Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Jest jeszcze szansa na udział w warsztatach edukacji ekologicznej dla gimnazjalistów – przedłużony termin przyjmowania zgłoszeń – teraz do 21 kwietnia 2014 r.

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: środa, 2 kwietnia, 2014 - 14:00
zaktualizowany: środa, 2 kwietnia, 2014 - 14:41
Jest jeszcze szansa na udział w warsztatach edukacji ekologicznej dla gimnazjalistów – przedłużony termin przyjmowania zgłoszeń – teraz do 21 kwietnia 2014 r.
Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy serdecznie zaprasza gimnazja, biblioteki publiczne i domy kultury do udziału w projekcie „Warszawska Energia”.

Dla młodzieży gimnazjalnej przygotowaliśmy bezpłatne warsztaty poświęcone tematyce zrównoważonego zużycia energii, przygotowane w oparciu o podstawę programową gimnazjum.

Zajęcia będą poprowadzone przez specjalnie przygotowanych wolontariuszy według dwóch różnych scenariuszy.

Każdy scenariusz mieści się w 2 godzinach lekcyjnych, przy czym jeden z nich może zostać zrealizowany w pomieszczeniu – sali szkolnej, bibliotecznej lub w domu kultury - a drugi ma formę miejskiej gry terenowej.

W każdym warsztacie udział może wziąć równocześnie jedna klasa szkolna. Każda ze szkół może zgłosić chęć uczestnictwa w maksymalnie 4 warsztatach (dowolnie wybranych z obu scenariuszy). Mogą to być cztery różne klasy lub też jedna klasa realizująca po kolei oba scenariusze zajęć.

Zajęcia będą prowadzone od kwietnia do czerwca.

W celu zapisu klas na wybrane terminy zajęć prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Uzupełniony i podpisany przez dyrekcję szkoły dokument należy wysłać drogą mailową na adres: warszawska.energia@um.warszawa.pl lub faksem na numer: 22 443 34 02 do dnia 21 kwietnia 2014 r.

Więcej informacji na stronie www.infrastruktura.um.warszawa.pl w zakładce Warszawska Energia

Plik do pobrania: Formularz zgłoszeniowy szkoły

Źródło informacji: 
Data wydarzenia: 
Od środa, 2 Kwiecień, 2014 - 14:00 do wtorek, 22 Kwiecień, 2014 - 12:00