Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

7 Rockowa Zbiórka Żywności

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: środa, 28 sierpnia, 2013 - 14:45
zaktualizowany: środa, 28 sierpnia, 2013 - 15:31
7 Rockowa Zbiórka Żywności
Pomóż rockowo zbierać żywność!

7 września 2013 roku o godzinie 18:30 w muszli koncertowej w Parku Praskim Bank Żywności SOS w Warszawie organizuje Rockową Zbiórkę Żywności. Wystąpią zespoły: Maki i Chłopaki, Transsexdisco, Kabanos. Bilet wstępu na koncert to żywność o wadze 5 kg lub równowartości 10 zł. Na miejscu będzie można zakupić produkty spożywcze.

 Rockowa Zbiórka Żywności to koncert charytatywny, podczas którego zespoły wystąpią pro bono, a biletem wstępu jest żywność o wadze 5 kg lub wartości 10 złotych.

Produktami rekomendowanymi podczas zbiórki są: konserwy owocowe, warzywne, mięsne, rybne, olej, cukier, mleko, dżemy, słodycze. Zebrane dary zostaną przekazane organizacjom pozarządowym pomagającym potrzebującym i wspierającym ubogich. Ideą zbiórki jest zebranie żywności, która trafi do potrzebujących oraz  zaszczepienie nawyków niemarnowania żywności na co dzień.

Podczas koncertu, który rozpocznie się w muszli koncertowej o godzinie 18:30 wystąpią Maki i Chłopaki, Transsexdisco, Kabanos. Od godziny 15 w Parku Praskim dzieci, młodzież i dorośli wezmą udział w grach i zabawach przygotowanych przez wolontariuszy i partnerów Banku Żywności SOS w Warszawie.

Honorowy patronat nad Rockową Zbiórką Żywności objęli Mazowiecki Kurator Oświaty oraz Burmistrz Dzielnicy Praga – Północ m. st. Warszawy.

Projekt jest współfinansowany przez m.st. Warszawę.

Więcej informacji na rockowa.waw.pl lub bzsos.pl

Data wydarzenia: 

Od środa, 28 Sierpień, 2013 - 14:45 do niedziela, 8 Wrzesień, 2013 - 08:45
Źródło informacji: