Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Wyniki miejskich konkursów ekologicznych

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: piątek, 2 czerwca, 2017 - 13:38
Dnia 25 maja 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 255 w Warszawie odbyło się posiedzenie komisji konkursowej Miejskiego Konkursu Ekologicznego dla dzieci na pracę literacką, na temat „Bawimy się w lesie” oraz pracę plastyczną - "Zabawy w lesie". Tego dnia oceniono również prace konkursowe nauczycieli, którzy przygotowali pakiety edukacyjne opisujące zasady zabaw i gier organizowanych w lesie. Konkursy te realizowane były w ramach projektu „Wspieranie edukacji ekologicznej w placówkach oświatowych m. st. Warszawy”. Organizatorem były Lasy Miejskie - Warszawa.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 24 czerwca o godzinie 10.00 w Centrum Edukacji Leśnej, ul. Rydzowa 1a. Zapraszamy serdecznie wszystkich laureatów.

Wyniki konkursu plastycznego:

kategoria  4 - 5 lat:

nagrody

  • Tymoteusz Jackowski - P 144 - Mokotów
  • Oliwia Korycka - P 215 - Bemowo
  • Maja Baka - P 171 - Praga Północ
  • Kamila Laskus - P 352 - Ursynów

 wyróżnienia

  • Klaudia Skalska - P 124 - Wola
  • Alicja Tomczak - P 60 - Włochy
  • Julia Kacprzak - P 419 - Włochy

 karegoria 6-7 lat

nagrody

 Julia Jachna - P 351 - Ursynów

  • Julia Stanecka - SP 310 - Ursynów
  • Maria Wrzosek - P 102 - Wilanów

wyróżnienia

 Błażej Wołoszczak - SP 300 - Wilanów

  • Aleksandra Długińska - SP 279 - Praga Południe
  • Katarzyna Tyc - SP 169 - Wilanów
  • Natalia Kornecka - SP 84 - Targówek

Wyniki konkursu literackiego:

klasy II

nagrody

  • Amelia Januszkiewicz - SP 279 - Praga Południe
  • Natalia Matablewska - SP 175 - Ochota
  • Oliwia Skowron - SP 257 - Białołęka

wyróżnienia

  • Amelia Bryłka - SP 169 - Wilanów
  • Inga Kiernożycka - SP 139 - Wola
  • Felicja Partum - SP 81 - Ursynów
  • Szymon Makowski - SP 189 - Rembertów

klasy III

nagrody

  • Jagoda Ślesicka - 215 - Praga Południe
  • Piotr Sondej - SP 225 - Wola
  • Ewa Chrząszcz - SP 81 - Ursynów

wyróżnienia

  • Adam Gontarz - SP 257 - Białołęka
  • Emilia Zając - SP 300 - Wilanów
  • Barbara Dybczyńska - SP 350 - Bemowo
  • Wojciech Bebernitz - SP 114 - Targówek
  • Krystyna Mik - SP87 - Włochy

Wyniki konkursu dla nauczycieli:

laureaci:

  • Maria Szczerbicka – Troć – P 140 - Mokotów
  • Anna Pawłowska – Niedbała – P 25 – Śródmieście
  • Anna Kozdrój – P 60 – Ochota
  • Alicja Wiśniewska – P 418 - Ursus

Gratulujemy!

 

 

 

 

Data wydarzenia: 
Od piątek, 2 Czerwiec, 2017 - 00:00 do sobota, 2 Czerwiec, 2018 - 00:30