Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Mistrz i uczeń - Interdyscyplinarne warsztaty na MISH

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: wtorek, 25 października, 2016 - 14:18
zaktualizowany: poniedziałek, 2 grudnia, 2019 - 09:00
to zapoczątkowany w 2016 r. cykl spotkań tematycznych, organizowanych w ramach programu WARS i SAWA przez Uniwersytet Warszawski oraz samorządową placówkę doskonalenia nauczycieli – Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń, we współpracy z Biurem Edukacji Urzędu m.st. Warszawy

Celem interdyscyplinarnych warsztatów, które prowadzą wykładowcy Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych UW (MISH), jest pogłębienie szeroko rozumianej wiedzy humanistycznej, pokazanie ciekawych kontekstów interpretacyjnych, odkrywanie nowych znaczeń.

Zajęcia w pierwszej kolejności adresowane są do nauczycieli i uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z warszawskiej sieci szkół wspierających uzdolnionych.

Informacje dotyczące poszczególnych spotkań wraz z formularzem rejestracji on-line publikowane są systematycznie na stronie WCIES: www.wcies.edu.pl w zakładce Zapisy na szkolenia - Szkolenia w zakresie wspomagania rozwoju ucznia zdolnego. Każdy z nauczycieli może ze sobą zabrać maksymalnie 5 osób.

Kontakt: warsisawa@edu.um.warszawa.pl