Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Konferencja "Interdyscyplinarne Nauczanie Przedmiotów Przyrodniczych i Ścisłych"

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: wtorek, 31 października, 2017 - 15:04
zaktualizowany: wtorek, 31 października, 2017 - 15:27
Centrum Badań Kosmicznych PAN, Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów serdecznie zapraszają nauczycieli fizyki, chemii, geografii i biologii na konferencję Interdyscyplinarne Nauczanie Przedmiotów Przyrodniczych i Ścisłych, która odbędzie się 13 listopada 2017r. w Ośrodku Szkoleniowym OEIiZK, przy ul. Nowogrodzkiej 73 w Warszawie

Celem konferencji będzie przedstawienie aktualnych trendów w nauczaniu,  program wydarzenia obejmuje następującą tematykę:
 
✓ nauczanie metodą projektową, ✓ aktywizacja uczniów i wykorzystanie narzędzi ICT, ✓ metodyka wprowadzenia treści z pogranicza wielu przedmiotów na zajęciach lekcyjnych.
 
Integralną częścią konferencji będą warsztaty z twórcami najciekawszych, interdyscyplinarnych projektów edukacyjnych łączących tematy z pogranicza dziedzin takich, jak: fizyka, geografia, chemia i biologia. W konferencji wezmą także udział przedstawiciele partnerów zagranicznych. Po konferencji uczestnicy otrzymają Certyfikat Jakości Nauczania Przedmiotów Przyrodniczych i Ścisłych.
 
Wydarzenie odbywa się pod patronatem: Mazowieckiego Kuratora Oświaty, Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego. 
 
Rejestracja na konferencją trwa do 9 listopada br włącznie.  poprzez formularz internetowy w systemie OEIiZK, dostępny na stronie: 
 
https://www.oeiizk.waw.pl/kursy/index.php?menu=projekty_szcz&id_projektu...
 
Udział w konferencji jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
 
Program konferencji dostępny jest na stronie: http://sat.cbk.waw.pl/konferencje Wszelkie pytania oprosimy kierować na adres mailowy: satproject@hotmail.com Aktualności dotyczące konferencji będą umieszczane na profilu: facebook.com/projektSAT
 
Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Od śrubki do satelity – dobre praktyki w nauczaniu fizyki w gimnazjach oraz fizyki z elementami astronomii w szkołach ponadgimnazjalnych”, program ERASMUS+ Edukacja Szkolna – Partnerstwa Strategiczne (nr projektu: 2015-1-PL01-KA201-016801).

Czas trwania wydarzenia: 
2017-11-13 Od 08:00 do 20:00

Pliki do pobrania: 

ZałącznikWielkość
PDF icon zaproszenie_na_konferencje.pdf678.66 KB
PDF icon konferencja_ii_-_program.pdf522.71 KB