Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Przedłużenie Certyfikatu Prezydenta m.st. Warszawy WARS i SAWA

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: poniedziałek, 4 maja, 2020 - 08:44
zaktualizowany: poniedziałek, 4 maja, 2020 - 09:06
Zapraszamy na tematyczne warsztaty i konsultacje on-line

Przedstawicieli szkół, które w roku szkolnym 2019/2020 kończą realizację czteroletniego szkolnego programu wspierania uzdolnionych i zamierzają ubiegać się o przedłużenie posiadanego Certyfikatu Prezydenta m.st. Warszawy WARS i SAWA, zapraszamy do skorzystania z warsztatów i konsultacji związanych z przygotowywaniem dokumentacji niezbędnej do uzyskania Certyfikatu bezterminowego.

W związku z obecną sytuacją epidemiczną, tegoroczne szkolenia organizowane są w formie zajęć online przez samorządową placówkę doskonalenia nauczycieli – Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń (WCIES), w następujących terminach:

8 maja 2020 r.
– szkolenie zdalne w podziale na dwie grupy: gr. I - spotkanie w godz. 9.00 -12.00, gr. II - spotkanie w godz. 16.00 -19.00,
– cel: zwiększenie wiedzy na temat zasad ubiegania się o przedłużenie Certyfikatu Prezydenta m.st. Warszawy WARS i SAWA; nabycie umiejętności wypełniania wniosku.
– zapisy na szkolenie: tutaj

od 15 do 29 czerwca 2020 r.
konsultacje online (telefoniczne lub e-mailowe), kontakt:
- p. Izabela Witczak z WCIES (izabela.witczak@wcies.edu.pl; tel. 723 245 223),
- dr hab. Joanna Łukasiewicz-Wieleba, ekspertka zewnętrzna projektu WARS i SAWA (lukasiewicz.wieleba@gmail.com).

W dniu 30 czerwca br., w godz. 16.00 – 18.00,
możliwy jest również kontakt za pośrednictwem platformy MSTems, gdzie spróbujemy  odpowiedzieć na pytania/wątpliwości dotyczące przygotowywanej przez placówki dokumentacji certyfikacyjnej.
Osoby, które zapiszą się na konsultacje w systemie rejestracji WCIES (zapisy będą możliwe od 8 czerwca br.) otrzymają link do spotkania online.

Zapraszamy !