Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Jubileusz 50-lecia specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej „TOP”

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: piątek, 23 lutego, 2018 - 12:54
zaktualizowany: piątek, 23 lutego, 2018 - 13:39

W ramach uroczystych obchodów Jubileuszu 50-lecia Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej "TOP" w dniu 12 lutego 2018 r. odbyło się uroczyste spotkanie Dyrekcji oraz społeczności Poradni z władzami szczebla miejskiego, samorządowego, zaprzyjaźnionymi i współpracującymi instytucjami oraz zasłużonymi i emerytowanymi pracownikami. Spotkanie było okazją do przedstawienia bogatej historii i zasług Poradni, wręczenia okolicznościowych podziękowań dla Przyjaciół Poradni, uhonorowania zasłużonych i wyróżniających się pracowników jubileuszowymi dyplomami. Gratulacje dla Poradni wraz z prezentem przekazała wicedyrektor Biura Edukacji m.st. Warszawy, Pani Mieczysława Nowotniak oraz przedstawiciel Mazowieckiego Kuratorium Oświaty, Pan Radosław Kotowicz . Nadesłano liczne listy gratulacyjne, na czele z gratulacjami w imieniu Minister Edukacji Narodowej, Pani Anny Zalewskiej.

W części konferencyjnej Jubileuszu pracownicy merytoryczni Poradni przedstawili krótkie wykłady dotyczące bieżącej działalności Poradni, wyzwań i zadań w diagnozie, orzecznictwie i terapii dla dzieci, młodzieży i rodzin.

Spotkanie jubileuszowe przebiegło w serdecznej atmosferze i było okazją do integracji środowiska zajmującego się pomocą psychologiczno-pedagogiczną dla rodzin z dziećmi z trudnościami rozwojowymi.

Tagi: 
Autor treści: