Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Forum Edukacji Medialnej – Umysł w sieci

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: poniedziałek, 23 października, 2017 - 10:45
zaktualizowany: poniedziałek, 23 października, 2017 - 10:48
Celem Forum jest doskonalenie nauczycieli w zakresie przygotowania uczniów do świadomego i krytycznego uczestnictwa we współczesnej kulturze medialnej.

Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń serdecznie zaprasza na Forum Edukacji Medialnej Umysł w sieci.

Forum odbędzie się 25 października 2017 roku w godz. 13:00-18:30 w siedzibie WCIES przy ul. Starej 4 w Warszawie.

Celem Forum jest doskonalenie nauczycieli w zakresie przygotowania uczniów do świadomego i krytycznego uczestnictwa we współczesnej kulturze medialnej. 
 
W Forum wezmą udział pracownicy naukowi Uniwersytetu Warszawskiego  i Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjaliści w zakresie tworzenia, nadawania i interpretowania przekazów medialnych. Wykłady i warsztaty mają  za zadanie skłonić uczestników do refleksji nad świadomym, krytycznym korzystaniem z mediów, a także uświadomić potrzebę rozwoju edukacji medialnej jako ścieżki edukacyjnej we współczesnym szkolnictwie. 
 
Szkolenie kierujemy do wszystkich zainteresowanych nauczycieli,  w szczególności do nauczycieli przedmiotów humanistycznych. Wpisuje się ono  w jeden z podstawowych kierunków realizacji polityki oświatowej państwa, jakim jest bezpieczeństwo w Internecie i odpowiedzialne korzystanie z mediów społecznych.
 
Zapisy dla nauczycieli warszawskich szkół: https://kursy.wcies.edu.pl 
 
Udział w konferencji dla nauczycieli bezpłatny
 

Nauczycieli prosimy o zapisanie się na szkolenie na stronie http://kursy.wcies.edu.pl (zakładka „Szkolenia w zakresie przedmiotów humanistycznych”)

Program 

Czas trwania wydarzenia: 
2017-10-25 Od 07:45 do 22:45
Źródło informacji: