Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Szachowa konferencja metodyczna

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: środa, 18 kwietnia, 2018 - 08:23
zaktualizowany: środa, 18 kwietnia, 2018 - 12:38
serdecznie zapraszam na szachową konferencję metodyczną w ramach programu „Edukacja przez Szachy w Szkole” – „WARS i SAWA grają w szachy”, organizowaną przez Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy, Polski Związek Szachowy oraz samorządową placówkę doskonalenia nauczycieli, Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń (WCIES).

Konferencja, adresowana w szczególności do nauczycieli z warszawskich programów szachowych, odbędzie się 17 maja 2018 r. (czwartek), w siedzibie Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Śródmieście, przy ul. Polnej 7a.  Szczegółowy program dostępny jest w załączniku. Celem spotkania jest podsumowanie dotychczasowych działań podejmowanych w ciągu 5 lat dotychczasowej realizacji ww. programu oraz wspólne refleksje nt. edukacji szachowej.

Ze względów organizacyjnych oraz z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, zainteresowane osoby z warszawskich szkół proszone są o rejestrację on-line na stronie WCIES: https://kursy.wcies.edu.pl/pl/a/Szachowa-konferencja-metodyczna

Joanna Gospodarczyk
Dyrektor Biura Edukacji 
Urzędu m.st. Warszawy

Pliki do pobrania: 

ZałącznikWielkość
PDF icon Program konferencji436.05 KB