Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Milion drzew dla Warszawy

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: piątek, 24 marca, 2017 - 14:01
Pobierz aplikację „Milion drzew” i „włącz” swoje drzewo! Oddajemy w ręce warszawiaków narzędzie, za pomocą którego wspólnie będziemy zazieleniać stolicę. Dzięki sugestiom mieszkańców wykonywane będą już jesienne nasadzenia.

– Chcemy zaprosić mieszkańców na spacer po Warszawie. W jego trakcie mieszkańcy mają możliwość uważnego przyjrzenia się, gdzie drzew jest za mało i powinny pojawić się nowe. To dla nas bardzo cenne obserwacje – mówi Michał Olszewski, wiceprezydent m.st. Warszawy. – Sygnały warszawiaków będziemy zbierać za pośrednictwem aplikacji „Milion drzew". Nazwa aplikacji nawiązuje do celu, który sobie postawiliśmy. To naprawdę duże wyzwanie, dlatego też chcemy w nie zaangażować mieszkańców – dodaje.

„Włącz" swoje drzewo
Do włączenia się do akcji „Milion drzew" wystarczy aplikacja o tej samej nazwie. Można ją pobrać za pośrednictwem Google Play (na systemy Android), a także z App Store (iOS). Aby wskazać miejsce nowego nasadzenia należy wybrać się w miejscy, gdzie chcemy by pojawiło się drzewo. W aplikacji wybieramy opcję „zgłoś", a następnie składamy wniosek podając nasze dane kontaktowe i... gotowe!

Więcej informacji na stronie http://www.um.warszawa.pl/aktualnosci/zasad-z-nami-milion-drzew

Pliki do pobrania: 

ZałącznikWielkość
PDF icon milion_drzew.pdf12.27 MB