Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Spotkanie informacyjne /konsultacje zbiorowe dla przedstawicieli szkół ubiegających się o Honorowe Wyróżnienie Prezydenta m.st. Warszawy „ Szkoła z pomysłem”

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: poniedziałek, 18 września, 2017 - 10:05
zaktualizowany: poniedziałek, 18 września, 2017 - 10:27
Szkoła z pomysłem
Szanowni Państwo Dyrektorzy szkół, Nauczyciele!

Przed nami kolejna – IX edycja „Szkoły z pomysłem”!


Zapraszamy do realizacji ciekawych, innowacyjnych przedsięwzięć projektowych, którymi możecie się Państwo pochwalić i podzielić z szerszym odbiorcą, ubiegając się o Honorowe Wyróżnienie Prezydenta miasta stołecznego Warszawy „Szkoła z pomysłem".
Projekt „Szkoła z pomysłem” ma na celu pobudzanie innowacyjności i kreatywności środowisk szkolnych, wyzwolenie ciekawych inicjatyw oraz integrację uczniów, nauczycieli, rodziców wokół realizowanych projektów. Szkoły mogły ubiegać się o przyznanie tytułu w pięciu kategoriach:

  • Szkoła z pomysłem na uczenie,

  • Szkoła z pomysłem na kulturę,

  • Szkoła z pomysłem na wspieranie uczniów o szczególnych potrzebach edukacyjnych,

  • Szkoła z pomysłem na aktywność społeczną,

  • Szkoła z pomysłem na…


Życzymy kolejnych nowatorskich pomysłów nagrodzonych Honorowym Wyróżnieniem Prezydenta m.st. Warszawy „Szkoła z pomysłem”.
Przedstawicieli szkół, które chcą ubiegać się o Wyróżnienie w bieżącym roku szkolnym, zapraszamy na spotkanie informacyjno- instruktażowe, które w tym roku odbędzie się jesienią –

WCIES, 12 października 2017 r., w godz. 14.30-17.30
Podczas spotkania zostaną zaprezentowane założenia projektu. Omówimy również zasady przygotowania wniosku, by dokumenty szkół aplikując o Wyróżnienie „Szkoła z pomysłem” spełniały zarówno wymogi formalne jak i merytoryczne. Zgłoszenia on-line w systemie rejestracji na szkolenia: https://kursy.wcies.edu.pl/pl/a/Honorowe-Wyroznienie-Prezydenta-mst-W-wy...

Dyrektor Biura Edukacji
Joanna Gospodarczyk
 
 
Źródło informacji: