Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Lista szkół ubiegających się o Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy WARS i SAWA w ramach XI edycji projektu

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: wtorek, 28 kwietnia, 2020 - 14:29
zaktualizowany: środa, 29 kwietnia, 2020 - 09:06
Wars i Sawa
Kolejnych sześć szkół przedłożyło szkolne programy wspierania uzdolnionych.

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że o Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy WARS i SAWA w ramach bieżącej - jedenastej edycji projektu ubiega się sześć kolejnych szkół, w tym trzy szkoły podstawowe, dwa licea ogólnokształcące oraz jedno technikum. Lista szkół dostępna jest w plikach do pobrania.

Niniejszym szkołom zostały przekazane zaświadczenia, potwierdzające aplikację do warszawskiej sieci szkół wspierających uzdolnionych. Potwierdzenie to traci ważność w chwili wystawienia pozytywnej lub negatywnej opinii w sprawie certyfikacji szkoły – ogłoszenie wyników planowane jest na początku nowego roku szkolnego 2020/2021. Do tego czasu szkoły mogą wykorzystywać zaświadczenie do celów promocyjnych.

Projekt WARS i SAWA, stanowiący kluczowy element Warszawskiego Systemu Wspierania Uzdolnionych, zmierzającego do poprawy efektywności kształcenia i rozwijania potencjału twórczego uczniów, trwa od 2009 roku.  Pierwsze Certyfikaty zostały wręczone we wrześniu 2010 roku. W bieżącym w roku szkolnym 2019/2020 do warszawskiej sieci szkół wspierających uzdolnionych należy 195 publicznych i niepublicznych szkół.

Joanna Gospodarczyk
Dyrektor Biura Edukacji
Urzędu m.st. Warszawy

Pliki do pobrania: 

ZałącznikWielkość
PDF icon Lista szkół503.38 KB