkoła Podstawowa nr 364 im. Konstancji Markiewicz Szkoła Podstawowa nr 364 im. Konstancji Markiewicz ul. Michała Elwira Andriollego 1 01-494 Warszawa Wojciech Barański 226382455 przeglądaj
Białołęka Szkoła Podstawowa nr 365 im. Wojciecha Zawadzkiego Szkoła Podstawowa nr 365 im. Wojciecha Zawadzkiego ul. Płużnicka 4 03-184 Warszawa Wanda Walkowiak 228112608 przeglądaj
Białołęka Szkoła Podstawowa nr 366 im. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa nr 366 im. Jana Pawła II ul. Strumykowa 21 03-138 Warszawa Małgorzata Wiśniewska 225870981 przeglądaj
Białołęka Szkoła Podstawowa nr 367 im. Polskich Noblistów Szkoła Podstawowa nr 367 im. Polskich Noblistów ul. Przytulna 3 03-083 Warszawa Bożena Rutkowska 228110684 przeglądaj
Białołęka Szkoła Podstawowa nr 368 im. "Polskich Olimpijczyków" Szkoła Podstawowa nr 368 im. "Polskich Olimpijczyków" ul. Ostródzka 175 03-289 Warszawa Krystyna Sosnowska 226753799 przeglądaj
Bielany Szkoła Podstawowa nr 369 im. Antoniego Bolesława Dobrowolskiego Szkoła Podstawowa nr 369 im. Antoniego Bolesława Dobrowolskiego ul. Stanisława Przybyszewskiego 45 01-849 Warszawa Danuta Rozmus 228340673 przeglądaj
Bielany Szkoła Podstawowa nr 370 Zespół Szkół nr 49 ul. Lwa Tołstoja 2 01-910 Warszawa Urszula Krajewska 228359558 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 371 im. Sandro Pertiniego Zespół Szkół nr 59 ul. Jana III Sobieskiego 68 02-930 Warszawa Ewa Kacprzyk 228424792 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 373 im. Ignacego Jana Paderewskiego Szkoła Podstawowa nr 373 im. Ignacego Jana Paderewskiego ul. Angorska 2 03-913 Warszawa Katarzyna Spychała 226175724 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 374 im. gen. Piotra Szembeka Szkoła Podstawowa nr 374 im. gen. Piotra Szembeka ul. Boremlowska 6/12 04-309 Warszawa Lilla Fota-Giedz 226105992 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 375 im. Orląt Lwowskich Szkoła Podstawowa nr 375 im. Orląt Lwowskich ul. gen. Romana Abrahama 10 03-982 Warszawa Jolanta Kępka 226710842 przeglądaj
Rembertów Szkoła Podstawowa nr 376 im. Bohaterów Westerplatte Szkoła Podstawowa nr 376 im. Bohaterów Westerplatte ul. gen. Karola Ziemskiego "Wachnowskiego" 22 04-408 Warszawa Dorota Jachnik 226119339 przeglądaj
Targówek Szkoła Podstawowa nr 377 im. majora Henryka Dobrzańskiego "Hubala" Szkoła Podstawowa nr 377 im. majora Henryka Dobrzańskiego "Hubala" ul. Trocka 4 03-563 Warszawa Grzegorz Kaliski 226780180 przeglądaj
Targówek Szkoła Podstawowa nr 378 im. Ignacego Jana Paderewskiego Szkoła Podstawowa nr 378 im. Ignacego Jana Paderewskiego ul. Bartnicza 8 03-358 Warszawa Emilia Walczak 228111912 przeglądaj
Targówek Szkoła Podstawowa nr 379 im. Szarych Szeregów Szkoła Podstawowa nr 379 im. Szarych Szeregów ul. Turmoncka 2 03-254 Warszawa Hanna Kiljańska 228111908 przeglądaj
Targówek Szkoła Podstawowa nr 380 im. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa nr 380 im. Jana Pawła II ul. Krasiczyńska 4/6 03-379 Warszawa Maria Nawrocka-Rolewska 226756303 przeglądaj
Ursus Szkoła Podstawowa nr 381 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Szkoła Podstawowa nr 381 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego ul. Michała Drzymały 1 02-495 Warszawa Renata Wysokińska-Bakker 226627315 przeglądaj
Ursus Szkoła Podstawowa nr 382 Szkoła Podstawowa nr 382 ul. Konińska 2 02-495 Warszawa Agnieszka Jasitczak-Wolska 226684797 przeglądaj
Ursus Szkoła Podstawowa nr 383 im. Ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Szkoła Podstawowa nr 383 im. Ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego ul. Warszawska 63 02-495 Warszawa Elżbieta Nowicka 226670932 przeglądaj
Ursynów Szkoła Podstawowa nr 384 im. Stanisława Staszica Szkoła Podstawowa nr 384 im. Stanisława Staszica ul. Kajakowa 10 02-838 Warszawa Marek Niegowski 226448461 przeglądaj
Wesoła Szkoła Podstawowa nr 385 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Szkoła Podstawowa nr 385 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Klimatyczna (Wesoła) 1 05-077 Warszawa Izabela Nowacka 227732335 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa nr 386 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Szkoła Podstawowa nr 386 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Grenady 16 01-154 Warszawa Bożena Jarzyna-Kekusz 226321460 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa nr 387 im. Szarych Szeregów Szkoła Podstawowa nr 387 im. Szarych Szeregów ul. Marcina Kasprzaka 1/3 01-211 Warszawa Iwona Lisowska 226322317 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa nr 388 im. Jana Pawła II ul. Deotymy 25/33 01-407 Warszawa Jarosław Fonrath 228360341 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa nr 389 im. Stefana Starzyńskiego Szkoła Podstawowa nr 389 im. Stefana Starzyńskiego ul. Smocza 19 01-051 Warszawa Sylwia Jakieła 228381105 przeglądaj
Żoliborz Szkoła Podstawowa nr 391 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego ps. "Alek" Szkoła Podstawowa nr 391 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego ps. "Alek" ul. Filarecka 2 01-582 Warszawa Lidia Więckowska 228397963 przeglądaj
Żoliborz Szkoła Podstawowa nr 392 im. Jana Bytnara ps. "Rudy" Szkoła Podstawowa nr 392 im. Jana Bytnara ps. "Rudy" Aleja Wojska Polskiego 1A 01-524 Warszawa Renata Kozłowska 228390745 przeglądaj
Praga Północ Szkoła Podstawowa nr 395 im. Rotmistrza Witolda Pileckiego Szkoła Podstawowa nr 395 im. Rotmistrza Witolda Pileckiego ul. Józefa Sierakowskiego 9 03-709 Warszawa Joanna Stelmaszczyk 226192186 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej Szkoła Podstawowa nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej ul. Afrykańska 11 03-966 Warszawa Bożena Mossakowska 226176803 przeglądaj
Ursus Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego ul. Walerego Sławka 9 02-495 Warszawa Ewa Gerełło 226626780 przeglądaj
Targówek Szkoła Podstawowa nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Szkoła Podstawowa nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego ul. Balkonowa 4 03-329 Warszawa Anna Nadolska-Buczyńska 228115843 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego ul. Wałbrzyska 5 02-739 Warszawa Teresa Konstanciak 228430853 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa nr 48 im. Adama Próchnika Szkoła Podstawowa nr 48 im. Adama Próchnika ul. Stefanii Sempołowskiej 4 00-574 Warszawa Justyna Nowaczek 226292515 przeglądaj
Praga Północ Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi ul. Jagiellońska 7 03-721 Warszawa Bożena Ragus 226191468 przeglądaj
Targówek Szkoła Podstawowa nr 52 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego "Alka" Szkoła Podstawowa nr 52 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego "Alka" ul. Samarytanka 11A 03-592 Warszawa Ewa Gałązka 226791445 przeglądaj
Bielany Szkoła Podstawowa nr 53 im. Mariusza Zaruskiego Szkoła Podstawowa nr 53 im. Mariusza Zaruskiego ul. Rudzka 6 01-689 Warszawa Jacek Grzybowski 228336565 przeglądaj
Targówek Szkoła Podstawowa nr 58 im. Tadeusza Gajcego Szkoła Podstawowa nr 58 im. Tadeusza Gajcego ul. Mieszka I 7 03-886 Warszawa Wiesława Dziklińska 226790343 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 60 im. Powstania Listopadowego Szkoła Podstawowa nr 60 im. Powstania Listopadowego ul. Zbaraska 3 04-014 Warszawa Marek Nowotka 228102882 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa nr 63 im. Zawiszy Czarnego Szkoła Podstawowa nr 63 im. Zawiszy Czarnego ul. Płocka 30 01-148 Warszawa Katarzyna Kupiec 226323746 przeglądaj
Żoliborz Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana ul. Mścisławska 1 01-647 Warszawa Alicja Surosz-Kaliska 228335836 przeglądaj
Włochy Szkoła Podstawowa nr 66 im. ks. Juliana Chrościckiego Szkoła Podstawowa nr 66 im. ks. Juliana Chrościckiego ul. Przepiórki 16/18 02-407 Warszawa Tamara Marczak 228635946 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 69 Szkoła Podstawowa nr 69 ul. Wiktorska 73 02-582 Warszawa Agnieszka Powęska 228443303 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 70 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Monte Cassino Szkoła Podstawowa nr 70 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Monte Cassino ul. Giordana Bruna 11 02-594 Warszawa Małgorzata Mazur 228253942 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa nr 72 im. Przyjaciół Grochowa Szkoła Podstawowa nr 72 im. Przyjaciół Grochowa ul. Ludwika Michała Paca 44 04-386 Warszawa Dorota Binda 222771430 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej ul. Niecała 14 00-098 Warszawa Dorota Pykiel 228274006 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa nr 76 im. 13 Dywizji Piechoty Strzelców Kresowych Szkoła Podstawowa nr 76 im. 13 Dywizji Piechoty Strzelców Kresowych ul. Poezji 5 04-994 Warszawa Maria Maciak 228729271 przeglądaj
Bielany Szkoła Podstawowa nr 77 im. Wandy Zieleńczyk Szkoła Podstawowa nr 77 im. Wandy Zieleńczyk ul. Samogłoska 9 01-980 Warszawa Marzenna Narojek 228340992 przeglądaj
Bielany Szkoła Podstawowa nr 80 im. Marii Kownackiej Szkoła Podstawowa nr 80 im. Marii Kownackiej ul. Aspekt 48 01-904 Warszawa Beata Sinicyn 226697937 przeglądaj
Ursynów Szkoła Podstawowa nr 81 im. Juliana Ursyna Niemcewicza Szkoła Podstawowa nr 81 im. Juliana Ursyna Niemcewicza ul. Puszczyka 6 02-785 Warszawa Marzena Dąbrowska 226436026 przeglądaj
Targówek Szkoła Podstawowa nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego Szkoła Podstawowa nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego ul. Radzymińska 227 03-611 Warszawa Zofia Rostek 226797895 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 85 im. Benito Juareza Szkoła Podstawowa nr 85 im. Benito Juareza ul. Ludwika Narbutta 14 02-541 Warszawa Marcin Jarkiewicz 228495682 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa nr 86 im. Bronisława Czecha Szkoła Podstawowa nr 86 im. Bronisława Czecha ul. Koryncka 33 04-686 Warszawa Bartłomiej Wesołowski 228120128 przeglądaj
Włochy Szkoła Podstawowa nr 88 im. Gabriela Narutowicza Szkoła Podstawowa nr 88 im. Gabriela Narutowicza ul. Radarowa 4B 02-137 Warszawa Ada Kołakowska 228460932 przeglądaj
Żoliborz Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana Brzechwy Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana Brzechwy ul. Przasnyska 18A 01-756 Warszawa Magdalena Rupniewska 226339717 przeglądaj
Włochy Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego ul. Cietrzewia 22A 02-492 Warszawa Małgorzata Krasowska 228637312 przeglądaj
Ursynów Szkoła Podstawowa nr 96 im. Ireny Kosmowskiej Szkoła Podstawowa nr 96 im. Ireny Kosmowskiej ul. Sarabandy 16/22 02-868 Warszawa Joanna Parfianowicz 226448587 przeglądaj
Ochota Szkoła Podstawowa nr 97 im. Leona Kruczkowskiego Szkoła Podstawowa nr 97 im. Leona Kruczkowskiego ul. Spiska 1 02-302 Warszawa Agnieszka Tkaczyk 228220920 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa nr 98 z Oddziałami Integracyjnymi im. Lucy Maud Montgomery Szkoła Podstawowa nr 98 z Oddziałami Integracyjnymi im. Lucy Maud Montgomery ul. Artura Grottgera 22 00-785 Warszawa Mariola Jakowicka 228410173 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa Specjalna nr 106 w Instytucie "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" Zespół Szkół Specjalnych nr 78 im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Instytucie "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" Aleja Dzieci Polskich 20 04-730 Warszawa Grażyna Michalczuk 228151126 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa Specjalna nr 111 im. Stefana Starzyńskiego Szkoła Podstawowa Specjalna nr 111 im. Stefana Starzyńskiego ul. Różana 22/24 02-569 Warszawa Leokadia Ogonowska 228450571 przeglądaj
Żoliborz Szkoła Podstawowa Specjalna nr 123 im. Kornela Makuszyńskiego Szkoła Podstawowa Specjalna nr 123 im. Kornela Makuszyńskiego ul. Stefana Czarnieckiego 49 01-548 Warszawa Jadwiga Boguszewska 228392252 przeglądaj
Rembertów Szkoła Podstawowa Specjalna nr 131 Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 2 ul. Strażacka 57 04-462 Warszawa Monika Zdrzyłowska 226735094 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa Specjalna nr 137 Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 3 im. Dr Grzegorza Maja ul. Patriotów 90 04-844 Warszawa Renata Chwedoruk 228729297 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa Specjalna nr 147 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 147 ul. Karolkowa 56 01-193 Warszawa Artur Królikowski 226329075 przeglądaj
Żoliborz Szkoła Podstawowa Specjalna nr 155 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 9 ul. Jana Chryzostoma Paska 10 01-640 Warszawa Elżbieta Darka 228332205 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa Specjalna nr 167 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 167 ul. św. Bonifacego 81 02-945 Warszawa Maria Puchała 226515249 przeglądaj
Ochota Szkoła Podstawowa Specjalna nr 177 im. Marii Konopnickiej Szkoła Podstawowa Specjalna nr 177 im. Marii Konopnickiej ul. Szczęśliwicka 45/47 02-353 Warszawa Elżbieta Nowakowska 228220642 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa Specjalna nr 179 Zespół Szkół Specjalnych nr 102 ul. Halna 32 04-961 Warszawa Jolanta Marszycka-Suchecka 226130638 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa Specjalna nr 196 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabosłyszących nr 15 im. Ottona Lipkowskiego ul. Zakroczymska 6 00-225 Warszawa Małgorzata Jastrzębska 228313200 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa Specjalna nr 201 Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 4 ul. Dolna 19 00-773 Warszawa Mariusz Sztyk 228412534 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa Specjalna nr 213 im. Ireny Sendlerowej Szkoła Podstawowa Specjalna nr 213 im. Ireny Sendlerowej ul. Elektoralna 12/14 00-139 Warszawa Celina Maszke-Kaczorek 226203931 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa Specjalna nr 22 w Narodowym Instytucie Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji im. prof. dr hab. med. Eleonory Reicher Szkoła Podstawowa Specjalna nr 22 w Narodowym Instytucie Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji im. prof. dr hab. med. Eleonory Reicher ul. Spartańska 1 02-637 Warszawa Małgorzata Olczyk 226709201 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa Specjalna nr 240 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 240 ul. Weterynaryjna 3 03-838 Warszawa Beata Domańska 228100782 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa Specjalna nr 243 im. Eunice Kennedy Shriver Zespół Szkół Specjalnych nr 85 ul. Elektoralna 12/14 00-139 Warszawa Agnieszka Tymińska 226205772 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa Specjalna nr 244 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 244 ul. Hafciarska 80/86 04-725 Warszawa Jolanta Oknińska 228126045 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa Specjalna nr 251 Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych nr 1 ul. Bełska 5 02-638 Warszawa Jolanta Krzepicka 228485530 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa Specjalna nr 282 w Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. dr Jana Bogdanowicza Szkoła Podstawowa Specjalna nr 282 w Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. dr Jana Bogdanowicza ul. Niekłańska 4/24 03-924 Warszawa Alicja Kott 225098256 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa Specjalna nr 283 w Instytucie Matki i Dziecka Szkoła Podstawowa Specjalna nr 283 w Instytucie Matki i Dziecka ul. Marcina Kasprzaka 17A 01-211 Warszawa Agnieszka Żebrowska 223277365 przeglądaj
Ochota Szkoła Podstawowa Specjalna nr 287 w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym Szkoła Podstawowa Specjalna nr 287 w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym ul. Żwirki i Wigury 63A 02-091 Warszawa Anna Woźnica 223179405 przeglądaj
Żoliborz Szkoła Podstawowa Specjalna nr 291 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 291 ul. Henryka Dembińskiego 1 01-644 Warszawa Daniel Kamiński 223530109 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa Specjalna nr 294 w Instytucie Psychiatrii i Neurologii Zespół Szkół Specjalnych nr 96 w Instytucie Psychiatrii i Neurologii ul. Jana III Sobieskiego 9 02-957 Warszawa Aneta Osowska 224582628 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa Specjalna nr 302 w Ośrodku Terapii Dziecka w Środowisku Szkoła Podstawowa Specjalna nr 302 w Ośrodku Terapii Dziecka w Środowisku ul. Jana III Sobieskiego 93 00-763 Warszawa Ewa Bąk 228413561 przeglądaj
Ochota Szkoła Podstawowa Specjalna nr 327 im. dr Anny Lechowicz Szkoła Podstawowa Specjalna nr 327 im. dr Anny Lechowicz ul. Białobrzeska 44 02-325 Warszawa Małgorzata Dońska-Olszko 226595675 przeglądaj
Wola Szkoła Podstawowa Specjalna nr 331 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 6 ul. Jana Brożka 26 01-451 Warszawa Sławomir Kubicz 228367873 przeglądaj
Bielany Szkoła Podstawowa Specjalna nr 346 w Szpitalu Bielańskim im. ks. Jerzego Popiełuszki w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Szkoła Podstawowa Specjalna nr 346 w Szpitalu Bielańskim im. ks. Jerzego Popiełuszki w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej ul. Cegłowska 80 01-809 Warszawa Anna Prokopowicz 225690449 przeglądaj
Bielany Szkoła Podstawowa Specjalna nr 347 Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Aleja Władysława Reymonta 16 01-842 Warszawa Małgorzata Gontarek 228348684 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa Specjalna nr 348 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 7 ul. Osowska 81 04-351 Warszawa Robert Lisewski 225169820 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa Specjalna nr 349 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 8 ul. Podmokła 4 04-819 Warszawa Beata Kuchniewska 226152750 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa Specjalna nr 39 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 3 "Dom na Trakcie" im. prof. dr Stanisława Jedlewskiego Trakt Lubelski 40 04-870 Warszawa Małgorzata Jaroń 228729367 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa Specjalna nr 393 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2 "KĄT" ul. Zorzy 17 04-639 Warszawa Daria Chmiel 226133576 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa Specjalna nr 394 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 394 ul. Różana 22/24 02-569 Warszawa Artur Żuchowski 226354427 przeglądaj
Praga Południe Szkoła Podstawowa Specjalna nr 5 Zespół Szkół Specjalnych nr 90 ul. Augustyna Kordeckiego 54 04-330 Warszawa Danuta Wodyk-Wyczółkowska 226103421 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa Specjalna nr 51 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabowidzących nr 8 im.dr Zofii Galewskiej ul. Koźmińska 7 00-448 Warszawa Beata Kotowska 226291610 przeglądaj
Praga Północ Szkoła Podstawowa Specjalna nr 6 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 ul. Tarchomińska 4 03-746 Warszawa Ewa Warszewska 226190505 przeglądaj
Targówek Szkoła Podstawowa Specjalna nr 99 im. Małego Powstańca Szkoła Podstawowa Specjalna nr 99 im. Małego Powstańca ul. Bartnicza 2 03-358 Warszawa Maria Walczak 228110306 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa Specjalna z Oddziałami Przedszkolnymi nr 226 Instytut Głuchoniemych im. Jakuba Falkowskiego Plac Trzech Krzyży 4/6 00-499 Warszawa Tadeusz Adamiec 226280431 przeglądaj
Mokotów Szkoła Podstawowa Sportowa nr 272 im. Eugeniusza Lokajskiego Szkoła Podstawowa Sportowa nr 272 im. Eugeniusza Lokajskiego ul. Piaseczyńska 114/116 00-765 Warszawa Halina Hajnosz 228416681 przeglądaj
Białołęka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 112 im. Marii Kownackiej Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 112 im. Marii Kownackiej ul. Zaułek (Białołeka) 34 03-287 Warszawa Alicja Waś 227416200 przeglądaj
Ursus Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 im. Bohaterów Warszawy Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 im. Bohaterów Warszawy ul. gen. Kazimierza Sosnkowskiego 10 02-495 Warszawa Aldona Kalińska 226626405 przeglądaj
Białołęka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 154 im. Pawła Edmunda Strzeleckiego Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 154 im. Pawła Edmunda Strzeleckiego ul. Leśnej Polanki 63/65 03-142 Warszawa Sylwester Kolibabski 228112381 przeglądaj
Rembertów Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 189 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 189 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ul. Dwóch Mieczy 5 04-491 Warszawa Anna Posmyk 226119566 przeglądaj
Ursus Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Jana Pawła II ul. Orłów Piastowskich 47 02-496 Warszawa Magdalena Grabska 226674654 przeglądaj
Bielany Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 214 im. Stanisława Skrypija Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 214 im. Stanisława Skrypija ul. Antoniego Fontany 1 01-835 Warszawa Ewa Rumińska 228346568 przeglądaj
Wawer Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 216 "Klonowego Liścia" Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 216 "Klonowego Liścia" ul. Wolna 36/38 04-908 Warszawa Anna Wiśniewska 222771138 przeglądaj
Bielany Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 223 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 223 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej ul. Jana Kasprowicza 107 01-823 Warszawa Iwona Żyła 228342678 przeglądaj
Bielany Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 247 im. Kazimierza Lisieckiego "Dziadka" Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 247 im. Kazimierza Lisieckiego "Dziadka" ul. Wrzeciono 9 01-951 Warszawa Marta Butryn 228341249 przeglądaj
Targówek Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 275 im. Artura Oppmana Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 275 im. Artura Oppmana ul. św. Hieronima 2 03-243 Warszawa Jolanta Saczuk 228111144 przeglądaj
Ochota Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 280 im. Tytusa Chałubińskiego Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 280 im. Tytusa Chałubińskiego ul. Gorlicka 3 02-130 Warszawa Agnieszka Lis 226583430 przeglądaj
Praga Północ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 im. Powstańców 1863 r. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 30 im. Powstańców 1863 r. ul. Kawęczyńska 2 03-772 Warszawa Małgorzata Ryder 226195382 przeglądaj
Bemowo Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 301 im. Janusza Korczaka Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 ul. Brygadzistów 18 01-384 Warszawa Emilia Wojdyła 226649246 przeglądaj
Ursynów Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 318 im. Jana Christiana Andersena Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 318 im. Jana Christiana Andersena ul. Leonida Teligi 3 02-777 Warszawa Renata Podolecka 226415238 przeglądaj
Ursynów Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania ul. Mandarynki 1 02-796 Warszawa Joanna Skopińska 226487929 przeglądaj
Bemowo Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 im. Twórców Literatury Dziecięcej Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 im. Twórców Literatury Dziecięcej ul. Oławska 3 01-494 Warszawa Krystyna Gawrjołek 226386128 przeglądaj
Białołęka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. Jana Marcina Szancera Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. Jana Marcina Szancera ul. Strumykowa 21A 03-138 Warszawa Maria Marciniak 226765380 przeglądaj
Ursynów Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 343 im. Matki Teresy z Kalkuty Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 343 im. Matki Teresy z Kalkuty ul. Stefana Kopcińskiego 7 02-777 Warszawa Jolanta Kubalska 226438454 przeglądaj
Białołęka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 im. Powstania Warszawskiego Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 im. Powstania Warszawskiego ul. Erazma z Zakroczymia 15 03-185 Warszawa Katarzyna Tarnogórska 226149030 przeglądaj
Praga Północ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 354 im. Adama Asnyka Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 354 im. Adama Asnyka ul. Otwocka 3 03-759 Warszawa Renata Wilczyńska 226190266 przeglądaj
Śródmieście Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 41 im. Żołnierzy Armii Krajowej Grupy Bojowej "Krybar" Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 41 im. Żołnierzy Armii Krajowej Grupy Bojowej "Krybar" ul. Drewniana 8 00-345 Warszawa Beata Ostałowska 228278728 przeglądaj
Ochota Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 61 im. Juliana Przybosia Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 61 im. Juliana Przybosia ul. Białobrzeska 27 02-340 Warszawa Renata Wrotniak 228222736 przeglądaj
Żoliborz Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 68 im. Artura Oppmana Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 68 im. Artura Oppmana ul. Or-Ota 5 01-507 Warszawa Agnieszka Jajkiewicz-Sołtys 228394814 przeglądaj
Praga Północ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 73 im. Króla Stefana Batorego Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 73 im. Króla Stefana Batorego ul. Białostocka 10/18 03-741 Warszawa Bożena Ćwiklińska 226195501 przeglądaj
Bemowo Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II ul. Górczewska 201 01-459 Warszawa Barbara Makowska-Opala 226640699 przeglądaj
Włochy Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 87 im. 7 PP AK "Garłuch" Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 87 im. 7 PP AK "Garłuch" ul. Malownicza 31 02-272 Warszawa Joanna Heropolitańska-Janik 228462202 przeglądaj