Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Zapraszamy na IX Warszawskie Forum Edukacyjne

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: piątek, 17 listopada, 2017 - 13:12
zaktualizowany: środa, 6 grudnia, 2017 - 11:59
Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na dziewiąte Warszawskie Forum Edukacyjne nt. „Uczeń i nauczyciel w nowej szkole - działania wspierające warszawskie szkoły w czasie zmian oświatowych”, organizowane przez Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy, samorządową placówkę doskonalenia nauczycieli - Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń (WCIES) oraz doradców metodycznych m.st. Warszawy.

Forum, adresowane do dyrektorów i nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych, przedszkoli oraz przedstawicieli placówek edukacji pozaszkolnej, odbędzie się 1 grudnia (piątek) br.  w  godz. 10.00 – 15.30, w siedzibie WCIES, przy ul. Starej 4 w Warszawie.

            Celem spotkania jest upowszechnianie wzorcowych przykładów w zakresie nowatorskich inicjatyw w czasie zmian oświatowych oraz działań dotyczących podnoszenia jakości pracy szkoły, wymiana doświadczeń nauczycieli na temat realizacji ww. działań (program w załączniku).

Zgłoszenia udziału należy przesyłać za pośrednictwem formularza on-line dostępnego na stronie internetowej WCIES:  https://kursy.wcies.edu.pl/pl/a/IX-Warszawskie-Forum-Edukacyjne-Uczen-i-...  
Liczba miejsc jest ograniczona.

W razie pytań można kontaktować się z doradcą metodycznym m.st. Warszawy, Panią Ewą Pawlic -Rafałowską poprzez adres e-mailowy: ewa.pawlic@wcies.edu.pl  

Mirosław Sielatycki
Zastepca Dyrektora Biura Edukacji
Urzędu m.st. Warszawy 

Czas trwania wydarzenia: 
Od 2017-11-17 13:00 do 2017-12-01 16:00

Pliki do pobrania: 

ZałącznikWielkość
PDF icon 1) List do Dyrektorów292.7 KB
PDF icon 2) Program Forum124.49 KB