Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

IV Giełda Placówek Edukacji Pozaszkolnej

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: środa, 15 maja, 2019 - 08:49
zaktualizowany: piątek, 17 maja, 2019 - 10:06
Giełda Placówek Edukacji Pozaszkolnej
W sobotę, 18 maja 2019 roku, w godzinach 10:00 – 14:00 w placówkach wychowania pozaszkolnego na terenie Warszawy odbędzie się IV Giełda Placówek Edukacji Pozaszkolnej.

Będzie to kolejna z okazji, aby poznać warszawską ofertę edukacyjną, artystyczną i sportową proponowaną przez placówki wychowania pozaszkolnego. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach, posłuchać koncertów, porozmawiać o zajęciach tematycznych.

Zainteresowanych kolejnymi atrakcjami, a jest ich wiele w różnych częściach Warszawy, zapraszamy do młodzieżowych domów kultury, ognisk pracy pozaszkolnej, ogrodów jordanowskich, międzyszkolnych ośrodków sportowych, placówek specjalistycznych, ogniska artystycznego i Pałacu Młodzieży. 29 placówek organizujących konkursy, happeningi, turnieje, festiwale, wystawy, koncerty, spektakle teatralne, wycieczki czy konferencje proponuje bogatą ofertę bezpłatnych zajęć, z której, co roku, korzysta około 25 tysięcy dzieci.

Zapisy na profesjonalne zajęcia artystyczne, sportowe, naukowe czy też techniczne, prowadzone przez wyspecjalizowaną kadrę pedagogów i instruktorów trwają od 16 maja od godziny 16.00 do 3 czerwca do godziny 18.00. Wystarczy poprzez stronę: https://warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl zalogować się, wypełnić niezbędne dane i zgłosić do wybranej placówki.

Dodatkowe informacje można uzyskać w zestawieniu zamieszczonym poniżej oraz na stronach internetowych placówek wychowania pozaszkolnego.

Zapraszamy

Czekamy na Ciebie

Pliki do pobrania: