Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

V ogólnopolska konferencja szkoleniowo - metodyczna pn. „Szachy w szkole” oraz Turniej Finałowy Projektu „Edukacja poprzez szachy w szkole”, 7 – 8 czerwca 2014 r.

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: poniedziałek, 26 maja, 2014 - 12:08
zaktualizowany: piątek, 25 listopada, 2016 - 13:30
Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy w imieniu organizatorów, tj. Polskiego Związku Szachowego serdecznie zaprasza wszystkie szkoły z warszawskiego pilotażu „WARS i SAWA grają w szachy” na:
  • V ogólnopolską konferencję szkoleniowo - metodyczną pn. „Szachy w szkole”, która odbędzie się 7 czerwca (sobota) 2014 r. w godzinach 10.00 - 16.00 (rejestracja uczestników 9.00 - 10.00, 10.00 – rozpoczęcie konferencji) w Sali Konferencyjnej Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Śródmieście przy ulicy Polnej 7a w Warszawie.

Podczas konferencji omawiane będę zagadnienia z szerokiej tematyki związanej ze szkoleniem szachowym dzieci i młodzieży, w tym m.in.: kwestie dotyczące implementacji Ogólnopolskiego Projektu PZSzach „Edukacja przez Szachy w Szkole” (w tym pilotażu „WARS i SAWA grają w szachy”), doświadczenia z prowadzenia zajęć szachowych w przedszkolu, praca z uczniami zdolnymi czy też dziećmi i młodzieżą o specjalnych potrzebach edukacyjnych i inne. Tradycyjnie, przewidziana jest również moderowana dyskusja nad poruszonymi tematami z czynnym udziałem słuchaczy, jak również poczęstunek kawowy.

Szczegółowe informacje o konferencji znajdą Państwo na stronie: http://pzszach.org.pl/index.php?idm=1&idm2=280&id=1709. Udział w konferencji jest bezpłatny. Uczestnicy, którzy prześlą zgłoszenie imienne na adres m.zielinska@pzszach.org.pl do dnia 5 czerwca 2014, otrzymają certyfikaty oraz materiały szkoleniowe;

  • oraz na Turniej Finałowy Projektu „Edukacja poprzez szachy w szkole”, który odbędzie się 8 czerwca (niedziela) 2014 r. w Hali Sportowej przy Gimnazjum nr 119 im. Józefa Piłsudskiego (ul .Klimatyczna 1, Warszawa - Wesoła (os. Stara Miłosna)). Zgłoszenia należy wysyłać na adres mailowy: turniejfinalowy@pzszach.org.pl . Termin przesyłania zgłoszeń został wydłużony do 30 maja (piątek) 2014 r.

Każda szkoła biorąca udział w pilotażu „WARS i SAWA grają w szachy” może zgłosić do 5 zawodników podstawowych + 5 zawodników rezerwowych. Zgłoszenie powinno zawierać:

- imię i nazwisko dziecka,

- informację o klasie dziecka (I lub II),

- nazwę i adres szkoły,

- informację o ewentualnej posiadanej kategorii szachowej dziecka,

- dane kontaktowe,

- dane opiekuna dziecka / dzieci.

Szczegółowy regulamin turnieju znajdą Państwo w załączniku.

 

ZAPRASZAMY do udziału!

 

Źródło informacji: 

Pliki do pobrania: 

ZałącznikWielkość
PDF icon Regulamin Turnieju Finałowego213.05 KB