Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Konferencje dla nauczycieli i edukatorów filmowych "Edukacja Filmowa z WFDiF"

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: środa, 5 września, 2018 - 10:55
zaktualizowany: środa, 5 września, 2018 - 11:12
Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnych konferencjach "Edukacja filmowa z WFDiF"

Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych organizuje trzy bezpłatne Konferencje adresowane do nauczycieli i edukatorów filmowych, współfinansowane przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. 

Terminy:

[28/09] konferencja Edukacja filmowa. Strefa historia.

[26/10] konferencja Edukacja filmowa. Na PLANIE i w TEATROTECE.

[30/11] konferencja Edukacja filmowa. CYFROWO.

 

Konferencje adresowane są do nauczycieli i praktyków edukacji filmowej, którzy chcieliby poznać zasoby Wytwórni i możliwości wykorzystania ich potencjału edukacyjnego.

 

Specjaliści i edukatorzy współpracujący z WFDiF podzielą się doświadczeniami z działań największych projektów, które Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych tworzy i z sukcesem realizuje od 2013 roku. Twórcy filmowi i filmoznawcy przybliżą najważniejsze zagadnienia związane z produkcją filmową, ze szczególnym uwzględnieniem walorów artystycznych prezentowanych przykładów filmowych.

 

Każdej konferencji towarzyszyć będą pokazy filmów wyprodukowanych przez WFDiF oraz spotkania z twórcami. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w zajęciach, warsztatach i oprowadzaniach po wybranych Zakładach Wytwórni.

 


Linki do wydarzenia:

 

http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/konferencje-dla-nauczycieli

https://www.facebook.com/events/531093780677006/

 

Pliki do pobrania: