Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Festiwal Fizyka Wokół Nas im. Stanisława Lipińskiego

opublikowany: poniedziałek, 23 września, 2019 - 09:01
zaktualizowany: poniedziałek, 23 września, 2019 - 09:01
"Fizyka Wokół Nas" to organizowany w XIV LO im. Stanisława Staszica festiwal doświadczeń naukowych dla uczniów z niepełnosprawnościami i ze szkół specjalnych.

Tegoroczny festiwal odbędzie się 17 października w godz. 10:00 -14:00.

Serdecznie zapraszamy Uczniów i Nauczycieli na XII edycję Festiwalu im. Stanisława Lipińskiego „Fizyka Wokół Nas” w XIV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej 37a w godzinach 10:00 – 14:00.
W trakcie festiwalu będą miały miejsce pokazy doświadczeń fizycznych, które ukażą uczestnikom festiwalu, jak zaskakujące bywają prawa przyrody. Każdy będzie mógł sam wykonać interesujące go doświadczenia i dzięki temu wiele nauczyć się przy dobrej zabawie. Chcemy, by wspólne eksperymentowanie rozbudziło w uczniach ciekawość świata i nutę naukowej pasji. Po pokazach zapraszamy na skromny poczęstunek.

Prosimy o mailowe potwierdzenie obecności do 30 września na adres: anna.m.zimniak@gmail.com wraz z przesłaniem numeru telefonu oraz podaniem orientacyjnej liczby uczestników. Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia konkretnej godziny Państwa przybycia. Jeśli mają Państwo pytania, proszę pisać lub dzwonić: 506 926 370.


Serdecznie zapraszamy do udziału!
Dyrekcja, Uczniowie i Absolwenci XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa.

Pliki do pobrania: 

ZałącznikWielkość
PDF icon fizyka_wokol_nas_zaproszenie2019.pdf3.12 MB