Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Konkurs polonistyczny z nagrodami dla szkół oraz dla uczniów

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: wtorek, 30 marca, 2021 - 15:33
zaktualizowany: wtorek, 30 marca, 2021 - 15:34
Od 30 marca 2021 r. serwis edukacyjny www.dyktanda.pl zaprasza szkoły podstawowe oraz średnie do włączenia się w rywalizację w konkursie Mistrz Wypracowań! Do tej pory trwały wyłącznie zmagania indywidualne, cieszące się wśród uczniów bardzo dużym zainteresowaniem.
 
Za sprawą zwiększenia puli nagród, wprowadzona zostaje osobna kategoria dla szkół. Punkty do rankingu szkół będą zbierali uczniowie, przygotowujący tak jak dotychczas wypracowania na konkurs. Punkty będą jednak dublowane - w tej samej wysokości wzbogacą ich indywidualny ranking, jak i pulę punktów zebraną przez szkołę, w której się uczą.
 
Szkoła, aby włączyć się w rywalizację, musi mieć zweryfikowany profil w Module dla Szkół w serwisie Dyktanda.pl. Rejestracji i weryfikacji, które są bezpłatne może dokonać dyrektor lub nauczyciel pracujący w danej placówce. W tym celu należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie: https://dyktanda.pl/szkoly
 
Warto włączyć się do rywalizacji, ponieważ zwycięska szkoła otrzyma nagrodę w wysokości 5000 zł do przeznaczenia na pomoce naukowe lub sprzęt elektroniczny (projektory, tablice interaktywne, tablety, laptopy itp.). Szczegóły konkursu oraz bieżący ranking znajdują się tutaj: https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/mistrz-wypracowan-greater-ii-edycja?school=1

Konkurs Mistrz Wypracowań edycja II zachęca dzieci i młodzież do ćwiczenia umiejętności zdobywania informacji, tworzenia tekstów na zadany temat, a także daje możliwość wykorzystania wiedzy zdobytej na zajęciach z języka polskiego. Wszystko to w atmosferze dobrej zabawy, angażującej rywalizacji oraz przy wysokim prawdopodobieństwie zdobycia atrakcyjnych nagród.
Zachęcamy do podzielenia się powyższą informacją na Państwa stronie internetowej oraz na profilach w mediach społecznościowych.

Zespół Dyktanda.pl zaprasza do wzięcia udziału w konkursie,
 
 Konkurs polonistyczny z nagrodami dla szkół oraz dla uczniów