Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Letnie seminarium dla nauczycieli WARSA i SAWY

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: czwartek, 1 czerwca, 2017 - 11:49
serdecznie zapraszamy do udziału w siódmej edycji „Letniego seminarium dla nauczycieli WARSA i SAWY”, które odbędzie się 7 czerwca (środa) br. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie (ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20, sala konferencyjna, wejście B).

Tegoroczna edycja, której tematem przewodnim jest rzeka Wisła,  wpisuje się w kalendarz obchodów „Roku Rzeki Wisły 2017”. 

Główne cele seminarium to poznanie nowych obszarów wiedzy pomocnych w pracy z uczniami uzdolnionymi, prezentacja metod aktywizujących uczniów i motywujących do pracy twórczej, innowacyjnych sposobów łączenia treści z różnych dziedzin nauki i warsztatu pracy nauczyciela ucznia zdolnego oraz wymiana doświadczeń warszawskiej sieci szkół wspierających uzdolnionych. 

Seminarium adresowane jest do wszystkich typów placówek - z zastrzeżeniem, że w pierwszej kolejności przyjmowane są zgłoszenia przedstawicieli szkół z Certyfikatem Prezydenta m.st. Warszawy WARS i SAWA.

Zainteresowane osoby proszone są o wypełnienie  formularza zgłoszeniowego, dostępnego on-line na stronie WCIES:  https://kursy.wcies.edu.pl/pl/a/Letnie-seminarium-dla-nauczycieli-WARSA-i-SAWY-edycja-VII

 

Program spotkania w załączeniu.

 

Pliki do pobrania: 

ZałącznikWielkość
PDF icon Program305.45 KB